نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در كدام از مراكز زير امتحان تافل IBT داده و راضي بوده ايد

رأی دهندگان
591. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سازمان سنجش آموزش كشور

207 35.03%
  • علامه سخن

26 4.40%
  • مجتمع فني تهران

41 6.94%
  • كانون زبان ايران

8 1.35%
  • امير بهادر

163 27.58%
  • دانشگاه شيراز

21 3.55%
  • دانشگاه آمل

24 4.06%
  • دانشگاه اروميه

9 1.52%
  • دانشگاه تبريز

25 4.23%
  • دانشگاه صنعتي اصفهان

34 5.75%
  • دانشگاه اصفهان

2 0.34%
  • مرکز گسترش انفورماتیک استان زنجان iBT

31 5.25%
صفحه 194 از 194 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,935 , از مجموع 1935

موضوع: كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

پیش فرض پاسخ : كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

سلام
    سنتر سنجش اجازه میده قبل از شروع اسپیکینگ یادداشت برداریم؟ منظورم نوشتن تمپلتای هر بخش از اسپیکینگه
    ممنون میشم از پاسختون

سلام دوستان من میخوام برای آزمون ثبت نام کنم ولی فقط amirbahador و
    Marefat Cultural and Educational Institute داره جا میده ، به نظرتون کدومو ثبت نام کنم ؟

Junior Member hazba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط atenaakbari نمایش پست ها
    سلام
    سنتر سنجش اجازه میده قبل از شروع اسپیکینگ یادداشت برداریم؟ منظورم نوشتن تمپلتای هر بخش از اسپیکینگه
    ممنون میشم از پاسختون
    بعد بریک باید منتظر بمونید که مسئولین سنجش بیان رمز وارد کنند که من خودم تو اون بازه هیچی تمپلت ننوشتم
    اما از دوستم شنیدم که اگه اون بازه چیزی بنویسیم جرم تلقی میشه.
    ولی وقتی رمز رو وارد میکنند تا سوال یک اسپیکینگ شروع بشه کلی صفحه و نکس نکس هست که من خودم هر شش تا تمپلت رو اون موقع نوشتم
    به نظرم ریسک نکنید و قبل رمز ننویسید یا حداقل از مسئول امتحان بپرسید ( من خودم چند مورد همین تیپ سوال ها ازشون پرسیدم که خیلی خوب جوابمو دادند واقعا برخوردشون حرفه ای بود)

Junior Member

سلام دوستان کسی در اندیشه معین مشهد امتحان تافل داده؟ لطفا از تجربون میگین

سلام دوستان.
    من جمعه 20 Feb در سنتر یزد امتحان دادم. برخورد برگزار کننده ها خیلی دوستانه و با شوخی بود و سعی میکردند که از استرس بچه ها کم کنند. برای بررسی مدارک هم هیچ سخت گیری ای ندیدم.
    لاکر های بزرگ برای کیف و وسایل تون هست. ضمن اینکه خوراکی ها جزئی (مثلا من کمی کشمش بردم داخل!) هم گیر نمیدادن.
    یک سالن نسبتا بزرگ بود که 15 تا کابین بزرگ با پارتیشنهای شیشه ای بلند داشت و فاصله میزها هم خیلی زیاد بود (میتونید با سرچ کردن سنتر تافل یزد، عکس سالن امتحان و کابینهاشون رو ببینین). روز امتحان 7 نفر شرکت کننده بودیم. محیط خیلی ساکت بود.
    هدستها استاندارد ETS بودند که خوب صدا رو بلاک میکردند. مانیتورها هم جدید بودند. فقط کیبورد من کمی حروفش کمرنگ شده بود که البته مشکل خاصی نبود.
    برخلاف سایر سنترها، در سنتر یزد خودکار هم برای نوت برداری میدن که واقعا کمک بزرگی بود برای من. هر چند من تمام تمرینات نوت برداری ام رو در ماههای گذشته با مداد تمرین کرده بودم.
    یک مزیت خیلی خوب سنتر یزد این بود که برگزارکننده ها سعی کردند که در قسمت اسپیکینگ، تمام شرکت کننده ها همزمان با هم شروع کنن. در نتیجه موقع اسپیکینگ و در تایمی که در حال preparation هستید، دیگران هم در حال preparation هستند و صدای صحبت دیگران نمیاد. ضمنا موقع رایتینگ هم اصلا صدای کیبورد دیگران نمیاد. چون کیبوردها بی صدا هستند و فاصله کابینها زیاد و هدستها هم کیپ هستند.
    البته چون من اولین باری بود که تافل میدادم، وقتی یکدفعه همه با هم شروع کردند به صحبت کردن کمی هول شدم. اما فکر میکنم این مساله توی همه سنترها هست. حداقلش توی سنتر یزد موقع preparation سکوت بود.
    در کل اکثر شرکت کننده ها راضی بودند از آزمونشون. من هم ریدینگ 28 و لیسنینگ 27 شدم (نتایج unofficial ).

ضمنا یک هتل در فاصله 10 دقیقه پیاده روی از سنتر وجود داره که با سنتر یزد قرارداد داره و هتل خوبی هست و قیمتش هم با تخفیف خیلی پایینه. اگر قصد دارید سنتر یزد امتحان بدید میتونید برید اونجا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)