صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 161

موضوع: تماس رایگان با امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تماس رایگان با امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mgc3361 نمایش پست ها
    پلاگین جی میل برای تلفن زدن که از ایران قابل دانلود نیست
    http://www.4shared.com/file/soCfvthK...gin_accel.html
    بابا این قدر خودت اذیت نکن اگه کار مهمی داری از 20تاک استفاده کن خیلی هم مقرون به صرفه است دیقه ای 55 تومن.

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

یه سئوالی دارم و اون اینه که این بیستاک براش موبایل یا خانه فرقی نمی کنه ؟؟ چون یادمه یک کارت تلفن بین المللی گرفتم و به موبایل زنگ زدم سه سوته تموم شد، در صورتی که برای خط ثابت خیلی دووم می آورد، اینم همین جوریه یا نه ؟ کسی اطلاعات داره ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hefz نمایش پست ها
    بابا این قدر خودت اذیت نکن اگه کار مهمی داری از 20تاک استفاده کن خیلی هم مقرون به صرفه است دیقه ای 55 تومن.
    واقعا که!!!

Senior Member

سلام
    می خواستم بپرسم استفاده از برنامه skype اگر هر دو نفر که دارن استفاده می کنن به اینترنت وصل بشن واقعا کاملا رایگانه؟ آخه شنیده بودم رایگانه ولی الان تو یک تاپیک دیگه خوندم این طور نیست. گیج شدم!
    ممنون.

Member nel_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arch

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم استفاده از برنامه skype اگر هر دو نفر که دارن استفاده می کنن به اینترنت وصل بشن واقعا کاملا رایگانه؟ آخه شنیده بودم رایگانه ولی الان تو یک تاپیک دیگه خوندم این طور نیست. گیج شدم!
    ممنون.
    بله کاملا رایگانه. قبلا این برنامه ف.ی ل. تر بود ولی الان دیگه براحتی میشه ازش استفاده کرد. برنامه oovoo هم خیلی خوبه. به نظر من کیفیتش از اسکایپ هم بهتره!
    یه سایت خوب برای دیدن تمام سریال های انگلیسی زبان به صورت آنلاین http://watchseries.eu/

Senior Member

سلام
    ممنون nel
    من این برنامه oovoo را الان نصب کردم. خیلی راحت کار افتاد. خیلی خوشم اومد. فقط چیزی که هست من در حال حاضر لپ تاپ ندارم. می خوام وقتی رفتم آمریکا بخرم. اما موبایلم قابلیت اتصال به اینترنت را داره. می خوام ببینم این جور برنامه ها نسخه ای برای نصب روی موبایل ندارن؟ مثلا روزهای اول که می رسم آمریکا از طریق موبایلم با خونواده در تماس باشم؟
    ممنون

Member nel_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arch

بله میتونید این برنامه رو روی گوشی ها و دستگاه هایی که سیستم عامل اندروید و ios دارند نصب کنید. اینم لینک خود سایت که گوشی هایی که این برنامه رو می تونن ساپورت کنن نوشته:
    http://www.oovoo.com/popups/mobile/M...vicesSlide.htm
    یه سایت خوب برای دیدن تمام سریال های انگلیسی زبان به صورت آنلاین http://watchseries.eu/

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nel_m نمایش پست ها
    بله میتونید این برنامه رو روی گوشی ها و دستگاه هایی که سیستم عامل اندروید و ios دارند نصب کنید. اینم لینک خود سایت که گوشی هایی که این برنامه رو می تونن ساپورت کنن نوشته:
    http://www.oovoo.com/popups/mobile/M...vicesSlide.htm
    ممنون nel
    متاسفانه موبایل من جزو دستگاه هایی که ساپورت می شن نبود! موبایل من نوکیا و از نوع x6 هستش. گمان نکنم امکان تغییر سیستم عامل نوکیا باشه. درسته؟
    کلا برای شرایط من فکر می کنید ساده ترین روش برای ارتباط با خانواده ام در روزهای اول از طریق موبایل چیه؟ من لپ تاپ ندارم. مشکلم اینه.
    فرض مسئله اینه! داریم میریم جنگل! فقط یک موبایل داریم. البته موبایلمون قابلیت نصب به اینترنت هم داره. حالا می خوایم موبایلمون را با چیزی تجهیز کنیم که بتونیم از جنگل با خانواده تماس بگیریم. راه حل چیه؟
    ممنون

Member nel_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arch

اولا شما که موبایلتون اونجا اینترنت نداره مگر اینکه از وای فای استفاده کنید تا از جاهایی که اینترنت داره بتونید استفاده کنید.
    دوما امکان تغییر سیستم که وجود نداره. حتی اگه بتونید این برنامه برای ورژن گوشیتون پیدا کنید باز هم من فکر میکنم بتونید فقط از قابلیت چتش استفاده کنید.
    من برای تماسهای اولیه تون اطلاعی ندارم ولی بعد از دو سه روز بهتره سیم کارت بخریدکه اونجا سیم کارت هاش با گوشی ارائه میشه که بستگی به گوشی ای که انتخاب میکنید باید پرداخت کنید که بهترین گوشی اگر اشتباه نکنم قیمتش 200 دلاره. پس بهتره اونجا یه گوشی خوب با سیستم عامل اندورید یا ios بخرید و راحت با خانواده تماس بگیرید!!!

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان،

از دوستانی که در ایران هستند و با OOVOO با آمریکا ارتباط تصویری + صوتی برقرار می کنند بک سوال دارم!
    دوستان برای اینکه خانواده بتوانند با استفاده از OOVOO یا SKYPE با آمریکا ارتباط صوتی تصویری با کیفیت عالی، بدون قطعی، شطرنجی شدن و عقب افتادن صدا از تصویر برقرار کنند، باید در ایران از چه سرعت اینترنتی استفاده کنیم؟؟ یا اصلا همچنین ارتباطی از ایران ممکن هست؟ و احیانا با کدام شرکت ارائه کننده ی اینترنت؟ خواهش می کنم دوستانی که از مبین نت یا ایرانسل استفاده می کنند، لطف بفرمایند و تجربیاتشون رو اینجا مطرح کنند تا من به اشتباه با شرکتی قرارداد نبندم و دچار دردسر بشوم...
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

از دوستانی که در ایران هستند و با OOVOO با آمریکا ارتباط تصویری + صوتی برقرار می کنند بک سوال دارم!
    دوستان برای اینکه خانواده بتوانند با استفاده از OOVOO یا SKYPE با آمریکا ارتباط صوتی تصویری با کیفیت عالی، بدون قطعی، شطرنجی شدن و عقب افتادن صدا از تصویر برقرار کنند، باید در ایران از چه سرعت اینترنتی استفاده کنیم؟؟ یا اصلا همچنین ارتباطی از ایران ممکن هست؟
    متشکرم
    تجربه من میگه که 512 خوبه و ارتباط هم ممکنه. درمورد شرکتش برای عدم تبلیغ بهتون پیام خصوصی میفرستم
    دوستان عزیز از پاسخ دادن به سوالهای عمومی در قالب پیام خصوصی معذورم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)