نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در كدام از مراكز زير امتحان تافل IBT داده و راضي بوده ايد

رأی دهندگان
591. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سازمان سنجش آموزش كشور

207 35.03%
  • علامه سخن

26 4.40%
  • مجتمع فني تهران

41 6.94%
  • كانون زبان ايران

8 1.35%
  • امير بهادر

163 27.58%
  • دانشگاه شيراز

21 3.55%
  • دانشگاه آمل

24 4.06%
  • دانشگاه اروميه

9 1.52%
  • دانشگاه تبريز

25 4.23%
  • دانشگاه صنعتي اصفهان

34 5.75%
  • دانشگاه اصفهان

2 0.34%
  • مرکز گسترش انفورماتیک استان زنجان iBT

31 5.25%
صفحه 9 از 194 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1935

موضوع: كدام مركز برگزاري امتحان TOEFL iBTدر ايران ؟

پیش فرض پاسخ : كدام مركز برگذاري امتحان TOEFL IBT در ايران ؟

درسته که ETS برگذار کننده است اما اینجا ایرانه، اونها هم چون میخوان پولی در بیارن این کار رو میکنند. هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره، اینو یادتون باشه.
    فکر میکنید به شرکتها و کارخونه هایی توی ایران که ISO فلان و بهمان میدن واقعاً استاندار هستند؟ اونا پولشو میخوان و میخوان ما فکر کنیم استاندار همینه.

درسته، در تمامی تماسهای من با ets خوب برخورد کردند، اما یکی از همین مراکز به اصطلاح استاندارد ets در ایران، هد ست های خراب داشت و این موضوع باعث شد 10 نمره، نمره تافل من کم بشه و مجبور بشم 500 تومن خرج کنم برم خارج از ایران امتحان بدم (با اینکه ets دیگه پول امتحان مجدد رو از من نگرفت). حالا به نظر شما بهتره که استرس وارد نکنیم بگذاریم این اتفاق دوباره بیفته. به نظرم اتفاقاً نظرسنجی عکس این نظرسنجی جواب میده. چون مرکزی خوبه که تعداد کمتری توش به مشکل برخورد کرده باشند.

بهرحال نظر شما محترمه و هر کس دوست داره میتونه توی این نظرسنجی شرکت کنه.

موفق باشید.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

پیش فرض پاسخ : مراکز مختلف برگزارکنندهTOEFL iBT - کدوم بهتر است؟!

فقط علامه سخن نرو که داغونه. ولی سنجش عالیه. تفاوت این دو حداقل 7-8 نمره iBT هستش.

GEZANTOFIL
    Guest

سلام
    من و دوستام مجتمع فنی و امیربهادر بودیم ولی از هر نظر از امیربهادر راضی هستیم.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط GEZANTOFIL
    سلام
    من و دوستام مجتمع فنی و امیربهادر بودیم ولی از هر نظر از امیربهادر راضی هستیم.
    شما اولین نفری بودین که از امیربهادر راضی هستین .. می شه بگین چرا نسبت به مجتمع فنی بهتر بود ؟

Junior Member

من اميربهادر امتحان دادم، يك دوستي نوشته بود پارتيشن بنديه ??? ولي اينطور نبود. يكسري ميز كنارهم كه به راحتي صداي نفر كناري ميتونست مزاحمت ايجاد كنه. در ضمن من وقتي speaking رو شروع كردم وقت استراحت نفر كناريم بود درنتيجه به راحتي سوالهاي اول رو ديد و جواب رو شنيد.(خوش به حالش) ;D
    از طرفي همسرم اول امتحان ارتباطش با سايت ETS قطع شد و نزديك به 1 ساعت طول كشيد تا تونستن سيستمش رو درست كنن در نتيجه يكسري از سوالها رو نتونست جواب بده . بعد كه نوبت listening شد اكثر افراد توي سالن داشتن speaking امتحان ميدادن. تصور كنين چه وضعي ميشه >
    ولي بار دوم سنجش امتحان داد وخيلي خيلي راضي بود بخصوص از موتيتور كه زير ميز بوده و اينكه فاصله منطقي بين ميزها بوده

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_b
    ولي بار دوم سنجش امتحان داد وخيلي خيلي راضي بود بخصوص از موتيتور كه زير ميز بوده و اينكه فاصله منطقي بين ميزها بوده
    سلام
    دوستاني كه سنجش امتحان دادن NOET (STN11497B) تفاوتي بين سه بخش A,B يا C وجود نداره كه درسته؟ فقط زمانهاي آغاز امتحان فرق دارن بله؟

Junior Member

سلام

هیچ فرقی بین این سه قسمت وجود نداره. اصلا شما اگه برچسب مربوطه رو قسمت ها نبینید، متوجه نمی شید که این سالن به سه قسمت تقسیم شده!!!

شاید این تقسیم بندی برای نوع امتحان بچه ها باشه (کوتاه یا بلند).

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli

سلام
    دوستاني كه سنجش امتحان دادن NOET (STN11497B) تفاوتي بين سه بخش A,B يا C وجود نداره كه درسته؟ فقط زمانهاي آغاز امتحان فرق دارن بله؟
    سلام
    تفاوتی نداره. حتی زمان های آغاز آزمون هم یکسانِ. این سه بخش همه وارد یک سالن میشن!
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

pasha
    Guest

من امیربهادر بودم به نظر من همه چی خیلی منظم و خوب بود.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط m-lawyer
    سلام.
    من معرفت نور و امیربهادر بودم. هردوشون این مشکل را دارن که سروصدای بغل دستی مزاحمت می شه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط pasha
    من امیربهادر بودم به نظر من همه چی خیلی منظم و خوب بود.
    یه ذره توضیح و دلیل و برهان بیارین برای نظرتون خواهشآ ! ... تناقض ها مشخصه ...
    فکر کنم پاشا اینقدر رفته بوده توی بحره امتحان که حواسش به صداهای دیگه نبوده !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)