نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در كدام از مراكز زير امتحان تافل IBT داده و راضي بوده ايد

رأی دهندگان
591. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سازمان سنجش آموزش كشور

207 35.03%
  • علامه سخن

26 4.40%
  • مجتمع فني تهران

41 6.94%
  • كانون زبان ايران

8 1.35%
  • امير بهادر

163 27.58%
  • دانشگاه شيراز

21 3.55%
  • دانشگاه آمل

24 4.06%
  • دانشگاه اروميه

9 1.52%
  • دانشگاه تبريز

25 4.23%
  • دانشگاه صنعتي اصفهان

34 5.75%
  • دانشگاه اصفهان

2 0.34%
  • مرکز گسترش انفورماتیک استان زنجان iBT

31 5.25%
صفحه 7 از 194 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1935

موضوع: كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

پیش فرض پاسخ : مراکز مختلف برگزارکنندهTOEFL iBT - کدوم بهتر است؟!

سلام
    مرکز تافل سنجش توی کریمخان خوبه. یه نیمچه کابین داره که خوبه. صدا خوبه. مانیتورها CRT هست ولی مشکلی نداره. تهویه تو زمستون عالی بود. و یک کیک و رانی هم می دن !
    Nothing is impossible

سلام
    مرکز سنجش، کیفیت خوبی داره، کابین هم داره. کیفیت هدفون ها هم که خوب بود، فقط یه مقدار موقع صحبت کردن صدامو بردم بالا (یعنی باید بلندتر حرف بزنی تا میکروفون صدات رو بگیره)
    یه نکته خیلی مهم درباره مانیتورها: مانیتورها در زیر میز جاسازی شده و شما برای خوندن باید به پایین نگاه کنی، که البته مشکلی نیست. (هر چند زمان امتحان من برای یکی از شرکت کننده ها مانیتور رو آوردن بالا)

شاد و پیروز باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

سلام ،
    کسی در مورد حوزه امیر بهادر اطلاعاتی داره ؟ میگن ETS بسته بودش ولی الان دوباره تو لیستش هستش. کلاً چه جایی رو برای TOEFL پیشنهاد می کنید ؟

Senior Member

من پارسال امیر بهادر ثبت نام کرده بود که نزدیک امتحان ETS آزمونهای امیر بهادر رو cancel کرد. کلی دردسر کشیدم. از امیر بهادر حتی زحمت ندادن که تماس بگیرند و بگن امتحان لغو شده. من دو روز قبل از امتحانم به امیر بهادر زنگ زدم گفتم کجا باید بیام کارت بگیرم. گفتن: امتحان لغو شده ما هیچ اطلاعی نداریم. با بدبختی و کلی تماس با ETS هفته بعدش سازمان سنجش امتحان دادم. مسوولان امیر بهادر حتی به سوالات من هم جواب ندادند. به همین راحتی می گفتن: ما مسوولیتی نداریم. به نظر من مطمئنترین جا سازمان سنجشه.

Junior Member

بایکی از دوستانم در اسفند 86 از طریق سازمان سنجش تاقل داد. اصلاً از طرز برگزاری آزمون راضی نبود،گویا در زمانی که مثلاً شما در حال جواب دادن speaking هستی، همون موقع زمان استراحت نفر کناری شما هست! رفت و آمد و سروصدای افراد، تمرکز دوستم رو به هم زده بود!
    می خواستم بدونم در همۀ مراکز وضع به همین منوال است یا فرق می کنه؟

پیشاپیش از این که وقت میذارین و جواب می دین، ممنونم!

مشکلی که به آن اشاره کردید، تقریبا در همه جا کمتر یا بیشتر وجود دارد مگر اینکه خارج از کشور(مثلا دبی) بروید که در آنجا (دبی) هر کس در داخل یک کابین مجزاست و در نتیجه وقت استراحتش مزاحم کسی نمی شود (از قول یکی از دوستان).

ولی من خودم از موسسه علامه سخن راضی بودم. کلا فضای آرامی دارد و مسولینش آدمهای مودبی هستند. مشکلی که به آن اشاره کردید را حداقل من در آنجا نداشتم چون 20 نفر بیشتر ظرفیت نداشت. در ضن آنقدر گرم امتحان می شوید که به اطراف خودتان توجه نمی کنید.

سلام
    اول: شما اگه یک دور جستجو می کردی، قبلا در این مورد خیلی صحبت شده و دوستان که در جاهای مختلف امتحان دادند تجربیاتشون رو گفتن.
    من خودم که سنجش دادم خیلی از اونجا راضی بودم. کلا مشکلی ندیدم از نظر هرج و مرجی که میگی، اولا که این مسئله به خاطر این پیش میاد که بعضی دوستان بخش قبل استراحت رو 2-3 دقیقه زودتر جواب میدن و در نتیجه زمان استراحت زودتر شروع میشه و به همین صورت زمان speaking زودتر میشه، ثانیا این مسئله ممکنه در همه مراکز پیش بیاد، ثالثا نهایت 2-3 دقیقه این مورد وجود خواهد داشت.
    در مورد مراکز دیگه من شنیدم که تو بعضی ها میزها کنار هم هست و پارتیشن بندی جداگانه نداره که این امکان تداخل صدا رو بیشتر میکنه، توی سنجش اطراف میز (روی میز) بسته است و تداخل صدا (که توی اسپیکینگ ممکنه مشکل ایجاد کنه) به حداقل میرسه.

باز هم میگم یه بار دیگه جستجو کنی مطالب خیلی خوبی از تجربیات دوستان میتونی پیدا کنی

پیروز باشی
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    ولی من خودم از موسسه علامه سخن راضی بودم. کلا فضای آرامی دارد و مسولینش آدمهای مودبی هستند. مشکلی که به آن اشاره کردید را حداقل من در آنجا نداشتم چون 20 نفر بیشتر ظرفیت نداشت. در ضن آنقدر گرم امتحان می شوید که به اطراف خودتان توجه نمی کنید.
    علامه سخن تو هدستش صدای حرف زدن خودتو می شنوی که دلیلش هم استفاده از هدست های 3000 تومنیه!
    مانیتور هاش هم از این LG قدیمی پکیده ها. همه چسبیده به هم صدای همدیگه رو با وضوح می شنوین.
    اصلا من موندم چطوری ETS بهشون مجوز داده.
    ولی اینو قبول دارم مسئولینش آدم های خیلی خوبی هستند. اما من که تجربه شو دارم 100% توصیه می کنم نرو علامه سخن.
    البته این نظر من است. تا نظر شما چه باشد...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

اين نظر سنجي به منظور بررسي نسبي كيفيت برگذاري امتحان تافل iBT ايجاد شده است. از دوستاني كه در اين مراكز امتحان داده اند و رضايت نسبي از برگذاري امتحان داشته اند ، تقاضا ميشود كه در نظر سنجي شركت كنند. بديهي است اين نظر سنجي به هيچ عنوان جنبه تبليغاتي ندارد ، چرا كه همه مراكز تحت مديريت ETS هستند و تنها منظور بررسي نسبي براي راهنمايي داوطلباني است كه شرايط انتخاب و اعمال سليقه براي بيش از يك مركز را در آزمون IBT دارا مي باشند.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

دوستاني كه از مراكز برگذاريشون راضي بودن لطفا در نظر سنجي هم شركت كنند تا به database اي دست يابييم!
    (چون نميشه گفت كدوم خوب هست و كدوم بد! فكر ميكنم اگر تنها رضايت ها عنوان بشن بدون تعصب بتونيم بگيم كدوم بهتر هست. ETS هم از دستمون دلخور نميشه )
    لينك نظرسنجي:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,6335.0.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)