نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در كدام از مراكز زير امتحان تافل IBT داده و راضي بوده ايد

رأی دهندگان
591. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سازمان سنجش آموزش كشور

207 35.03%
  • علامه سخن

26 4.40%
  • مجتمع فني تهران

41 6.94%
  • كانون زبان ايران

8 1.35%
  • امير بهادر

163 27.58%
  • دانشگاه شيراز

21 3.55%
  • دانشگاه آمل

24 4.06%
  • دانشگاه اروميه

9 1.52%
  • دانشگاه تبريز

25 4.23%
  • دانشگاه صنعتي اصفهان

34 5.75%
  • دانشگاه اصفهان

2 0.34%
  • مرکز گسترش انفورماتیک استان زنجان iBT

31 5.25%
صفحه 6 از 194 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1935

موضوع: كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

پیش فرض پاسخ : مراکز مختلف برگزارکنندهTOEFL iBT - کدوم بهتر است؟!

سلام.
    ميخوايتم بدونم توي سايت ETS جه طوري ميشه فهميد كه ظرفيت يك تاريخ امتحان و يا مراكز مختلف پر شده؟(قبل از ثبت نام)
    و اينكه كد دانشگاه مورد نظر رو بايد هنگام ثبت نام بدهيو يا روز امتحان مشخص مي كنيم؟

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

من هم مجتمع فني و هم سنجش امتحان داده ام. به نظر من سنجش بهتره! البته شايد اين بيشتر به خاطر تجربه تلخ من از مجتمع باشه: من Jun 2 سال قبل امتحان دادم. متاسفانه هدست من نويز بدي داشت و قبل از شروع امتحان هرچي به مسئولش گفتم گفت همشون همين طوريه! از من اصرار و از اون انكار! حتي خودش گذاشت در گوشش و گفت طبيعيه و به خاطر اينترنته!!! خلاصه تونست من رو قانع كنه. نويز هدست بيشتر زمان reading موثره اگه شما بخواهيد سر و صداي محيط شما رو اذيت نكنه كه البته من سر و صداي محيط رو يه اون نويز ترجيح دادم. ولي در section هاي ديگه نويز داشت اما زياد مشكل ساز نبود. من بعد از اون 2 بار ديگه امتحان دادم و هيچ نويزي نداشت. اين رو هم بگم كه من station 2 بودم. اون موقع فكر نمي كنم بقيه هدست ها چنين مشكلي داشتند. (از چندتا از بچه ها پرسيدم). البته اين مشكل امكان داره تو هر سنتر ديگه هم اتفاق بيفته. شما حتما قبل از امتحان چك كنيد و اگه مشكلي داشت بگيد حتما عوض كنند چون اصولا هدست اضافي دارند. البته اين مشكل قابل شكايت به ETS بود كه من از خيرش گذشتم. موفق باشيد
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion

من از مجتمع فني همونطور كه بچه ها اشاره كردند، خيلي راضي بودم.
    ولي اين قضيه نويز هدفونها راسته ! منم قبل از امتحان به مسوولش گفتم و اونم خيلي حق به جانب گفت كه صداش طبيعيه !
    منم موقع reading اصلا هدفون رو روي گوشم نگذاشتم !

شايد يه دليلي كه من اينقدر راضيم اينه كه من امتحانم 15dec بود و در اون تاريخ كلا مراكز كمي توي دنيا موفق شده بودند امتحان بگيرند !!!! و بقيه امتحانشون موكول شد به 8 ژانويه !
    منم اگه امتحانم عقب مي افتاد به خيلي از deadline هام نمي رسيدم !

خلاصه كه از نظر سكوت و پذيرايي و نحوه ثبت نام به نظر من خيلي خوبه !
    ( نكته اي كه منو از سنجش فراري داد اين بود كه مونيتورش زير ميزه و من يكي دو بار تجربه كار كردن با اين مونيتورها رو داشتم ! آدم احساس مي كنه داره كله ملق !! مي شه !! )

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

اما من برعكس! به نظر من مونيتور زير ميز باعث ميشه آدم موقع reading خيلي بهتر تمركز پيدا كنه و چون ميدان ديد آدم كمتره حواسش هم كمتر پرت ميشه.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

من 16 فوریه امتحان دادم..دانشکده زبان..هدست هاش عالین و اصلا هیچ مشکلی ندارن..محیطش هم آرومه و ساکت فقط بچه ها خیلی به هم نزدیکن. کلا دوستانه صندلی ها رو چیدن. فقط موقع L حواستون خیلی جمع باشه جون ممکنه همزمان با بخش s بقیه باشه.
    از همه مهمتر کامپیوترهاش رو میز هستش و مثل سنجش خوابیده نیست.
    من یه امتحان هم سنجش داده بودم که واقعا افتضاح بود..break بچه ها خیلی من رو اذیت کرد ولی تو شیراز بچه ها کلا از بخش خارج می شن و هیچ مزاحمتی برای بقیه ایجاد نمی کنن.

من مركز زبان ايران امتحان دادم محیط خیلی خوبی داره . حتما یادتون باشه کارت ملی یا پاسپورت ببرید در غیر اینصورت امتحان نمیگیرن . من سنجش هم امتحان داده بودم این مرکز خیلی خیلی بهتر بود.
    البته پارتیشن نداره من تمام مدت هد ست را گذاشتم تا صدای بقیه را نشنوم اما در کل خیلی راضی بودم

از خیابان انقلاب که وارد وصال میشید خیلی نزدیکه بالای یک فروشگاه کتاب زبان هست. توی موسسه زبان معرفت. توی طبقه بالای موسسه دو تا اتاق را عایق صوتی کردن که صداهای آموزشگاه هم مزاحم نباشه.

Junior Member

من خودم هم 12 اسفند مركز زبان ايران امتحان دارم.

مثل اینکه از 12 نفر امتحان میگیرن.

اینم 2 شماره ازشون:66499961-66491210

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

بدون پاسپورت امتحان نمیگیرن. حتما یادت باشه ببری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryallen

یه سوال دیگه اینکه من تو موسسه ای که تافل ثبت نام کرده بودم بسته شدو تاریخ امتحان و مرکز امتحان تغییر کرده و افتاده تو موسسه ای که تو خیابان کریم خان هست. کسی تو این مرکز امتحان داده بگه چه جوریه؟ کابین داره ؟ نداره؟ و...
    این بخش از سوال ایشون رو کسی جواب نداد. (سوال من هم هست)
    فکر می کنم مرکز سنجش باشه که توی سایت ETS با عنوان NOET نوشته. در هر حال، کسی می دونه شرایط اونجا چطوریه؟ به طور مشخص تر: کابین داره؟ کیفیت صدای هد ست ها چطوره؟ مانیتورهاش چی؟

...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

امروز سنجش بودم گفت ما pBT هم برگزار میکنیم و فقط با credit card. و تا may هم پر شده
    من جون دوتا بچمو قسم خورده بودم که سنجش pBT نداره. بلایی سرشون بیاد من چه خاکی بریزم سرم؟ :'(
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)