صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: مسایل ومشکلات مربوط به ثبت نامGRE-subject فروردین 90

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض مسایل ومشکلات مربوط به ثبت نامGRE-subject فروردین 90

سلام
    من از طریق سایت سنجش ثبت نام کرده ام ویک شماره پرونده به من داده شده ولی وقتی می خواهم پرداخت از طریق کارت اعتباری انجام دهم "پیام خطا در پردازش اطلاعات" می آید.
    چند بار هم تلاش کردم بی فایدست!
    چه راهکاری پیشنهاد می کنید؟

مرسی
    ویرایش توسط Royal2009 : February 15th, 2011 در ساعت 10:33 AM
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

پیش فرض پاسخ : مسایل ومشکلات مربوط به ثبت نامGRE-subject فروردین 90

یه پروفایل دیگه درست کنین(، مشکلی پیش نمیاد) سعی کنین کل مراحلو از اول تا آخر بدون log out کردن انجام بدین، البته به نظر نمی رسه مشکل از سنجش باشه.

آیا با پرداخت های online قبلا مشکلی نداشتین؟ احتمالا مشکل از سیستم پرداخته، یه سری چکاب های اولیه رو انجام بدین: شاید موجودی ندارین یا تو اون روز بیشتر از حد مجاز برداشت کردین یا تعداد دفعات زیادی اطلاعاتو غلط وارد کردین و سیستم دیگه تا چند ساعت به شما اجازه نمیده برداشت کنین، رمز اینترنتی رو یه بار عوض کنین ...

من ثبت نام کردم و هیچ مشکلی هم نداشتم، شما از چه کارتی استفاده میکنید؟ شاید اشکال از سیستم بانکی باشه!! تمام مطالبی را که بالا ایبانز نوشتند هم ممکنه باعث این قضیه شده باشه!
    پانوشت: تو سایت نوشته باید تا 22 فوریه لیست دانشگاه ها رو وارد کرده باشید. من غیر یکی هیچی تو ذهنم نیست و هنوز شروع به نامه پراکنی نکردم با استادها؟ نظر شما چیه؟ چند تا دانشگاه از رنکهای مختلف بزنم، بعد شروع کنم به نامه نوشتن به اساتید اون دانشگاهها؟ کدوم دانشگاهها برای این قضیه بهتره ؟ من رشته ام زیست شناسی هستش!
    ویرایش توسط hasanali : February 17th, 2011 در ساعت 09:18 AM

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    من ثبت نام کردم و هیچ مشکلی هم نداشتم، شما از چه کارتی استفاده میکنید؟ شاید اشکال از سیستم بانکی باشه!! تمام مطالبی را که بالا ایبانز نوشتند هم ممکنه باعث این قضیه شده باشه!
    پانوشت: تو سایت نوشته باید تا 22 فوریه لیست دانشگاه ها رو وارد کرده باشید. من غیر یکی هیچی تو ذهنم نیست و هنوز شروع به نامه پراکنی نکردم با استادها؟ نظر شما چیه؟ چند تا دانشگاه از رنکهای مختلف بزنم، بعد شروع کنم به نامه نوشتن به اساتید اون دانشگاهها؟ کدوم دانشگاهها برای این قضیه بهتره ؟ من رشته ام زیست شناسی هستش!
    والا من از سپهر استفاده می کنم. احتمالا بدهم یکی از شرکت ها واسم ثبت نام را انجام دهند. هر کاری به ذهنم می رسید انجام دادم!
    شما می دونید مهلت ثبت نام تا کی هست؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    والا من از سپهر استفاده می کنم. احتمالا بدهم یکی از شرکت ها واسم ثبت نام را انجام دهند. هر کاری به ذهنم می رسید انجام دادم!
    تا 22 فوریه هست به گمونم!!
    از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنی یا فایرفاکس؟ البته شاید ربطی نداشته باشه اما سایتهای ایران با بروزر اینترنت اکسپلورر بهتر کار میکنند!!ئ شاید هم مشکل از سایت هستش و یک روز دیگه ترای کنی بهتر جواب بگیری!!
    سوال بالا رو هم بهم اگر میتونی جواب بده! من هم تو این قضیه گیرم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    من هم سپهر دارم مهلتم ثبت نام (از طریق سنجش) تا 22 فوریس.

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    تا 22 فوریه هست به گمونم!!
    از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنی یا فایرفاکس؟ البته شاید ربطی نداشته باشه اما سایتهای ایران با بروزر اینترنت اکسپلورر بهتر کار میکنند!!ئ شاید هم مشکل از سایت هستش و یک روز دیگه ترای کنی بهتر جواب بگیری!!
    سوال بالا رو هم بهم اگر میتونی جواب بده! من هم تو این قضیه گیرم!!
    من با FF ثبت نام کردم.

شما چون عملا 2012 رو در نظر دارین یه مقدار وقت زیادی برای انتخاب uni دارین، با این حال سعی کنین جاهایی که حس خوبی بهشون دارین و تا الان به نظر می رسه می خواین اونجا apply کنینو وارد کنین، تا روز امتحان هم تحقیق بیشتری در مورد uni ها کنین تا اگه خواستین روز امتحان عوضش کنین. من خودم تو August هر 4 تارو وارد کرم بعد موقع امتحان تو October دوتاشو تغییر دادم. بهتره از این report های 23 دلاری مجانی استفاده کامل رو ببرین. نیازی به مزاحمت برای اساتید اونم از حالا! نیست، تصمیم اپلای با شماست نه با استاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

سلام
    كسي براي GRE CS ثبت نام كرده است؟

Junior Member

آره کورش من ثبت نام کردم

Junior Member

با سلام به دوستان
    هنوز هیچ اطلاعیه ای در سایت سازمان سنجش مبنی بر زمان دادن کارت آزمون منتشر نشده. من امروز به سختی تونستم با سازمان تماس بگیرم و گفتند فردا یا پس فردا بیا کارت بگیر. کسی از زمان کارت دادن اطلاعی داره؟
    مرسی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین