صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 161

موضوع: تماس رایگان با امریکا

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تماس رایگان با امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط keyla نمایش پست ها
    سلام
    شما می تونید از طریق https://www.google.com/voice
    call کنید در واقع همون username و password gmail هست
    و برای اینکه کیفیت بهتر داشته باشه وقتی وارد وب سایت شدید شماره تلفن منزل یا مبایلتون را بدید تا با هر بار call کردن به ان شماره وصل شه
    این طوری کیفیت صدا خیلی عالی و ارزان هست
    برای آمریکا و کانادا که رایگان هست
    در این صورت هیچ هزینه ای برای شماره منزل یا موبایلی که میدیم نمی افته؟
    ممکنه یکم توضیح بدین؟
    چون من خیلی سعی کردم اما اون خانم پشت خط همش میگه you are breaking up and I can't hear you!!
    من فکر نمی کنم کلا این روش عملی باشه چون بارها سعی کردم اما گویا صدای من دائم داره قطع و وص میشه برای اونور گرچه صدای اونور برای من عالی می آد!!! دوستان راه حلی ندارن؟
    ویرایش توسط moonlight : July 11th, 2012 در ساعت 09:52 PM

Member nel_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arch

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    در این صورت هیچ هزینه ای برای شماره منزل یا موبایلی که میدیم نمی افته؟
    ممکنه یکم توضیح بدین؟
    چون من خیلی سعی کردم اما اون خانم پشت خط همش میگه you are breaking up and I can't hear you!!
    من فکر نمی کنم کلا این روش عملی باشه چون بارها سعی کردم اما گویا صدای من دائم داره قطع و وص میشه برای اونور گرچه صدای اونور برای من عالی می آد!!! دوستان راه حلی ندارن؟
    من از طریق اینترنت و راهی که رایگان بتونید تماس بگیرید نمی دونم ولی برای کم شدن هزینتون می تونید از 020 استفاده کنید
    یه سایت خوب برای دیدن تمام سریال های انگلیسی زبان به صورت آنلاین http://watchseries.eu/

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

ببنید برای تماس رایگان دو روش هست یکی اینترنت به اینترنت ،‌یکی هم اینترنت به خط تلفن.
    اینترنت به خط تلفن:‌
    ۱- گوگل (جی تاک) که با روش هایی که دوستان گفتند گویا کار میکنه (در صورتی که با IP شما از آمریکا باشید مجانی خواهد بود)
    ۲- Skype : برای تماس با خط تلفن باید اکانتتون رو شارژ کنید
    ۳- ooVoo: همانند Skype

اما گزینه ها برای تماس اینترنتی کاملا رایگان خیلی بیشتره (فقط نیاز به اینترنت در دو طرف هست)
    صوتی و تصویری:
    ۱- Skype: با قابلیت نصب روی سیستم عامل های ویندوز و مکینتاش + نصب روی گوشی های با سیستم عامل iOS ( آیفون آیپد آیپاد تاچ) و اندروید (در این شرایط کافیست برای تماس شخص مقابل تنها Cellular Data سیمکارت خود را فعال کرده باشه یا به اینترنت وایرلس دسترسی داشته باشه)
    ۲- ooVoo: همانند اسکایپ (برای هردو نرم افزار میتواند تماستان به سه صورت باشد: ۱- متن ۲- صوت تنها ۳- صدا و تصویر)
    ۳- این گزینه تنها مختص کاربران اپل خواهد بود استفاده از FaceTime (برای فعال سازی نیاز دارید که به صورت رایگان یک Apple ID بسازید ) قابل نصب بر روی رایانه با سیستم مکینتاش و دیوایس ها با سیستم عامل iOS (مزیت این سامانه نسبت به بقیه کیفیت بهتر با سرعت پایین تر اینترنت است) (ضمنا فقط به صورت صدا و تصویر خواهد بود و گزینه ی صدای تنها ندارد) ( برای ارسال پیامک رایگان اینترنتی این کاربران میتوانند از سرویس iMessage روی سیستم عامل های ذکر شده استفاده کنند)

تماس صوتی اینترنتی
    علاوه بر سرویس های Skype و ooVoo یک سرویس دیگر که در زمینه تماس صوتی کیفیت خوبی ارائه میکند Viber هست که فقط روی دیوایس هایی با سیستم عامل iOS وAndroid نصب میشود و عملا تا زمانی که شخص با گوشی خود به اینترنت دسترسی داشته باشد میتواند از این سرویس برای تماس صوتی و پیامکی استفاده کند.

با استفاده از این سیستم ها به راحتی میتونید با هرجای دنیا تماس داشته باشید تنها کافیه دو طرف از این سرویس استفاده کنند
    برای شرکت در پروژه‌ی "شهر من را ببین" این پست را بخونید

مهاجرگرام
    -۹ سال آمریکا زندگی کردیم حالا داریم از تجربیاتمون میگیم -
    مهاجرگرام در اینستاگرام و یوتیوب

سلام
    skyp خوبه ولی به شرطی که ***** شکن داشته باشد. بدون ***** شکن بعضی وقتا متصل نمی شه و نمی تونید لوگین کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    AI, University of Tehran

با سلام خدمت دوستان،
    این برای کسانی که از آمریکا میخوان به ایران زنگ بزنن و یه جمع آوری کلیه:
    1- Startec: http://www.startec.com/US/EN/products/landing/CallIran.jsp
    Call Tehran: 2.9 cent/min - Rest: 4.9/min
    2- Webcall: http://www.webcalldirect.com/rates
    Iran (Landline)

0.058
    Iran (Mobile)

0.087
    Iran
    6.9¢
    144 دقیقه
    -
    Mobile
    7.9¢
    126 دقیقه
    Tehran
    5.9¢
    169 دقیقه
    -
    Service
    Price
    $10 gets you
    Mobile
    7.9¢ /min
    127 minutes
    Fixed
    7.9¢ /min
    127 minutes
    SMS
    2.8¢ /sms
    357 sms:s
    Local
    Toll Free
    Iran
    13.50¢
    14.50¢
    Iran - Mobile
    16.50¢
    17.50¢
    Iran - Tehran
    6.25¢
    7.25¢
    Landlines: Mobiles:
    6.9¢ per minute 6.9¢ per minute

7- Google Voice: https://www.google.com/voice/rates
    Iran - Landline10¢Iran - Mobile12¢
    8- Evaphone: https://www.evaphone.com/cheap-call-to-iran
    Category Locality / Network Price
    Landlines Fixed Tehran
    5.9¢

Fixed
    6.2¢
    Mobiles Mobile Iancel
    7.7¢

Mobile Taliya
    7.8¢

Mobile
    8.5¢
    Iran (Landline)

$ 0.052
    Iran (Mobile)

$ 0.104

امیدوارم کمک کرده باشه. اینها همه از تلفن به تلفن هستش ولی گزینه های دیگری مثل viber, tango, skype, oovoo, facetime, googletalk هم وجود داره ولی اینها رو برای این گفتم که هروقت با اینترنت یا بدون اینترنت تماس بگیرین. (phone to phone)

Member m_azad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil eng

همچنین هست سایت http://www.nonoh.net/
    Iran (Landline) $ 0.057 $ 0.066
    Iran (Mobile) $ 0.076 $ 0.088
    for more info : https://www.nonoh.net/ways_to_call

دوستان در حال حاضر سرویس گوگل همچنان برای افرادی که آی پی امریکا و کانادا دارن رایگانه. در صورت داشتن اینترنت با سرعت 256 ( و حتی 128) و یه * چیز * شکن یا برنامه پ * ر * ... که آی پی آمریکا یا کانادا داشته باشه میتونید به راحتی صحیت کنید. البته بسته به شرکت اینترنتی ممکن است که کمی کیفیت متفاوت باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    دوستان در حال حاضر سرویس گوگل همچنان برای افرادی که آی پی امریکا و کانادا دارن رایگانه. در صورت داشتن اینترنت با سرعت 256 ( و حتی 128) و یه * چیز * شکن یا برنامه پ * ر * ... که آی پی آمریکا یا کانادا داشته باشه میتونید به راحتی صحیت کنید. البته بسته به شرکت اینترنتی ممکن است که کمی کیفیت متفاوت باشه
    دوستان من با همون شکن میرم جیمیل اما نمیتونم زنگ بزنم امریکا... یعنی میتونم.. کنارش هم عکس تلفن میادو...یه بوق میخوره بعد انگار یکی بر میداره اما هیچ صدایی نمیاد ( چی کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi22570 نمایش پست ها
    دوستان من با همون شکن میرم جیمیل اما نمیتونم زنگ بزنم امریکا... یعنی میتونم.. کنارش هم عکس تلفن میادو...یه بوق میخوره بعد انگار یکی بر میداره اما هیچ صدایی نمیاد ( چی کار کنم؟
    کاش یک پیام میدادین که زودتر پیامتون و ببینم و جواب بدم
    شما به احتمال زیاد ip چیز شکنت مال آمریکا نیست!! وارد میلت که میشی انتهای صفحه پایین پایین روی Last account activity: 1 hour ago
    Details کلیک کن میگه ip مال چه کشوریه!
    برای این سرویس لازم که ip امریکا یا کانادا داشته باشی
    در box تلفن هم وقتی زنگ میزنی به امریکا مینویسه free و Ok هست ولی اگه ip مال امریکا نباشه مینویسه مثلا 1c/m و بعد از یک بوق قطع میشه.
    موفق باشین

دوستان عزیز در مورد تماس مجانی به آمریکا و کانادا از طریق گوگل تاک و یا گوگل ویس باید خدمتتون بگم که فقط و فقط زمانی شما میتونید مجانی به آمریکا تماس بگیرید که یه فورواردینگ نامبر برای گوگل تعریف کرده باشید در غیر اینصورت شما برای هر دقیقه صحبت با کانادا و آمریکا باید 2 سنت بپردازید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)