صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 161

موضوع: تماس رایگان با امریکا

پیش فرض پاسخ : تماس رایگان با امریکا

ممکنه اسم برنامه را بنویسید

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط dash_metti85 نمایش پست ها
    محض اطلاع اون دوستانی که در مورد سرویس رایگان تماس تلفنی جیمیل پرسیده بودن:
    این سرویس به هیچ وجه غیر فعال نشده و من یه 2-3 ماهی میشه که دارم باهاش کار می کنم...هم استفاده دانشگاهی (ریپورت نمره و صحبت با دانشگاه ها) و هم استفاده شخصی و صحبت های خاله زنکی با فک و فاکیلامون در کانادا و آمریکا.
    تنها چیزی که بهش لازم دارین تا بتونین ازش استفاده کنین، همون چیز بد بد ها هستش که اسمشو نمی برم!
    یعنی لاگین شدنتون به جیمیل باید از طریق اون باشه تا گزینه Call فعال بشه، در غیر این صورت اصلا نمی بینید.
    ضمن اینکه من یه تجربه ای داشتم...من هر وقت از اون چیز بد بدا که مال اروپا بود استفاده می کردم، سرویس رایگانم برای آمریکا و کانادا تبدیل به پولکی میشد! فکر کنم که اون چیز بد بده فقط باید مال آمریکا و کانادا باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    ممکنه اسم برنامه را بنویسید
    ممنون
    کدوم برنامه منظورتونه؟ تنها کاری که شما باید بکنین اینه که یک حساب gmail داشته باشین. بعد با و.....ی.....پ....ی....اِ.....ن که آی پی شما را تبدیل به امریکا یا کانادا کنه وارد جی میلتون بشین. اگه سرعت اینترنت مناسب باشه گزینه تماس تلفنی را بصورت گوشی تلفن سبز رنگ در پایین ستون سمت چپ خواهید دید. روی اون کلیک کنید و شماره مورد نظرتون را کال کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکا ورود به skype

سلام.
    من خودم همه ی راه ها رو امتحان کردم برای تماس با ایران. و دو تا از بهترین هاش اینه که از برنامه ی localphone یا rebtel استفاده کنید. اینجوریه که به اینترنت یا گوشی خفن احتیاج نداره. وقتی ثبت نام می کنی میتونی تو contact list یه contact جدید رو اضافه کنی و بر حسب مکانی که هستی یه شماره مجازی درست میکنه که دیگه ازین به بعد بجای 00 گرفتن به اون شماره ی داخل کشور خودت زنگ می زنی. بعدش اول یه 5 دقیقه مجانی بهت میده که زنگ می زنی به ایران تا تستش کنی ببینی خوشت میاد یا نه. با اینکار حتی شماره ی خودت تو ID CALLER میفته. این دو تا آدرس رو اینجا نوشتم. local phone به موبایل دقیقه ای 10.9 cent و به خانه 6.9 cent. و rebtel به موبایل و خانه دقیقه ای 7.9 cent e. حالا میتونین جفتشو بصورت مجانی امتحان کنید و ببینین از کدوم خوشتون میاد. من واستون کد تخفیف گذاشتم اینجا که حتی بجای دفعه ی اول 10 دلار بخری بهت 20 دلار credit میدند. واسه rebtel کدش و واسه localphone کدش MVC100 میباشد.

http://www.rebtel.com/u/01870298139

http://www.localphone.com/?rb=RRWOx0...FB1UXdv%2Bs%3D

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزانترین راه برای تماس تلفنی با ایران

%100bonus واسه کد rebtel

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

محض اطلاع اون دوستانی که در مورد سرویس رایگان تماس تلفنی جیمیل پرسیده بودن:
    این سرویس به هیچ وجه غیر فعال نشده و من یه 2-3 ماهی میشه که دارم باهاش کار می کنم...هم استفاده دانشگاهی (ریپورت نمره و صحبت با دانشگاه ها) و هم استفاده شخصی و صحبت های خاله زنکی با فک و فاکیلامون در کانادا و آمریکا.
    تنها چیزی که بهش لازم دارین تا بتونین ازش استفاده کنین، همون چیز بد بد ها هستش که اسمشو نمی برم!
    یعنی لاگین شدنتون به جیمیل باید از طریق اون باشه تا گزینه Call فعال بشه، در غیر این صورت اصلا نمی بینید.
    ضمن اینکه من یه تجربه ای داشتم...من هر وقت از اون چیز بد بدا که مال اروپا بود استفاده می کردم، سرویس رایگانم برای آمریکا و کانادا تبدیل به پولکی میشد! فکر کنم که اون چیز بد بده فقط باید مال آمریکا و کانادا باشه
    آقا من هر کاری میکنم نمی تونم از این مزیت جی میل استفاده کنم!!!.....با هر نوع *** هم امتحان کردم!! شما چه کلکی داری میزنی؟!!!!

راستی میگم انشتین رو تو کشتی مگه نه....ای کلک؟...............نور بقبرت بباره عجب کاری کردی......لوو0و0و0و0وووول
    ویرایش توسط hossein2266 : April 6th, 2012 در ساعت 11:39 AM
    I love you USA

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    آقا من هر کاری میکنم نمی تونم از این مزیت جی میل استفاده کنم!!!.....با هر نوع ***** شکنی هم امتحان کردم!! شما چه کلکی داری میزنی؟!!!!

راستی میگم انشتین رو تو کشتی مگه نه....ای کلک؟...............نور بقبرت بباره عجب کاری کردی......لوو0و0و0و0وووول
    چطور نمیشه یعنی؟ من همین دیروز باهاش زنگ زدم کنتاکی و ایلینوی...خیلی خوب و راحت.
    شما اون ف*ی*ل*تر--شک*نی که استفاده می کنی باید مال آمریکا یا کانادا باشه...حتماً این نکته رو لحاظ کن دوست عزیز، اگر بازم مشکلی بود بهم پیغام بده چون اینجا نمیشه مستقیم تبلیغ اون برنامه ها رو کرد.

آره دیگه اونم کار من بود! بسش بود بابا ابن همه شکافت علم!
    خدابیامرز انیشتین اون دم آخری وقتی بر بالینش بودم یه نصیحتی بهم کرد.
    گفتش: مهدی جان! موفقیت 1 درصدش استعداده و 99 درصدش پشتکار.
    نور به قبرش بباره، چیزایی می گفت!

میگم بچه ها میشه از طریق نرم افزار ف ی ل ت ر ش ک ن مثل سایفون این کارو کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mshn1083 نمایش پست ها
    میگم بچه ها میشه از طریق نرم افزار ف ی ل ت ر ش ک ن مثل سایفون این کارو کرد؟
    اگر IP اون نرم افزار مال کانادا/آمریکا باشه، چرا که نه...کاملاً شدنیه.
    خدابیامرز انیشتین اون دم آخری وقتی بر بالینش بودم یه نصیحتی بهم کرد.
    گفتش: مهدی جان! موفقیت 1 درصدش استعداده و 99 درصدش پشتکار.
    نور به قبرش بباره، چیزایی می گفت!

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    آقا من هر کاری میکنم نمی تونم از این مزیت جی میل استفاده کنم!!!.....با هر نوع ***** شکنی هم امتحان کردم!! شما چه کلکی داری میزنی؟!!!!
    چطور نمیشه یعنی؟ من همین دیروز باهاش زنگ زدم کنتاکی و ایلینوی...خیلی خوب و راحت.
    شما اون ف*ی*ل*تر--شک*نی که استفاده می کنی باید مال آمریکا یا کانادا باشه...
    منم گاهی این مشکلو دارم. دلیلشم به نظرم افت سرعت اینترنته. معمولا صبح زود یا آخر شب که سرعت بهتره گزینه تماس تلفنی راحت نشون داده میشه

Junior Member

پلاگین جی میل برای تلفن زدن که از ایران قابل دانلود نیست
    http://www.4shared.com/file/soCfvthK...gin_accel.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)