نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در كدام از مراكز زير امتحان تافل IBT داده و راضي بوده ايد

رأی دهندگان
591. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سازمان سنجش آموزش كشور

207 35.03%
  • علامه سخن

26 4.40%
  • مجتمع فني تهران

41 6.94%
  • كانون زبان ايران

8 1.35%
  • امير بهادر

163 27.58%
  • دانشگاه شيراز

21 3.55%
  • دانشگاه آمل

24 4.06%
  • دانشگاه اروميه

9 1.52%
  • دانشگاه تبريز

25 4.23%
  • دانشگاه صنعتي اصفهان

34 5.75%
  • دانشگاه اصفهان

2 0.34%
  • مرکز گسترش انفورماتیک استان زنجان iBT

31 5.25%
صفحه 5 از 194 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1935

موضوع: كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراکز مختلف برگزارکنندهTOEFL iBT - کدوم بهتر است؟!

سلام
    اگر مركز زبان ايران منظور همون مركزي هست كه تو خيابان وصال هست، من اونجا امتحان دادم. خيلي خوب بود. كابين ندارد اما به خاطر اينكه مانيتورهاش LCD هست و روبروي آدمه (نه مثل سنجش كه زير ميزه) خيلي بهتره. يه كم شايد تو بخش Speaking صداي دوستان مزاحم باشه ولي مشكل حادي نيست. فقط اگر ثبت نام كردين اونجا، روز امتحان حتماً پرينت ثبت نام و كارت ملي رو با خودتون ببريد (فقط اصل كارت ملي رو از شما قبول ميكنند، نه شناسنامه و نه هيچ چيز ديگري).
    يكي از دوستام معرفت نور امتحان داده بود، او هم خيلي راضي بود.
    التماس دعا.
    خداحافظ.

Senior Member

من قزوين امتحان دادم. کلا راضي بودم. فقط آدرس پيدا کردنش مشکل بود 13 jan دفعه اولي بود که امتحان رو اونا برگزار مي کردن. تعداد 10 نفر جا دارن. به نظر من شهريو انتخاب کنين که نزديکتون باشه. اگه تهرانين، قزوين منطقي تره. من مشکلي نداشتم. البته کابين بندي نبود ولي فاصله ها خوب بود و من به شخصه مشکلي نداشتم.
    البته من يه بار همين تهران مجتمع فني امتحان داده بودم. محتمع فني خيلي منظم تر بود با اين حال فکر کنم امتحان قزوينم خيلي بهتر مي شه.
    يه نفر هم ديدم که شيراز امتحان داده بود. اونم راضي بود و مي گفت مشکلي نداشته. (البته زماني که اون امتحان داده بود مي گفت فقط 2و3 نفر بودن واسه همين خيلي خلوت بوده!)

من دو ماه شيراز پيش امتحان دادم.
    مزيت ها:
    محيط آروم و با كلاس :P بود كه براي من سكوت اونجا مهم بود.

عيب ها:
    ما رو 45 دقيقه سر پا پشت در معطل كردن. ميكروفون ها هم تعريف زيادي نداشتند.اما كيفيت صدا گوشي ها كافي بود.
    I remember the future again everyday

ApplyAbroad Veteran

من حدوده 8/9 ماه پیش دادم که البته نمره جالبی نبود و جایی ارائه ندادم. اون موقع محیط و سکوت و حتی هدفون ها خیلی عالی بود ولی امتحان با تاخیر حدوده 2 ساعت شروع شد که دلیلش مشکل اینترنت بود و در طول امتحان هم خیلی اینترنت اذیت کرد و اعصاب همه رو بهم ریخت....
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ApplyAbroad Veteran

جهت اطلاع آخرین آزمون این مرکز (اگه اشتباه نکنم 9 فوریه) به خاطر مشکل اینترنت کنسل شد. حالا نمی دونم به خاطر همون مساله ی قطعی backbone خاورمیانه بوده یا مساله مربوط به دانشگاه شیراز می شده.
    پیروز باشید.
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

مجتمع فنی به شدت توصیه شده ...
    چند نفر از دوستام که برای may ثبت نام کردن برای ثبت نام هیچ دردسری نکشیدن و راحت وچر خریدن و تمام شده کاراشون ... دوتا کلاس 8 نفره ... محیط آروم و دلپذیر ... مانیتورهای LCD ... پذیرایی با قهوه و بیسکویت ;D...

علاوه بر دوستان خودم ، اردیبهشت هم کاملآ حرفامو رو تصدیق می کنه ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

من 21 اکتبر اونجا امتحان دادم. و 2 فوریه سنجش
    به نظر من مجتمع فنی خوبه. کیفیت تجهیزات عالیه و مراقباش هم خوبن. البته اون موقع کسی به ما قهوه یا اصولا آب خالی هم نداد!

لابراتوار ما 13 نفره بود. چیزی که عجیبه اینه که من تو مجتمع فنی تمام صداهای اطرافم رو می شنیدم از همون جمله "i live in tehran" تا بقیه اش. ولی تو سنجش این مشکل خیلی کمرنگ شده بود. فکر می کنم به کیفیت گوشی ها و میزانی که دور گوش رو می گیرن بستگی داره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    به شدت توصیه شده ...
    چند نفر از دوستام که برای may ثبت نام کردن برای ثبت نام هیچ دردسری نکشیدن و راحت وچر خریدن و تمام شده کاراشون ... دوتا کلاس 8 نفره ... محیط آروم و دلپذیر ... مانیتورهای LCD ... پذیرایی با قهوه و بیسکویت ;D...

علاوه بر دوستان خودم ، اردیبهشت هم کاملآ حرفامو رو تصدیق می کنه ...
    من 7Dec اونجا امتحان دادم. اون موقع 2 تا کلاس 8 نفره نبود!! کل جمعيتمون زير 30 نفر بود که همم توي يه سالن بزرگ امتحان داديم. ولي من که خيلي راضي بودم. مشکلي نداشت. بچه ها رو بايه فاصلا 5 min از هم صدا ميکنن که تقريبا تداخل صدا و اينا کمتر شه. ولي الان جديدا ديدم که توي سايت ETS 2 سالنش کردن A&B.
    در کل که من راضي بودم. اگرچه که نمرم افتضاح شد!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak

به نظر من مجتمع فنی خوبه. کیفیت تجهیزات عالیه و مراقباش هم خوبن. البته اون موقع کسی به ما قهوه یا اصولا آب خالی هم نداد!
    لابراتوار ما 13 نفره بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط niva

من 7Dec اونجا امتحان دادم. اون موقع 2 تا کلاس 8 نفره نبود!! کل جمعيتمون زير 30 نفر بود که همم توي يه سالن بزرگ امتحان داديم.
    آقا ... ما رو عفو کنین بلکل ...
    هر کی اومده یه حالی از ما گرفته .... : )) !!!
    ما نقل قول کردیم فقط ...

سلام
    من هم 21 اکتبر اونجا امتحان دادم. کلا خوب بود. به خصوص اینکه چون اتاق کوچیکه احساس استرس کمتری به آدم می ده. تنها مشکلش اینه که صدای بغل دستی هات موقع speaking میاد که این مشکل گویا همه جا هست. از نظر زمانی هم روز ما کاملا سروقت شروع و تموم شد. موفق باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)