صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 161

موضوع: تماس رایگان با امریکا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تماس رایگان با امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    من حدود سه ساعت صحبت کردم
    از هزینه اش متعجب نیستم همین حدود میشه با حساب دقیقه ای 65 تومن
    فکر میکردم که هزینه اش توی همون بین شهری حساب بشه و فکر نمیکردم آیتم جداگانه داشته باشه که به نظر میاد داره
    این لینک رو چک کنید ، فکر کنم بدرد شما هم بخوره
    https://www.rynga.com/free.html

چه ها من میخوام یه تماس با کشور آمریکا بر قرار کنم . میخواستم ببینم این کارت های تلفن خارج از کشور چه طور هستن ؟ قیمت ها و مدت زمان چه جوری هست ، از کدوم شرکت بگیرم که مطمئن باشه( اینو پی ام کنید بی زحمت) ، آیا سر قبض تلفن هم هزینه میاد ، کیفیت صدا چه جوریاس ، کارت های مختلف چه فرقی دارن و ...
    با موبایل هم میشه یا فقط تلفن ثابت؟

این 020 قضیه اش چی هست؟

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_persona نمایش پست ها
    چه ها من میخوام یه تماس با کشور آمریکا بر قرار کنم . میخواستم ببینم این کارت های تلفن خارج از کشور چه طور هستن ؟ قیمت ها و مدت زمان چه جوری هست ، از کدوم شرکت بگیرم که مطمئن باشه( اینو پی ام کنید بی زحمت) ، آیا سر قبض تلفن هم هزینه میاد ، کیفیت صدا چه جوریاس ، کارت های مختلف چه فرقی دارن و ...
    با موبایل هم میشه یا فقط تلفن ثابت؟

این 020 قضیه اش چی هست؟

ممنونم
    کارت تلفن خارج کشور خیلی خوبه هیچ هزینه اضافی رو قبضت نمی آید و فقط هزینه تلفن شهری میاد برای تماس با آمریکا هم خیلی ارزون تموم میشه ، جدیدا هم 100 دقیقه تماس رایگان گذاشتن ، کیفیت صدا هم خیلی خوبه حتما یه بار یه 3000 تومنیش رو بگیر یه امتحانی بکن. شرکتشم از این کارتایی که همه ی بقالی ها دارن بگیر خیلی زیاده بری بقالی بخوای بخری خودت متوجه می شی قیمت تماس با آمریکا کلا ارزونه بدون هیچ کارتی اگه مستقیم بزنی دقیقه ای 100 تومن میشه. با کارت دیگه خیلی ارزون تره فک کنم با یه کارت 3000 تومنی 1:30 بشه صحبت کرد البته غیر از اون 100 دقیقه رایگان که جدیدا اضافه کردن. تا 3 ماه هم مهلت داری که کلشو استفاده کنی وگرنه می سوزه

Vonage روی اندروید نصب میشه و در حالتیکه هر دو طرف این برنامه رو روی گوشی نصب کرده باشند، امکان تماس صوتی و تصویری و ارتباط پیامکی رو فراهم میکنه.
    اما بهترین سرویس این برنامه تماس رایگان با آمریکا و کاناداست. فقط لازمه تماس گیرنده نرم افزار رو روی گوشیش نصب کرده باشه و به اینترنت متصل باشه.

شاد باشید
    جدول روادید دانشجویی آمریکا - دبی
    https://docs.google.com/spreadsheet/...vUjZrWXc#gid=0

Junior Member

کسی اینجا شماره USA برای وریفای کردن حساب کاربری داره؟
    هزینشم در خدمت هستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

نقل قول نوشته اصلی توسط arash007 نمایش پست ها
    کسی اینجا شماره USA برای وریفای کردن حساب کاربری داره؟
    هزینشم در خدمت هستم.
    دوست عزیز چی رو میخواهید وریفای کنید؟ اگه بتونم کاری انجام بدم خوشحال میشم.
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

دوستان الان بهترین و ارزون ترین راه تماس گرفتن با آمریکا چی هست؟

Banned

سلام
    دوستان شما هم مشکل صدا دارین هنگام استفاده از skype یا oovoo برای تماس با ایران؟!
    همه چی درسته فقط نمیدونم چرا صدای من به ایران نمیره؟ این از مشکل اینترنت و پهنای باند ایران هست؟سیستم رو چک کردم مشکلی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    سلام
    دوستان شما هم مشکل صدا دارین هنگام استفاده از skype یا oovoo برای تماس با ایران؟!
    همه چی درسته فقط نمیدونم چرا صدای من به ایران نمیره؟ این از مشکل اینترنت و پهنای باند ایران هست؟سیستم رو چک کردم مشکلی نداره.
    نه برای من که اینطور نیست.من هر روز با ایران از طریق اسکایپ صحبت میکنم ، اصلا مشکلی نیست نه از لحاظ صدا و نه از لحاظ تصویر.شما سخت افزار لپ تاپ یا گوشیتو چک کن.
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hell_s_angel نمایش پست ها
    نه برای من که اینطور نیست.من هر روز با ایران از طریق اسکایپ صحبت میکنم ، اصلا مشکلی نیست نه از لحاظ صدا و نه از لحاظ تصویر.شما سخت افزار لپ تاپ یا گوشیتو چک کن.
    سلام
    راستش من صدای خودم رو میتونم record کنم در لپتاپ و همینطور playing ش رو هم میتونم گوش بدم. فکر میکردم به خاطر اون شرکت ارایه دهنده اینترنتی در ایران باشه چون یکی از دوستان هم این مشکل رو داشت. شاید هم سیستمی که در ایران استفاده میکنن دوستام مشکل داره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)