نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در كدام از مراكز زير امتحان تافل IBT داده و راضي بوده ايد

رأی دهندگان
591. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سازمان سنجش آموزش كشور

207 35.03%
  • علامه سخن

26 4.40%
  • مجتمع فني تهران

41 6.94%
  • كانون زبان ايران

8 1.35%
  • امير بهادر

163 27.58%
  • دانشگاه شيراز

21 3.55%
  • دانشگاه آمل

24 4.06%
  • دانشگاه اروميه

9 1.52%
  • دانشگاه تبريز

25 4.23%
  • دانشگاه صنعتي اصفهان

34 5.75%
  • دانشگاه اصفهان

2 0.34%
  • مرکز گسترش انفورماتیک استان زنجان iBT

31 5.25%
صفحه 43 از 194 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1935

موضوع: كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

به هر حال اینجا یک فروم است و محل بیان تجربیات شخصی و من نمیدونم چرا بعضی اینقدر به بیان تجربیات شخصی دیگران اعتراض دارند و حتی تا مرز توهین هم پیش میروند. حتی اگر ما سهام دار یک موسسه هم باشیم دفاع بد کمکی به انجا نمی کند.

سلام دوستان.

من در مرکز زنجان امتحان دادم و بسیار بسیار راضی بودم لذا امکاناتی که خودم ازشون استفاده کردم براتون می نویسم و البته به نظرم اگر در شهرهای خودتون جا گیرتون نیامد به نظر من بهترین گزینه زنجان هست به دلایل زیر:

1. همه چیز طبق برنامه و طبق روال تعیین شده از جانب موسسه برگزار کننده انجام شد.
    2. رفتار کادر مرکز بسیار محترمانه بود.
    3. هر تعداد کاغذ که می خواستید بهتون میدن البته باید کاغذهای قبلی رو تحویل بدید تا بهتون بدن (البته خود من از دستم در رفت که چند تا کاغذ گرفتم چون زاد می نویسم و هر چند تا هم خواستم بهم دادن)
    4. یک مداد مشکی نو (نه از اون نصفه نیمه ها که توی سنترهای دیگه میدن) به علاوه یک خودکار مشکی
    5. LCD فکر کنم 19 inch بود، خیلی بزرگ بود برای خواندن reading عالی بود و همین به من خیلی کمک کرد که وقتی دارم سریع می خونم خط ها رو گم نکنم. (البته دو تا سایت داشت و من نمیدونم سایت کناری هم همینطوری بود یا نه؟)
    6. میز هر شخص طولش از یک متر بیشتر بود (طول میز خیلی خوب و عالی بود و فضای زیادی برای نوشتن داشت به طوری که در زمان لیسنینگ و ریدینگ به راحتی می تونستی keyboard رو کنار دستت بداری و هنوز هم جا داشتی ) ضمنا بین میز شما و نفر کناری پارتیشن کوچک بود.
    7. فاصله با نفر کناری که خیلی خوب بود به نظرم بین صندلی من و فرد کناری حدود 2 متری فاصله بود.
    8. سیستم هاشون همه نو بود و تا جایی که من دیدم مشکلی ایجاد نشد.
    9. 10 دقیقه بریک از شما در اتاقی دیگر پذیرایی می کردن!!
    10. وسایلتونو قبل از آزمون ازتون تحویل میگیرن و برچسب می زنند و در اتاق خاصی قرار میدن.
    11. امتحان ساعت 10 برگزار شد و موسسه طی ایمیل هایی که به همه شرکت کننده ها زده بود اعلام کرده بود که ساعت 9 اونجا باشیم و در این حین مدارکمونو بررسی می کردند و فیلمی رو به زبان فارسی تهیه کرده بودند که راهنمای آزمون بود و نحوه پاسخگویی به قسمت های مختلف رو شرح میداد.
    12. محیط برگزاری آزمون هم ساکت و آروم بود.

در کل بسیار محیط خوبی داشت چه از لحاظ برگزار کنندگان آزمون و چه از لحاظ امکانات. من که واقعا راضی بودم. من سعی کردم تقریبا تمام اون چیزی رو که دیدم براتون گزارش کنم تا دوستانی که قصد رفتن به زنجان دارند دچار استرس نشن. ّباز هم اگر دوستان سوال در این ضمینه داشتند می تونن از طریق پیغام خصوصی از من بپرسن. با آرزوی بهترین ها برای همگی.

آنجا که راه نيست خدا راه مي گشايد.
    اینو با خط درشت روی دیوار اتاقت بنویس

سلام كسي تجربه امتحان تو شيراز رو داره . به خصوص در مورد هدفون و گوشيشون كسي نظري داره. كيبرد به نظرم جالب نبود.... اگه كسي هست لطفا پيام شخصي بده اينجوري بهتره....

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

سوالات خود رو که مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT هستند در این تاپیک مطرح کنید. توجه کنید که با توجه به این بند از قوانین فروم:

۱۲. بیان تجربه در مورد خدمات شرکت‌ها و موسسات فقط برای کاربرانی که حداقل ۲۰ ارسال دارند و تنها در انجمن «خدمات آگهی دهندگان ApplyAbroad و سایر شرکت‌ها» مجاز است و در سایر انجمن‌ها اکیدا ممنوع می‌باشد.

برای بیان نظرات و تجربیات خود در مورد مراکز برگزاری به تاپیک كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟ در بخش خدمات سایر شرکت ها مراجعه کنید و از اظهار نظر در این تاپیک خودداری کنید.

ممنون از همکاری شما عزیزان.
    ویرایش توسط pejman-Mech : December 3rd, 2010 در ساعت 11:54 AM
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

سلام
    من چاره اي نداشتم جز اين كه علامه سخن ثبت نام كنم ولي اومدم اينجا مثل اين كه خيلي جاي بديه مي خواستم ببينم كسي اخيرا اون جا امتحان نداده ؟ كلي استرس گرفتم. لطفا بگين هنوز هم مشكلات اونجا رفع نشده؟
    ممنون مي شم راهنماييم كنين

Banned

من امیر بهادر امتحان دادم...

همه چی خوب بود. مانیتورها CRT بودند که شدیدا منو ترسونده بود، ولی مطلقا مشکلی برام به وجود نیاورد. برخورد مسئول امتحان خوب بود.

ولی:
    امتحان قرار بود ساعت 9 صبح شروع بشه، با توجه به تاخیر قطار، که ساعت 8:30 رسید من ساعت 8:50 رسیدم که متوجه شدم امتحان ساعت 8:45 شروع شده. کسی می دونه چه جوری میشه به ets در مورد زودتر شروع کردن امتحان اعتراض کرد؟ چون من حتما این کار و می کنم...
    تو وقت استراحت رفتم بوفه یه چیزی بگیرم بخورم (با توجه به اینکه دیر رسیده بودم و صبحونه هم نخورده بود)، که دیدم بوفه تعطیله
    دم در یکی نشسته که اصلا معلوم نیست چی کارست، ولی خودشو خیلی دست زیاد گرفته و همین که دید دیر رسیدم سرم داد کشید که مگه الآن میان؟ (10 ثانیه فکر نکرد که حتما مشکلی بوده و من به این گندگی می دونم که حداقل 1 ساعت باید زودتر سر جلسه حاضر باشم)
    مسئول جلسه یه هشدار بی خود در مورد دیر رسیدن ما داد که می گفت اگه اسپیکینگ شما مزاحم بقیه بشه به ets گزارش می کنیم و تصمیم گیری با اوناست. (اگه یه ربات با هوش مصنوعی فقط جمع و تفریق درست کنیم می دونه که دیر کردن ما باعث میشه بقیه مزاحم ما بشن نه ما مزاحم بقیه -تداخل اونا با لیسینینگ ما- )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

سلام

من میخوام واسه آزمون IBT ثبت نام کنم ، اما نمیدونم کدوم مرکز رو به عنوان محل آزمون انتخاب کنم. شرایط تو همه مراکز یکسانه ( از نظر استاندارد بودن) . شنیدم خیلی ها میگن به خاطر شلوغی و این چیزانمره زبانشون خراب شده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

دوستان من حدود اهل شیرازم و سربازم و حدود دو الی سه ماه دیگه می خوام امتحان ibt بدم به نظرتون بهترین جا برای من کدومه؟ دوستم که قدیما توی شیراز امتحان داده بود گفت هدفونش وسط کار خراب شده؟ اگه می شه به من بگید بهترین تصمیم چیه؟ تهران هم می تونم مرخصی بگیرم ولی اگه شیراز همون کیفیت رو داشته باشه خوب بهتره. ممنون اگه کمکم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano- MBA

سلام،سازمان سنجش A یا B و یا C رو انتخاب کنم؟من شناختی ازشون ندارم،کدومش بهتره(آروم تر و خدمات درست)؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط anfi نمایش پست ها
    سلام،سازمان سنجش A یا B و یا C رو انتخاب کنم؟من شناختی ازشون ندارم،کدومش بهتره(آروم تر و خدمات درست)؟
    هیچ فرقی نداره. LAB A,B,C هر سه تاش یک جا هستن و هیچ تفاوتی با هم ندارن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)