صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 107

موضوع: چگونه و کی برای گرفتن کسر خدمت، اقدام کنیم؟

Junior Member meis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marine Biology

پیش فرض پاسخ : چگونه و کی برای گرفتن کسر خدمت، اقدام کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz نمایش پست ها
    آره پست شما رو ديدم، خيلي ممنون اطلاعات خوبي ميده، ولي ميخوام ببينم بعدش اين نامه رو بايد كجا برد؟ جايي بايد تاييدش كنه؟ از موقعي كه مدارك رو تحويل پليس + 10 ميدين تا موقعي كه برگ سبز مياد در خونه چقدر طول ميكشه؟ و آخر از همه اينكه كسي كه مثلا فقط بايد آموزشي رو طي كنه با كسر خدمت، چقدر بعد از آموزشي كارت پايان خدمت مياد در خونه؟‌ واسه خروج از مملكت تو اين فاصله ميشه نامه اي چيزي از نظام وظيفه گرفت يا اينكه راه نداره بايد وايسي تا كارت بياد؟ البته ببخشيد اين دو تا سوال آخر بي ربط به تاپيك بود ولي گفتم شايد شما جوابشون رو بدونيد.
    نامه رو میبرین پلیس+10 و همراه دفترچه ارائه میدین.اگرم خدمتین که نامه رو میبرین پادگانتون.
    بچه ها میگن برگ سبز تو تهران حدود 10روزه میاد در خونه یا میتونین زودتر برین پلیس +10 و پیگیر کاراتون و تاریخ اعزام بشین.
    جواب بقیه سوالاتونم توی تاپیک های مربوط پیدا میکنین(خودمم دقیق ندارم جوابتونو)
    موفق و موید...

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    من چنتا سوال داشتم فقط اگه میشه جون مادرتون جواب بدین
    1. من پدرم 18 ماه جبهع داره و 6 ماه میتونم کسری بگیرم. کارت انثارم داره که روش 18 ماه جبهه رو قید کرده. من هنوز دفترچه بر نداشتم . میخوام بردارم.
    میخواستم بدونم که قبل از اینکه دفترچه رو بردارم باید برم بنیاد شهید و کارای کسری رو بکنم یا بعدش
    2. اگه میشه مراحل کارایی که از اول تا اخر باید بکنم رو دونه دونه توضیح بدین هرکی کمکم کنه به خدا دعاش میکنم

و یه سوال دیگه . من واسه بابام 9 درصد جانبازی درست کردم که نزاجای تهران و شورای پزشکی 9 درصد رو تعید کردن ولی کارن صادر نکردن میگن فعلا کارت صادر نمیکنیم. واسه 9 درصدم 2 ماه کسری میدن . من واسه 9 درصدم میتونم کاری بکنم ؟ اگه میتونم باید چیکا کنم

Junior Member EMAD RSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

با سلام به دوستان عزیز
    من هم مشکل uneskm عزیز را دارم و پدرم 18 ماه جبهه دارد و 6 ماه هم به من کسری میدن طبق حرفی که خودشون زدن ولی نامه ای به ما ندادند و گفتند بعدا که سرباز شدی و 2 ماه آموزشی را گذارندی بیا نامه کسر خدمت بگیر در حالی که من الان در حال تحصیل هستم(دوره کارشناسی) . حالا نمیدونم صحت داره خواهشا هرکس میدونه جواب بده
    کسی در این انجمن جوابگو نیست از مدیر انجمن خواهش میکنم یه فکری بکنند یا جای تاپیک را عوض کنند یا ... بچه ها خیلی از این مشکل ها دارند .مرسی

با سلام ,, منم دقیقا مثل شما گواهی کسر خدمتم رو از هوابرد شیراز گرفتم ....فقط یه پاکت با مهر مهرمانه منگنه شده روش و نمیدونم باید چیکارش کنم ؟؟؟ ولی گواهی دادم پلیس +10 ثبت شد تو برگه سبزم .. شما چیکار کردی پاکتو؟

با سلام ,, منم دقیقا مثل شما گواهی کسر خدمتم رو از هوابرد شیراز گرفتم ....فقط یه پاکت با مهر مهرمانه منگنه شده روش و نمیدونم باید چیکارش کنم ؟؟؟ ولی گواهی دادم پلیس +10 ثبت شد تو برگه سبزم .. شما چیکار کردی پاکتو؟

درود بر شما
    شما در چند صورت می تونید از کسری خدمت استفاده کنید:
    1 : قبل از گرفتن دقترچه و ارسال اونه که با دریافت کسری و همراه با تکمیل دفترچه و ارسال در سوابق شما درج میشه که این بهترین حالته چرا که بعدش و مشکلات زیادتر میشه و بایستی برگه اشتغال بخدمت بگیرید و ....
    2: بعد از اعزام به خدمت که اگر کسری بیش از 13ماه داشته باشید می تونید در دروه آموزشی اقدام کنید ولی اگر کمتر از این مدت هست بایستی تا بعد از اتمام آموزشی و معرفی به یگان جدید صبر کنید و اونجا برگه اشتغال بخدمت بگیرید برای سازمان مربوطه و بعد از گرفتن کسری به یگان تحویل و اقدام شود.
    من 10 روزه خدمتن تمام شده
    ستوان دوم وظیفه(نیروی زمینی ارتش)
    موفق باشید

رشته و دانشگاه
    civil engineering

از دوستان کسی راجع به قانون جدیدی که گفتند دیماه اطلاع میدیم خبر نداره ؟

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EMAD RSH نمایش پست ها
    از دوستان کسی راجع به قانون جدیدی که گفتند دیماه اطلاع میدیم خبر نداره ؟
    اول قرار بود از 10 اجرایی شه، حالا شده آخر دی.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

رشته و دانشگاه
    civil engineering

پس با این حال قانون تا آخر 92 تغییر نمیکنه ؟ درسته ؟ در ضمن با این اوصاف کسری خدمت هم شاید کاهش پیدا کنه ؟ درسته

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EMAD RSH نمایش پست ها
    پس با این حال قانون تا آخر 92 تغییر نمیکنه ؟ درسته ؟ در ضمن با این اوصاف کسری خدمت هم شاید کاهش پیدا کنه ؟ درسته
    کی گفته تا 92 تغییر نمیکنه؟ خود نظام وظیفه که میگه از 10 دی بخشی از قانون را اجرایی کرده و تا آخر دی هم یک بخش دیگه.

پس قانون از 10 دی اجرایی شد؟

تا حدودی بله، ولی موارد جدید قانون انشا الله بعد از تصویب حضرت آقا اجرایی خواهد شد.

پیش بینی شما چیست؟ چه زمانی باید منتظر اجرای قانون بر اساس ضوابط کلی باشیم؟

پیش بینی ما این است که پس از تنفیذ حضرت آقا این قانون با پایان دی ماه اجرایی شود.
    اون سال 92 مال 24 ماه خدمته! البته همین الان هم زمان رسمی خدمت 24 ماهه ولی چون سرباز زیاده کردن 18 ماه:

در قانون جاری و قانون جدید خدمت سربازی 24 ماه است. تفاوتی از این لحاظ وجود ندارد اما در قانون فعلی آمده بود که شورای عالی دفاع تعیین کننده میزان خدمت وظیفه است ولی در قانون جدید ستاد کل نیروهای مسلح با اخذ مجوز از محضر مقام معظم رهبری می‌تواند این مدت را کاهش یا افزایش دهد.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)