صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 161

موضوع: تماس رایگان با امریکا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تماس رایگان با امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ir_ma نمایش پست ها
    تجربه من میگه که 512 خوبه و ارتباط هم ممکنه. درمورد شرکتش برای عدم تبلیغ بهتون پیام خصوصی میفرستم
    سلام
    بی زحمت اون پیام خصوصی تون را برای من هم بفرستید.
    ممنون

سلام دوستان این تماس رایگان و اون گوشی سبز رنگ معروف GMAIL واسه من نیست با 2 3 تا فیل &تر##شک ن کانادا و آمریکا وارد جی میلم میشم اما نیست که نیست! پلاگین هم نصب کردم آیا نمیشه دیگه از ایران به آمریکا زنگ زد؟ روش درست رو میتونید بگید ممنون

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان

کسی از دوستان اطلاع دارند که هر 1 ساعت صحبت کردن تصویری با OOVOO چه مقدار ترافیکی رو از اینترنت مصرف می کنه؟؟
    مرسی

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط ir_ma نمایش پست ها
    تجربه من میگه که 512 خوبه و ارتباط هم ممکنه. درمورد شرکتش برای عدم تبلیغ بهتون پیام خصوصی میفرستم
    به من هم اطلاع بدین ممنون میشم
    >>>

به نظر من اگر 128 واقعی هم باشه جواب میده. در ضمن لزومی نداره حتما تصویری باشه. اگه تصویرش رو قطع کنید نیاز به بیشتر از 128 ندارید.

Member m_azad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil eng

برنامه هایی مثل viber (http://en.wikipedia.org/wiki/Viber) ویا این : http://www.talkatone.com/ برای گوشی های سیمبین وجود داره؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

دوستان من باید به دانشگاه تو آمریکا تماس بگیرم.الان با Skype امتحان کردم اما گفت باید کردیت اضافه کنی به اکانتت اگه میخوای زنگ بزنی.شما چجوری میگین رایگانه؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوستان من باید به دانشگاه تو آمریکا تماس بگیرم.الان با Skype امتحان کردم اما گفت باید کردیت اضافه کنی به اکانتت اگه میخوای زنگ بزنی.شما چجوری میگین رایگانه؟؟؟؟
    skype زمانی رایگانه که شما با کسی تماس داشته باشید که اونهم از اسکایپ استفاده کنه. در مابقی شرایط (تماس با شماره تلفن در کشوری دیگه و ...) باید هزینه بپردازید. منظور دوستان این مورد بوده.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    skype زمانی رایگانه که شما با کسی تماس داشته باشید که اونهم از اسکایپ استفاده کنه. در مابقی شرایط (تماس با شماره تلفن در کشوری دیگه و ...) باید هزینه بپردازید. منظور دوستان این مورد بوده.
    ممنون از پاسختون.oovoo هم همینطوره؟
    الان من باید به graduate آفیس دانشگاه زنگ بزنم راهش چیه؟ از نرم افزار tor استفاده کردم و به گوگل لاگین کردم . بعد علامت تلفن رو میبینم اما میگه باید فلش نصب کنی تا تماس بگیری. اون رو هم نصب کردم اما باز همون ایراد رو میگیره!! هیچ راهی نیست الان برای تماس رایگان به آمریکا؟ممنونم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.oovoo هم همینطوره؟
    الان من باید به graduate آفیس دانشگاه زنگ بزنم راهش چیه؟ از نرم افزار tor استفاده کردم و به گوگل لاگین کردم . بعد علامت تلفن رو میبینم اما میگه باید فلش نصب کنی تا تماس بگیری. اون رو هم نصب کردم اما باز همون ایراد رو میگیره!! هیچ راهی نیست الان برای تماس رایگان به آمریکا؟ممنونم
    بله تمامی این نرم افزارها همینطور عمل میکنند. اینجا یکی از دوستان نحوه تماس رایگان رو با گوگل تالک نوشتن. من خودم استفاده نکردم و نمیدونم چطور کار میکنه ولی فکر میکنم باید از ف.یل.ت.ر شک.ن استفاده کنید. این پست هم میتونه کمکتون کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)