صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 34567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 161

موضوع: تماس رایگان با امریکا

Member mary22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Shahid Beheshti uni. Med. Sien

پیش فرض پاسخ : تماس رایگان با امریکا

من از این شیوه که گفتین برای تماس استفاده کردم بار اول نوشته بود free ولی الان دیکه نیست باید همون یه سنت رو بپردازم.. قضیه چیه شما هم ایم مشکل رو دارید؟ بعد کیفیت تماس چطوره چون من می خوام با دانشگاه تماس بگیرم ولی میترسم کیفیت خوب نباشه؟ یا زیاد قطع شه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

دوستانی که از آیفون استفاده میکنن میتونن اپ Talkatone رو دانلود کنن و با اکانت گوگلشون تماس رایگان داشته باشن .
    بدون نیاز به تغییر آیپی یافورواردینگ نامبر یا هر چی رایگان با آمریکا و فکر کنم کانادا (امتحان نکردم) تماس بگیرن .

لینک آیتونز :
    https://itunes.apple.com/us/app/talk...397648381?mt=8

من با 020 به امریکا زنگ زدم از موبایلم
    کیفیت صدا که خیلی خوب بود انگار داری با یه نفر تو ایران حرف میزنی
    ولی الان که قبض موبایلمم اومده 11000 تومن "هزینه خارجه" اومده
    میدونم که تماس با امریکا هر دقیقه 65 تومنه ولی قبلا ندیده بودم تعرفه خارجه هم جدا بیاد
    عادیه این موضوع؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    من با 020 به امریکا زنگ زدم از موبایلم
    کیفیت صدا که خیلی خوب بود انگار داری با یه نفر تو ایران حرف میزنی
    ولی الان که قبض موبایلمم اومده 11000 تومن "هزینه خارجه" اومده
    میدونم که تماس با امریکا هر دقیقه 65 تومنه ولی قبلا ندیده بودم تعرفه خارجه هم جدا بیاد
    عادیه این موضوع؟
    من با 020 تا حالا تماس نگرفتم ولی چند باری از خط ثابت خونه زنگ زدم که کیفیت صدا خوب بوده و بعد هم هزینه تماس خارجه روی قبض اومده که خیلی کمتر ازین مبلغی که شما میگین بوده.. گمونم برای یه تماس حدود 5 دقیقه ای حدود 3-4 هزار تومن
    پاسخهای دیگران به سوالات ما از روی لطف است نه وظیفه، پس با تشکر کردن پاسخگوی لطف دیگران باشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Solaris111 نمایش پست ها
    من با 020 تا حالا تماس نگرفتم ولی چند باری از خط ثابت خونه زنگ زدم که کیفیت صدا خوب بوده و بعد هم هزینه تماس خارجه روی قبض اومده که خیلی کمتر ازین مبلغی که شما میگین بوده.. گمونم برای یه تماس حدود 5 دقیقه ای حدود 3-4 هزار تومن
    من حدود سه ساعت صحبت کردم
    از هزینه اش متعجب نیستم همین حدود میشه با حساب دقیقه ای 65 تومن
    فکر میکردم که هزینه اش توی همون بین شهری حساب بشه و فکر نمیکردم آیتم جداگانه داشته باشه که به نظر میاد داره

Junior Member

من حدود سه ساعت صحبت کردم
    از هزینه اش متعجب نیستم همین حدود میشه با حساب دقیقه ای 65 تومن
    فکر میکردم که هزینه اش توی همون بین شهری حساب بشه و فکر نمیکردم آیتم جداگانه داشته باشه که به نظر میاد داره
    این لینک رو چک کنید ، فکر کنم بدرد شما هم بخوره
    https://www.rynga.com/free.html

چه ها من میخوام یه تماس با کشور آمریکا بر قرار کنم . میخواستم ببینم این کارت های تلفن خارج از کشور چه طور هستن ؟ قیمت ها و مدت زمان چه جوری هست ، از کدوم شرکت بگیرم که مطمئن باشه( اینو پی ام کنید بی زحمت) ، آیا سر قبض تلفن هم هزینه میاد ، کیفیت صدا چه جوریاس ، کارت های مختلف چه فرقی دارن و ...
    با موبایل هم میشه یا فقط تلفن ثابت؟

این 020 قضیه اش چی هست؟

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_persona نمایش پست ها
    چه ها من میخوام یه تماس با کشور آمریکا بر قرار کنم . میخواستم ببینم این کارت های تلفن خارج از کشور چه طور هستن ؟ قیمت ها و مدت زمان چه جوری هست ، از کدوم شرکت بگیرم که مطمئن باشه( اینو پی ام کنید بی زحمت) ، آیا سر قبض تلفن هم هزینه میاد ، کیفیت صدا چه جوریاس ، کارت های مختلف چه فرقی دارن و ...
    با موبایل هم میشه یا فقط تلفن ثابت؟

این 020 قضیه اش چی هست؟

ممنونم
    کارت تلفن خارج کشور خیلی خوبه هیچ هزینه اضافی رو قبضت نمی آید و فقط هزینه تلفن شهری میاد برای تماس با آمریکا هم خیلی ارزون تموم میشه ، جدیدا هم 100 دقیقه تماس رایگان گذاشتن ، کیفیت صدا هم خیلی خوبه حتما یه بار یه 3000 تومنیش رو بگیر یه امتحانی بکن. شرکتشم از این کارتایی که همه ی بقالی ها دارن بگیر خیلی زیاده بری بقالی بخوای بخری خودت متوجه می شی قیمت تماس با آمریکا کلا ارزونه بدون هیچ کارتی اگه مستقیم بزنی دقیقه ای 100 تومن میشه. با کارت دیگه خیلی ارزون تره فک کنم با یه کارت 3000 تومنی 1:30 بشه صحبت کرد البته غیر از اون 100 دقیقه رایگان که جدیدا اضافه کردن. تا 3 ماه هم مهلت داری که کلشو استفاده کنی وگرنه می سوزه

Vonage روی اندروید نصب میشه و در حالتیکه هر دو طرف این برنامه رو روی گوشی نصب کرده باشند، امکان تماس صوتی و تصویری و ارتباط پیامکی رو فراهم میکنه.
    اما بهترین سرویس این برنامه تماس رایگان با آمریکا و کاناداست. فقط لازمه تماس گیرنده نرم افزار رو روی گوشیش نصب کرده باشه و به اینترنت متصل باشه.

شاد باشید
    جدول روادید دانشجویی آمریکا - دبی
    https://docs.google.com/spreadsheet/...vUjZrWXc#gid=0

Banned

ولی من با همین روش نصب پلاگینی که دوستان گذاشتن و بدون داشتن فورواردینگ نامبر مجانی به امریکا زنگ میزنم
    اون بالا هم مینویسه free
    نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    دقیقا! هنوزم کار میکنه فقط بعد از بسته شدن پورت ها بعد از دو دقیقه قطع میشه!
    آیا این پلاگین هنوز واسه مکالمه های طولانی کار میکنه؟ من 4 ماه پیش امتحان کردم البته تماس من بیشتر از 40 ثانیه طول نکشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)