نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: رفتن به سفارت آمریکا در قبرس، از طریق ترکیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    psycology.ms

پیش فرض رفتن به سفارت آمریکا در قبرس، از طریق ترکیه؟

شنیدم که سفارت آمریکا در قبرس، بین قبرس جنوبی و شمالیه (قسمت ترک نشین، که احتیاج به ویزا نداره)، و دو تا در داره، یک برای قسمت یونانی، یکی برای ترک. اینجوری باشه میشه رفت سفارت آمریکا در قبرس، بدون اینکه احتیاج به ویزا داشت.
    کسی میدونه این مطلب صحیحه یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

پیش فرض پاسخ : رفتن به سفارت آمریکا در قبرس، از طریق ترکیه؟

ببین نزدیک مرزه ! یعنی کلا تو بخش یونانیه بخش شمالی رو اصلا جزو قبرس نمی دونن یونانی ها ! بازم اگه کسی بیشتر اطلاع داره بگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng - EMU

سلام
    سفارت آمریکا در قبرسه جنوبی در شهری به نام نیکوزیا قرار داره، این شهر تقریبا به نصف تقسیم شده که قسمت پایینی هست که سفارت آمریکا در آن قرار داره، و در قسمت شمالی سفارت آمریکا دفتر داره. درسته که قبرس شمالی رو بدون ویزا میتونید برید اما برای ویزا آمریکا نمیتونید اونجا اقدام کنید چون برای این کار باید اقامت دائم یا موقت اونجا (از قبیل دانشجوی) رو داشته باشید. من خودم ۲۷ ژوئن اونجا وقت مصاحبه داشتم (قبرس شمالی مهندسی‌ برق خوندم) و برای اینکه درسم در فوریه تموم شده بود آفیسر بهم گیر داد و گفت که تو جای درستی‌ اپلای‌ نکردی.

این مطلب صحیح نیست که سفارت آمریکا یه درش تو قبرس شمالیه و یه درش تو قبرس جنوبی .سفارت آمریکا در شهر نیکوزیا واقع است که این شهر به دو بخش تقسیم شده :شمالی و جنوبی. و سفارت در بخش جنوبی واقع است. همانجور که در پست قبل هم اشاره شد آمریکا در قبرس شمالی تنها دفتر نمایندگی داره که تنها برای کسانی است که اقامت اونجا را دارند. جایی که ایرانیها اقدام می کنند سفارت آمریکا در قبرس جنوبی است و ورود به قبرس جنوبی نیز مستلزم گرفتن ویزاست .
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

Junior Member

سلام
    من میخوام بدونم سفارت آمریکا در قبرس شمالی تو کدوم خیابون هست-هتل میخوام رزرو کنم

سلام شما چه حوری وقت گرفتین؟ اصلا گزینه قبرس شمالی که تو گزینه ها نیست

من از طریق قبرس شمالی،به همراه مادرم ویزای توریستی گرفتم.بعد 1 سال و نیم!!!الان جواب کلیرنس اومده.تا اسفند وقت داریم پاسو بفرستیم.وقتی که داشتیم می رفتیم قبرس شمالی،یه ایرانیو تو فرودگاه دیدیم که گفت اونجا به غیر مقیما ویزا نمیده!ولی ما رفتیمو مشکلی پیش نیومد.تازه یه دختر ایرانیم بود که فرداش ویزای دانشجویی شو گرفت!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)