نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در كدام از مراكز زير امتحان تافل IBT داده و راضي بوده ايد

رأی دهندگان
591. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سازمان سنجش آموزش كشور

207 35.03%
  • علامه سخن

26 4.40%
  • مجتمع فني تهران

41 6.94%
  • كانون زبان ايران

8 1.35%
  • امير بهادر

163 27.58%
  • دانشگاه شيراز

21 3.55%
  • دانشگاه آمل

24 4.06%
  • دانشگاه اروميه

9 1.52%
  • دانشگاه تبريز

25 4.23%
  • دانشگاه صنعتي اصفهان

34 5.75%
  • دانشگاه اصفهان

2 0.34%
  • مرکز گسترش انفورماتیک استان زنجان iBT

31 5.25%
صفحه 57 از 194 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1935

موضوع: كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

بچه ها این که کامپبوترهای سازمان سنجش تو میز قرار دادن چجوریه؟ میشه توضیح یدید؟ مانیتوراش خوبه ؟ اشکالی ایجاد نمی کنه؟

Member nature2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط mshn1083 نمایش پست ها
    بچه ها این که کامپبوترهای سازمان سنجش تو میز قرار دادن چجوریه؟ میشه توضیح یدید؟ مانیتوراش خوبه ؟ اشکالی ایجاد نمی کنه؟
    سلام
    یه اطلاقک خیلی کوچیک رو تصور کنید مثل میز کامپیوتر فقط مانیتورها پایین تر از سطح متداول قرار میگیره نیازی نیست سرتون رو خم کنید اما باید دیدتون رو پایین بیارید منظورم اینه که خیلی کار سختی نیست
    اما اگر چپ دست هستید براتون خیلی سخته چون فقط سمت راست مانیتور جایی برای نوشتن و گذاشتن برگه تعبیه شده و عملا سمت چپ جایی ندارید.
    مانیتورهاش ال سی دی نیست از این مانیتور قدیمی های خودمونه البته من موسسه امیر بهادر رو هم دیدم مانیتورهاش قدیمی بودن
    برای مانیتورها من نشنیدم کسی تا به حال به مشکل بر بخوره اما در مورد هد ست بگم که تمام تجهیزات همه موسسات یکسان هست چون ای تی اس اونارو میفرسته
    من خودم تو آزمون خودم 3 بار میکروفن تستم به خطلا خورد اما فقط دستم رو بلند کردم سریع اومدن مشکل رو حل کردن و اصلا جای نگرانی نیست.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط nature2011 نمایش پست ها
    سلام
    یه اطلاقک خیلی کوچیک رو تصور کنید مثل میز کامپیوتر فقط مانیتورها پایین تر از سطح متداول قرار میگیره نیازی نیست سرتون رو خم کنید اما باید دیدتون رو پایین بیارید منظورم اینه که خیلی کار سختی نیست
    اما اگر چپ دست هستید براتون خیلی سخته چون فقط سمت راست مانیتور جایی برای نوشتن و گذاشتن برگه تعبیه شده و عملا سمت چپ جایی ندارید.
    مانیتورهاش ال سی دی نیست از این مانیتور قدیمی های خودمونه البته من موسسه امیر بهادر رو هم دیدم مانیتورهاش قدیمی بودن
    برای مانیتورها من نشنیدم کسی تا به حال به مشکل بر بخوره اما در مورد هد ست بگم که تمام تجهیزات همه موسسات یکسان هست چون ای تی اس اونارو میفرسته
    من خودم تو آزمون خودم 3 بار میکروفن تستم به خطلا خورد اما فقط دستم رو بلند کردم سریع اومدن مشکل رو حل کردن و اصلا جای نگرانی نیست.
    ممنون از راهنمایی ها.
    حالا برای مایی که چپ دستیم، تو تهران کجا مناسبه؟

Member nature2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی ها.
    حالا برای مایی که چپ دستیم، تو تهران کجا مناسبه؟
    خواهش میکنم
    من امیر بهادر رو دیدیم جای خوبیه و مانیتورهاش روی میز صاف تعبیه شده و به همین دلیل برای هم چپ دست و هم راست دست خوب بوده
    معمولا بچه هایی هم که اونجا امتحان دادن راضی بودن و مشکل خاصی براشون پیش نیومده
    به علاوه اینکه میتونید اونجا امتحان آزمایشی هم بدید و با فضا کاملا آشنا بشید و ترستون بریزه فقط برای اونجا باید حتما 2 تا کارت شناسایی همراه داشته باشید
    از نظر بردن خوراکی معذورینی ندارید من شنیدم برک اونجا اجباری هست یعنی همه بعد از پارت اول باید برای استراحت برن به بوفه واقع در زیر زمین و خودشون بعد از برک برگردن بالا
    خودکار و مداد هم باید همراه داشته باشید

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

من فقط سنجش رفتم اما با توجه به صحبتهای بچه ها درباره ی باقی جاها یه خوبی که سنجش به بقیه جاها اینه که کسی ازتون طلب نداره و درست و با ادب برخورد میکنن و شما بدهکارشون نیستید.فقط و فقط کافیه کارت ملی همراتون باشه.امتحان تافله دیگه ورودیه cia نیست که هزار جور سند و مدرک و پرینت با خودتون ببرید و هزار بارم چکتون کنن.اگرم کسی رعایت نکنه سریع بهش تذکر میدن.
    کاش فقط یه ذره اتاقک سنجش کشیده تر بود تا کناریا رو نبینیم!یه بنده خدایی کناره من بود که طول مدت لیسنینگ فقط کله اش رو تکون میداد(nod) که یعنی من کاملا در جریانم.یه کوچولو رو اعصاب بود.
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

من جفت سازمان سنجش و امیر بهادر بودم و امتحان دادم. به نظرم هردوتاشون خوب هستند و نمیشه گفت که مثلا یکیشون از اون یکی بهتره. سنجش نقطه قوتش اینه که یک مقدار فاصله ها از همدیگه بیشتره و کابین هرنفر تقریبا مستقل هست، البته نقطه ضعفش هم اینه که مانیتوراش یک کم کج هستند و داخل میز تعبیه شدن که باید یک مقدار به پایین نگاه کنی.
    به نظرم اگه بتونین قبل از امتحان اصلی، مثلا 10 تا 15 روز قبلش یک امتحان آزمایشی بدین، که هردوی این موسسه ها ارایه میدن، برای آشنایی و عادت کردن به میز و کابین و شرایط امتحان خیلی کمک می کنه. اگر هم وقت اینکارو ندارین، باز اصلا مهم نیست و قبل از شروع امتحان حدود 10 دقیقه ای وقت دارین که با شرایط عادت می کنین. در کل هر دوی این موسسه ها خوب بودند و مشکل حادی نداشتند.
    Fear not that thy life shall come to an end, but rather that it shall ever have a beginning. --John Henry Newman

Junior Member

چرا قیمت ووچر سنجش یه کم کمتر از ثبت نام تو امیربهادره؟
    سنجش ثبت نام کنمم تا کی میتونم آدرس دانشگاهارو تغییر بدم مث امیربهادر 5روز قبل؟
    مرسییی

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaaaz نمایش پست ها
    مرسییی
    جواب سوال اولتون رو نمی دونم! ولی دومی : کد دانشگاه هایی رو که می خواین بهشون ریپورت بشه تا ساعت 10 شب روز قبل از امتحان به وقت محلی می شه تغییر داد (برا سازمان سنجش)
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaaaz نمایش پست ها
    مرسییی
    امیر بهادر فعلاً مثل این که فروش ووچر نداره.

Exclamation پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

تا چند روز قبل از امتحان در صورت بسته نشدن به علت تکمیل ظرفیت میشه ثبت نام کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)