نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در كدام از مراكز زير امتحان تافل IBT داده و راضي بوده ايد

رأی دهندگان
591. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سازمان سنجش آموزش كشور

207 35.03%
  • علامه سخن

26 4.40%
  • مجتمع فني تهران

41 6.94%
  • كانون زبان ايران

8 1.35%
  • امير بهادر

163 27.58%
  • دانشگاه شيراز

21 3.55%
  • دانشگاه آمل

24 4.06%
  • دانشگاه اروميه

9 1.52%
  • دانشگاه تبريز

25 4.23%
  • دانشگاه صنعتي اصفهان

34 5.75%
  • دانشگاه اصفهان

2 0.34%
  • مرکز گسترش انفورماتیک استان زنجان iBT

31 5.25%
صفحه 8 از 194 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1935

موضوع: كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراکز مختلف برگزارکنندهTOEFL iBT - کدوم بهتر است؟!

سلام
    من تافل رو تو سازمان سنجش دادم. همه چیز عالی بود. این تفاوت در Long یا short بودن نوع سوال هست که ممکنه نفر کناری شما دقیقا در همون Section شما نباشه.

هدست های خیلی خوبی داره. من حتی موقع Writing هم از هدست استفاده می کردم!

موفق باشید

Senior Member pouya4 آواتار ها

البته من شنیدم مانیتورهای سازمان سنجش زیر شیشه قرار داره، شاید برای یه عده ای (مثل من!) سخت باشه 4 ساعت گردنشونو پایین نگه دارن!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

بله مانیتورها زیر شیشه بودن.

اولش من هم که ئارد سالن شدم، از اینکه دیدم مانیتورها این توریه، شکه شدم!!!!

ولی بعدش که مشغول امتحان شدیم، دیدم که تجربه ی خیلی جالبیه! خیلی راحت بودم. انگار کتاب رو گذاشته بودم رو میز و داشتم می خوندم! ( آخه ما معمولن عادت داریم موقع کتاب خوندن، روی کتاب خم شیم)

باز هم موفق باشید

من مجتمع فنی دادم. چون جمعیت کم بود، هرج و مرج هم کم شده بود. و در کل هم فضای آرومی داشت. در ضمن خوبی دیگرش این بود که می توونستین همون جا voucher بخرید و بیاین خونه و ثبت نام کنید. (البته نمیدونم جاهای دیگه چه جوریه) ولی کلا مشکلی که بهش اشاره کردید همه جا هست و خوبه که از قبل خودتون رو برای حفظ تمرکز آماده کنین.
    یکی از دوستان به من گفته بود که روز امتحان جزو اولین نفرهایی که شروع به امتحان می کنن، بهتره که نباشی. چون بقیه بعد از تو میان و تازه شروع میکنن به چک کردن میکروفون و ... و ممکنه در reading که خیلی احتیاج به تمرکز داره حواست پرت بشه. برای من مفید بود.

پیش فرض پاسخ : كدام مركز برگذاري امتحان TOEFL IBT در ايران ؟

به نظر من در این نظرسنجی تجربیات کسانی که از یک مرکز راضی نبودند استفاده نمیشه و در نتیجه کامل نیست. با احترام، با نظر شما در مورد ثبت تنها نظرات مثبت مخالفم.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

اگه میشد یه کاری کرد که دلیل رد یا مورد پسند شدن یه مرکز هم مشخص بشه عالی میشه
    every thing is possible, but you must pay for it

nazila
    Guest

من هم سنجش بودم هم امیربهادر به نظر من با وجود اینکه امیربهادر پارتیشن بندی هست از هر نظر بهتره.
    تو سنجش نور چراغ بالا سرم فقط تو مانیتور من بود :'(. مسولین امیربهادر هم خیلی مودب و پیگیر کار هستن و زمان استراحت
    باید از سایتشون بری بیرون تو قسمت تریا بشینی. من خیلی از محیط اونجا خوشم اومد.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    به نظر من در این نظرسنجی تجربیات کسانی که از یک مرکز راضی نبودند استفاده نمیشه و در نتیجه کامل نیست. با احترام، با نظر شما در مورد ثبت تنها نظرات مثبت مخالفم.
    سلام
    ببنيد دليل اصلي اينكه تنها نظرهاي مثبت ثبت بشن اين هست كه " همه اين مراكز -از نظرETS البته- استاندارد هستند" بنابراين اين نظر سنجي به اين منظور هست كه بدونيم كدوم به قول معروف " اصلح تر" هست! . اگر بخوايم بحث اينكه كدام مركز از همه بدتره رو بذاريم كمي براي دوستاني كه به هر دليلي مجبور ميشن در مركزي كه در اين نظرسنجي بد معرفي ميشه امتحان بدن استرس زا ميشه و خوب اين كار منطقي نيست. بنابراين داريم بين مراكز خوب يك بررسي به عمل مياريم. بعلاوه اينكه موضوع ديگري با عنوان "مراکز مختلف برگزارکنندهTOEFL iBT - کدوم بهتر است؟! "http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,6334.0.html در حال حاضر موجود هست و دوستان اونجا جزئيات و خصوصيات مراكزي رو كه توش امتحان دادند رو ميتونن بيان كنن.
    با تشكر

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

سلام.
    من معرفت نور و امیربهادر بودم. هردوشون این مشکل را دارن که سروصدای بغل دستی مزاحمت می شه.

Junior Member

من سنجش امتحان دادم و در مجموع از سنجش راضي هستم و اگر دوباره بخوام امتحان بدم حتماً سنجش را انتخاب مي‌کنم.
    همانطور که دوستان اشاره کردن مانيتورها زيرشيشه ميز قرار داره که خوب خيلي سريع ميشه به اونها عادت کرد. اما اگر دقت کرده باشيد مانتيورها سمت چپ ميز قرار دارن و خوب براي افرادي که راست دست هستند هيچ مشکلي ايجاد نمي‌کنه ولي اگر کسي مثل من چپ دست باشه، وقتي که ميخواد مثلاً از Listening يادداشت برداره کاغذ رو جوري روي ميز ميذاره که بخشي از مانيتور رو ميپوشونه و جهت نشستنش طوري هست تقريباً ديگه مانيتور را نميبينه و اگر خيلي غرق در يادداشت برداشتن بشه ممکنه تصاويري که حين Listening نشون داده مي‌شوند را از دست بده، البته شايد اين مشکل فقط از عادت‌هاي نامناسب من (که فکر مي‌کنم خيلي از چپ دستها با اون مواجه هستند) ناشي بشه اما الان که فکر مي‌کنم مي‌تونستم حداقل کاغذ A4 رو چند تا تابزنم تا کوچک‌تر بشه و راحت‌تر مانيتور را ببينم.
    خوشبختانه من تصويري رو از دست ندادم و شايد اين مساله خيلي جزيي محسوب بشه ولي خوب فکر مي‌کنم بد نباشه اگه دوستان چپ دست از قبل حواسشون به اين مساله باشه.
    ضمناً در لينکي که گذاشتم دوتا عکس از ميزهاي سازمان سنجش هم هست:
    http://82.99.202.130/Toefl/1386/860328_01.php

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)