نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در كدام از مراكز زير امتحان تافل IBT داده و راضي بوده ايد

رأی دهندگان
591. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سازمان سنجش آموزش كشور

207 35.03%
  • علامه سخن

26 4.40%
  • مجتمع فني تهران

41 6.94%
  • كانون زبان ايران

8 1.35%
  • امير بهادر

163 27.58%
  • دانشگاه شيراز

21 3.55%
  • دانشگاه آمل

24 4.06%
  • دانشگاه اروميه

9 1.52%
  • دانشگاه تبريز

25 4.23%
  • دانشگاه صنعتي اصفهان

34 5.75%
  • دانشگاه اصفهان

2 0.34%
  • مرکز گسترش انفورماتیک استان زنجان iBT

31 5.25%
صفحه 2 از 194 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1935

موضوع: كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراکز مختلف برگزارکنندهTOEFL iBT - کدوم بهتر است؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadReza
    سلام

منظورت رو متوجه نشدم، اگر منظورت سايت كامپيوتري دانشگاه آزاد قزوينه، بايد بگم كه عاليه و سرعت اينرنتش هم كه از همه مزاياي دانشگاه بهتره، من خودم اونجا خوندم.

اگر هم منظورت سايت اينرنتي داشنگاه آزاد قزوينه كه لينكشه برات مي زارم.
    http://www.qazviniau.ac.ir/

اگر خواستي اون جا ثبت نام كني يه ندا بهم بده،

اين هم يه سري عكس از سايت اونجا:

http://qazviniau.ac.ir/index1.aspx?f...site/main.html

شاد باشي
    از راهنماییت ممنونم.
    میخوام قزوین امتحان بدم ولی ETS جانداره. راه حلی داری؟ کسی رو داری وقت اضافه IBT قزوین داشته باشه؟
    ممنونم.

دوستانی که در شمال امتحان دادن میشه بگن شرایط امتحان چطور بوده؟ راضی بودین؟

سلام
    از دوستان کسانیکه در یک ماه گذشته در مرکز IRAN امتحان دادن میشه بگن چطور بوده؟ Partition داشت؟ کیفیت صدا خوب بود؟
    ظاهرا این مرکز از یک ماه پیش تغییر جا داده.

Junior Member

سلام به همه

من تاریخ 8Dec در دانشگاه شمال iBT دارم. کسی تا حالا اونجا امتحان داده؟ میشه لطفا بگین اوضاع چطور بود؟ من قبلا تهران ثبت نام کرده بودم که کنسل شد و مجبور شدم هم بندازم عقب و هم آمل. لطفا اگه کسی اونجا امتحن داده از وضعیت امتحان یه کم توضیح بده. و اینکه اگه آدر س دقیق و شماره تلفنی دارین ممنون میشم به من بدین.

یکی از دوستان من اونجا امتحان داده خود مکان امتحان خیلی خوبه اما توی جاده است و حتما اگر از روز قبل میرید اونجا ظاهرا باید برید آمل. بعضی از بچه ها از شب تا صبح توی یک امامزاده اون اطراف مانده بودن!
    اما کیفیت برگزاری امتحان خیلی خوب بوده.

دوست عزیز، من دیروز (Nov 17) اونجا امتحان دادم. اگر از تهران میخواین برین، اصلا لازم نیست برین آمل. کافیه که به راننده بگین چهار راه امام زاده عبدالله پیادتون کنه. اگر با اتوبوس میرین (از ترمینال تهرانپارس) حدود 500 متر قبل از چهار راه راننده تو پلیس راه نگه میداره تا ساعت بزنه که این میتونه نشونتون باشه. وقتی تو چهار راه پیاده شدین، میرین اون طرف خیابون (ساختمون دانشگاه معلومه) و یک راه خاکی خیلی کوتاه داره که میپیچه. بعد از پیچ نگهبانی دانشگاه پیداست. دانشگاه فوق العاده قشنگه و نگهبانها و کارکنانش خیلی خوب برخورد میکنن. برای امتحان تافل باید برین ساختمون" آمارد" که بپرسین راهنماییتون میکنن. امکاناتشون هم خیلی خوب بود، برگزارکننده ها خیلی خوب بودند و جو دوستانه و منظمی رو ایجاد کرده بودند. من که خیلی راضی بودم. تنها بدیش زمان امتحان بود که 5:30 بعد از ظهر بود و باید 5:00 اونجا بودیم. از این جهت بد بود که حدود ساعت 10 شب تموم شد، ولی اگر شما هم مثل من ماشین نداشتین، میتونین به نگهبانی داخل دانشگاه بگین تا براتون آژانس بگیره و برین همون پلیس راه (راستی دو تا پلیس راه وجود داره شما باید برین پلیس راه قدیم نه جدید. اتوبوس ها تو پلیس راه قدیم می ایستن) بعد هر 15 دقیقه یه اتوبوس تو پلیس راه وایمیسته و اون وقت شب معمولا همشون جای خالی دارن.
    راحت بر می گردین تهران. از تهران تا اونجا هم حداکثر سه ساعت و نیم راهه ولی شما یکی دو ساعت زودتر برین و در محیط قشنگ دانشگاه استراحت کنین. نیازی به موندن تو امام زاده (!!!) و ... هم اصلا نیست. موفق باشین!

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

[left]Hi Dear friend
    I think there is one of the best place in Iran for taking an Exam
    A beautiful university with excellent rquipments for taking the Toefl Exam
    Also, test takers are sociable persons and easy going

I wish you pass your exam excellent
    Meys
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

Hi,
    I am going to take ibt in this institute, but I don't know the Tel or other features of there.please help me and give me a tel number or other detaills that you feel I should know about this place.
    could we go and visit the place before our test?, Honestly I am a little woried about my test and its
    surroundings
    Regards,
    :'(
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

tel:22092192
    Address :#4 Behzad blv,second st,Kaj square ,Saadatabad
    The truth of my life:I`m only looking for you

Senior Member maryamf آواتار ها

سلام

من دیروز پویش برق( ظفر) امتحان داشتم که کنسل شد. حالا معلوم نیست کی برگزار بشه.

نمی دونم چقد عملیه؟! دیدم که mail های مختلفی از بچه ها هست که در مورد centerهای مختلف سوال کردن که چه جوره، ولی خیلی پراکنده است و خوندنش وقت می گیره . بهتر نیست یه database درست کنیم که کجا امتحانش استانداردتره کجا نه؟ به نظرم ارزششو داره.

این مرکزی که من هنوز امتحانشو ندادم برای iBT اصلا مناسب نیست چون همه کامپیوترها کنار هم هستن و پارتیشن بندی نداره در نتیجه سر امتحان یه هیاهویی میشه که نپرس. امتحانش معمولا یه ساعت دیر برگزار میشه ولی چند روز قبل از امتحان اصلی یه امتحان PBT به همراه یه speaking می گیرن و اگر وقت شد یه راهنمایی می کنن که چی کار کنیم که سر امتحان بهتر صحبت کنیم. ولی فکر کنم واسه pBT خوب باشه چون کلاساش کوچیکه و در نتیجه نیازی نیست listening از تو بلند گو پخش بشه.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)