صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: تجربیات آزمون 12 February سازمان سنجش ( تهران )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering University of Edinburgh

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 12 February سازمان سنجش ( تهران )

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgozali نمایش پست ها
    تجربه تلخ من هم اینکه شب قبل از آزمون از تبریز راهی تهران شدم که متاسفانه برف بارید و راه بندان و کنسلی پرواز و ....... و از دست دادن امتجان.
    کسی می دونه نزدیک ترین تاریخ امتجان بعدی کی هست؟
    دوست عزیز منم از تبریز رفتم واسه امتحان اما از 4شنبه و تو نباید این ریسکو میکردی
    آبان ماه ساله دیگه اونم computer based

Member saharabbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Poly-Technique

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgozali نمایش پست ها
    تجربه تلخ من هم اینکه شب قبل از آزمون از تبریز راهی تهران شدم که متاسفانه برف بارید و راه بندان و کنسلی پرواز و ....... و از دست دادن امتجان.
    کسی می دونه نزدیک ترین تاریخ امتجان بعدی کی هست؟
    واقعا متاسفم منم شب قبلش دم در کتابخونه ملی ضبط ماشین و کیفم رو دزدیدن( فابل توجه بچه هایی که میرن کتابخونه ملی) و تا ساعت 12 شب درگیر اون کارها بودم امتحان رو از دست ندادم ولی خیلی روحیمو از دست دادم.
    اگر خیلی عجله دارید فکر کنم بتونید به کشورهای همسایه هم فکر کنید.
    Believing everybody is dangerous, but believing nobody is more dangerous

Junior Member

این موضوع را شنیده بودم اما در مورد من که اصلا صدق نکرد چون وقتی یک سوال ریاضی که نصفه مونده بود را داشتم در ابتدای زمان v دوم ادامه می دادم، مراقب بهم تذکر داد و در طول امتحان هم حواسشون به این مسئله بود. بنابراین روی این قضیه نمیشه حساب کرد.
    به علاوه اینکه محل و صندلی های طبقه همکف مناسب نبود و پر از رفت و آمد. البته معمولا زورشون به خانمها میرسه...
    ویرایش توسط Radian : February 16th, 2011 در ساعت 02:02 PM

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط elahebanoo نمایش پست ها
    این موضوع را شنیده بودم اما در مورد من که اصلا صدق نکرد چون وقتی یک سوال ریاضی که نصفه مونده بود را داشتم در ابتدای زمان v دوم ادامه می دادم، مراقب بهم تذکر داد و در طول امتحان هم حواسشون به این مسئله بود. بنابراین روی این قضیه نمیشه حساب کرد.
    به علاوه اینکه محل و صندلی های طبقه همکف مناسب نبود و پر از رفت و آمد. البته معمولا زورشون به خانمها میرسه...
    خوب این عمل در واقع مصداق بارز تقلب هست و هیچ جای افتخاری نداره . شخصی که با تقلب 800 ریاضی کسب کنه ، به نظر نمیرسه که هدف خاصی رو به دست آورده باشه .

در نهایت این آزمون یک بعد شخصی هم برای خود آدم داره که بدونه در چه حد توان و کشش داره . که آدم با خودش روراست باشه ، بگه منی که میخوام برم در آمریکا تحصیل کنم آیا یک Task ساده جواب دادن به 4

تا سوال ریاضی رو میتونم انجام بدم یا خیر ! اینکه من میتونم خودم باشم ؟ و به خودم افتخار کنم ؟ اگر من تونستم به خودم افتخار کنم ، قطعا با روحیه ی بهتری هم Apply خواهم کرد . در غیر این صورت در اعماق وجودم

خواهم دونست که من بسیار کمتر از اون چیزی هستم که در رزومم بیان کردم و خودم هم خودم رو قبول ندارم .

از دوستان خواهش میکنم با احترام به جو Academic فروم از بیان افتخارات اینگونه خودشون در این مکان بپرهیزند . متشکرم.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

متاسفانه در سنتر اصفهان هم همین اتفاقات افتاد و نظارت به اندازه کافی نبود و این هم مثل بی عدالتی های دیگر که در کشور ما می افتد ، یکعده از وقت وربال برای بخش ریاضی استفاده کردند

با توجه به شانسی زدن Verbal دوستان عزیز با هوش و Q 800 عملا محکوم به نمره ای زیر 1100 هستن، همونطور که می دونیم اکثر (اگه نه همه) دانشگاه های متوسط به بالا نمره زیر 1100 رو در جا ریجکت می کنن (مگر بقیه CV استثنایی باشه که در اون صورت 800 در Q بازهم تاثیر مثبتی نخواهد داشت)
    در مجموع این کار نه تنها شانسی برای شما ایجاد نمی کنه از شانستون هم کم می کنه، البته در هر صورت این کار تقلب هست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ibanez نمایش پست ها
    با توجه به شانسی زدن Verbal دوستان عزیز با هوش و Q 800 عملا محکوم به نمره ای زیر 1100 هستن، همونطور که می دونیم اکثر (اگه نه همه) دانشگاه های متوسط به بالا نمره زیر 1100 رو در جا ریجکت می کنن (مگر بقیه CV استثنایی باشه که در اون صورت 800 در Q بازهم تاثیر مثبتی نخواهد داشت)
    در مجموع این کار نه تنها شانسی برای شما ایجاد نمی کنه از شانستون هم کم می کنه، البته در هر صورت این کار تقلب هست.
    الان مشکل شما ها چی هستش؟

خوب یه عده این کار رو کردند که کردند ! خود من بغل دستیم همین کار رو کرد + اینکه وربال رو از روی دست من زد ! منم چیزی بهش نگفتم می دونید چرا ؟؟؟؟ سادست چون که ETS با هوش تر از این حرفاست و برای همین سوالات شما و کنار دستیتون رو یه شکل نمی ده و هم ترتیب سوالات و هم جای گزینه ها رو تغییر میده تا این طوری نتونید از رو هم بزنید ! برای همینم توی پاسخ نامتون می خواد که کد دفترچه خودتون رو بنویسید تا با کلید مرتبط تصحیح به شه!

آخی ! بیچاره بغل دستیم! نمی دونه که چه اشتباه بزرگی کرده و حتما حتما حتما نمرش دورو بر 200 میشه ! تفلکی ! ( تا اون باشه دیگه همچین کاری نکنه !!!!!!)

در ضمن برای دوستانمون بگم که نگران 4-5 نفری که توی امتحان این کار رو کردند نباشند چون برادران و اخیرا حتی خواهران چینی نه تنها Q بلکه نصف وربال رو از روی دیکشنری می زنند ! و تعدادشون تقریبا 3 - 4 هزار برابر این افراد خاص توی کشور ماست !

و اینکه Graduate School بی خودی نیست ! وقتی شما توی ریاضی 1 شدی 12 یا محاسبات عددی شدی 10.57 بعد ور می داری Q 800 می زنی یا اینکه معدلت به زور شده 14 ولی Q 800 شدی قطعا تصمیمی که می گیره منطقی خواهد بود.

در ضمن خیلی از دانشگاهها مینیممشون 900 تا 1000 هستش!

نگران نباشید. خدای ما بزرگتر از خدای اونهاست و حق به حقدار خواهد رسید ! این قانون فقط مخصوص مملکت ما نیست بلکه ماله همه جای دنیاست.

این بحث رو هم خواهشا همین جا تموم کنید که اصلا هیچ فایده مثبتی برای ما نداره و فقط اعصابمون رو خراب می کنه !

یا حق

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-AUT

جناب hosseinab عزیز اینکه می فرمایین" خیلی از دانشگاهها مینیممشون 900 تا 1000 هستش!" تا حدی درسته.یه نمره داریم که Graduate Office و یا International Office تعیین می کنه(بعضی ها هم تعیین نمی کنن،فقط می گن هر چی بیشتر بهتر چون شرایط رقابت بسیار Competitive هست و شما رو به امار Applicant های سال های قبل رجوع می دن که مثلا کسایی که سال قبل در این دانشگاه فبول شدن همچین نمره ای داشتن )که معمولا حول و حوش نمره ایست که فرمودین و یه نمره هم هست که Department ها تعیین می کنن،که اکثر این دپارتمان ها نمره ای بالاتر یا خود 1100 از شما می خوان.اگر دپارتمانی نمره ای تعیین نکرد دیگه اون نمره ای که Graduate Office تعیین کرده ملاک محسوب می شه.(که اکثر دپارتمان ها نمره ای تعیین می کنن).
    (ببخشید که جواب در رابطه با موضوع نبود)
    ویرایش توسط MAnewzealand87 : February 16th, 2011 در ساعت 12:31 PM

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

دوستان اگر موافق باشید به روال معمول تاپیک برگردیم .

متشکرم از همه ی شما عزیزان . من هم این مسیر رو طی کردم و میدونم چه استرسی رو بچه هاست و از هر جایی میخوان به نوعی این استرس رو رها کنن .

اما اجازه بدید در این تاپیک صرفا تجارب بیان بشه .

با سپاس.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Member
    رشته و دانشگاه
    Transportation Engineering/ Oregon State University

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    الان مشکل شما ها چی هستش؟

خوب یه عده این کار رو کردند که کردند ! خود من بغل دستیم همین کار رو کرد + اینکه وربال رو از روی دست من زد ! منم چیزی بهش نگفتم می دونید چرا ؟؟؟؟ سادست چون که ETS با هوش تر از این حرفاست و برای همین سوالات شما و کنار دستیتون رو یه شکل نمی ده و هم ترتیب سوالات و هم جای گزینه ها رو تغییر میده تا این طوری نتونید از رو هم بزنید ! برای همینم توی پاسخ نامتون می خواد که کد دفترچه خودتون رو بنویسید تا با کلید مرتبط تصحیح به شه!

آخی ! بیچاره بغل دستیم! نمی دونه که چه اشتباه بزرگی کرده و حتما حتما حتما نمرش دورو بر 200 میشه ! تفلکی ! ( تا اون باشه دیگه همچین کاری نکنه !!!!!!)

در ضمن برای دوستانمون بگم که نگران 4-5 نفری که توی امتحان این کار رو کردند نباشند چون برادران و اخیرا حتی خواهران چینی نه تنها Q بلکه نصف وربال رو از روی دیکشنری می زنند ! و تعدادشون تقریبا 3 - 4 هزار برابر این افراد خاص توی کشور ماست !

و اینکه Graduate School بی خودی نیست ! وقتی شما توی ریاضی 1 شدی 12 یا محاسبات عددی شدی 10.57 بعد ور می داری Q 800 می زنی یا اینکه معدلت به زور شده 14 ولی Q 800 شدی قطعا تصمیمی که می گیره منطقی خواهد بود.

در ضمن خیلی از دانشگاهها مینیممشون 900 تا 1000 هستش!

نگران نباشید. خدای ما بزرگتر از خدای اونهاست و حق به حقدار خواهد رسید ! این قانون فقط مخصوص مملکت ما نیست بلکه ماله همه جای دنیاست.

این بحث رو هم خواهشا همین جا تموم کنید که اصلا هیچ فایده مثبتی برای ما نداره و فقط اعصابمون رو خراب می کنه !

یا حق
    فقط یک نکته ای رو بگم، اونم اینکه سوالات همه چه اصفهان، چه تهران، چه با بغل دستیت چه یکی اونور تر، همه یکی بود و هست گزینه ها هم یکی هست. تو pbt فقط ریدینگ ها جابجاست. فقط خواستم یادآوری کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)