صفحه 1 از 87 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر(نرم افزار)-تهران جنوب

پیش فرض مسائل مربوط به بيمه

سلام به همه،
    من 1 ماه دیگه مصاحبه دارم ولی بیمه ندارم، دارم تمام قراردادها و فیش حقوقی ام رو با خودم می برم.از کسانی که تازگی مصاحبه رفتن کسی می دونه بهم گیر میدن یا نه؟آخه شندیم جدیدا دارن به بیمه خیلی گیر میدن...اگه راهنماییم کنین ممنون می شم...

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin228 نمایش پست ها
    ممنون.فرانسه رو 7 و انگلیسی رو 9 زده بودم که هم فرانسه رو12 امتیاز و هم انگلیسی رو 6 امتیاز کامل رو بهم داده بود.
    سلام خدمت شما دوست عزیز و ضمن تبریک مجدد .. من امروز نامه دعوت به مصاحبه را دریافت کردم . در بخشی از نامه آمده بود که باید اصل نامه های سابقه های کاری که ارائه کردم را با خود ببرم در حالیکه من بنا به درخواست وکیلم اصل نامه های سابقه کاری خودم را همراه با مدارک ارسال کردم . حالا با توجه به اینکه من برای آخرین محل کاری نامه بروز شده خواهم برد ، برای 2 جای دیگه که کار کردم چیکار کنم؟ چون گرفتن نامه مجدد کمی مشکل است. (در ضمن اسکن تمامی مدارک ارسال شده را دارم) ... خواهش می کنم راهنمایی کنید . متن نامه را عینا در زیر می آورم :
    EXPÉRIENCES PROFESSIONNELLES AU COURS DES CINQ (5) DERNIÈRES ANNÉES
    Pour vous et, le cas échéant pour votre époux ou conjoint de fait, les originaux de toutes vos attestations de travail de chaque emploi occupé au cours des cinq (5) dernières années précédant la présentation de votre DCS (et d’emplois récents non mentionnés, le cas échéant) accompagnés, s’il y a lieu, des titres de séjour de travail relatifs à ces emplois

آیا این نامه یک فرمت کلی است که برای همه ارسال می شود؟ ممنون میشم دوستان دیگر هم که تجربه دارند پاسخ بدهند. سپاس
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

ازم بیمه خواست منم چون سابقه بیمم مال یه شرکت دیگه و سابقه کارم از یه شرکت دیگه بودش سابقه رو رو نکردم فقط دفترچه بیمه و ترجمش رو نشون دادم.اول تعجب کرد و احساس کردم چون عکس حافظ روی دفترچه بود شک کرد.دفترچه رو از اتاق بردش بیرون و از یه نفر که همکارش بود سوال کرد بعدش اومد و گفت اوکی.دوستان حتما حتما حتما یه چیزی رو که بیمه شما رو نشون بده با خودتون ببرین ظاهرا از همه خواسته بودند.
    سلام رامتين جان تبريک مي گم
    خواهش مي کنم دوستان اگه ممکنه راهنمايي کنيد.
    يک سوال داشتم و اون اينکه همسرم خودشون کارفرما بودن ولي خودشون رو بيمه نکردن اما از طرف خواهرشون بيمه شدن و دفتر چه بيمه خدمات درماني دارن و من مي تونم نامه اي مبني بر اينکه ايشون از تاريخ 000در اين سازمان بيمه بودن و تا تاريخ ... دفترچه بيمه شون اعتبار داره با مهر رسمي خود سازمان بيمه خدمات درماني بگيرم اما آيا اين امکان وجود داره که بگن دفترچه خدمات درماني تنها براي کارکنان رسمي دولت هست و شمال ايشون نمي شده و بيشتر کار گره بخوره آخه اگه من دفترچه رو ترجمه کنم روي دفترچه ذکر شده که از طرف خواهرشون بيمه شدن بنابراين به نظرم جالب نيست، البته مدارک ايشون بسيار کامل و من فکر مي کنم هر کسي رو قانع مي کنه که واقعا سابقه کارشون ساختگي نيست اما چون الان براي بيمه دارن سختگيري ميکنن کمي نگران شدم
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

از همه دوستان عزیر:پرهام-نیلوفر-علیرضا- ,hamid62-srj-gil77-bitapetiteودیگر دوستان عزیز صمیمانه تشکر می کنم.در جواب سو.............................نمیتونه بیمه جور کنه به نظر من بهترین جواب اینه که بگه:توی ایران چون اکثر شرکتها قراردادمدت دار 1ماهه یا 3 ماهه میبندن.به هیچ وجه زیر بار بیمه کردن پرسنلشون نمیرن.فیشهای حقوقی 6 ماهه گذشته فراموش نشه که ازتون می گیره.حتی در مورد مالیات توی فیش حقوقی از من پرسید که من براش توضیح دادم.

چند وقت پیش که یکی از آشناهای من رفته بوده مصاحبه . دفتر چه بیمه اش رو در اورده و داده به افیسره که تو ایران هر کی کار میکنه از اینها بهش می دن و افیسره هم رفته یک کپی از دفتر چه گرفته و ظاهرا تا چند روز به هر کی باهاش مصاحبه داشته کپی دفتر چه را نشون داده گفته از انها تو به من نشون بده . همه این جریان ها از خراب کاری دیگران هی پیش میاد !!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی - دانشگاه اراک

سلام
    بچه ها من در خصوص بیمه یه توضیحی بدم.اینکه الان آفیسرها رو بیمه حساس شدن اشتباه خود ماست.خواهر من 30 نوامبر رفت مصاحبه و دقیقاً خانم لیندا در مورد سابقه بیمه ازش سئوال کرد و خواهرم ایشون رو قابع کرد که تو ایران خیلی از شرکتها به دلیل پرداختن مبلغ بالای بیمه کارمنداشون رو بیمه نمی کنن ولی تمام قراردادهای کاریش و فیشهای حقوقی رو دید.حتی خواهرم قانعش کرد که این قراردادها به جای بیمه هستش در صورتیکه اون دفترچه بیمه داشت و از طرف پدرم بیمه بود ولی ما دیدیم نشون دادن اون دفترچه بدتره چون ممکنه به کار کردن خواهرم شک کنه.من مطمئنم آفیسرها با توضیحات ما قانع می شن.پس بهتره کارو برای خودمون خرابتر نکنیم.کسی که حقیقت رو میگه نباید از اثبات کردنش بترسه.

Junior Member nj1981 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر-آزاد

سلام
    می شه راهنمایی کنید که برای بیمه دقیقا چه مدرکی باید برد؟
    آیا دفتر چه بیمه کافیه یا باید از اداره بیمه سابقه را جمع آوری کرد؟
    اگر جمع آوری سابقه لازم هیت به چه طریقی باید انجام بشه؟
    ممنون
    6 امتيازي فرانسه 7و7 فایل نامبر (۰۴/ نوامبر /۲۰۱۰) برداشت (۱۱/ نوامبر /۲۰۱۰)نامه انتظار ۶/ جولاي/۲۰۱۲)مصاحبه(6/نوامبر/2012) دريافت مدارك ،سيدني (4/دسامبر/2012)برداشت (13/ژانویه/2013)فایل فدرال(24/ژانویه/2013)مديكال (2/ژانویه/2014)آنکارا ---پاس ریکوئست (9/جولای/2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

با عرض سلام و ادب خدمت همۀ دوستان مهاجرم. و ضمن عرض تبریک به همۀ عزیزانی که موفق شدند.
    من حدود 3 سال سابقه کار دارم اما حتی یک روز هم بیمه ندارم و خبر های مربوط به داشتن بیمه و دفترچه و ... واقعاً نگران کننده س. مخصوصاً اینکه مصاحبه م هم نزدیکه.به نظر شما تکلیف من و خیلی از دوستان دیگه چیه؟؟
    واقعاً لطف می کنید که راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting.khorasgan azad university

سلام به همه
    دوستان من دفترچه بیمم رو 1 سال پیش گرفتم زمانی که توی شرکت قبلی کار میکردم و پایین دفترچم هم اسم همون شرکت قبلی رو زده و الان توی یه شرکت دیگه کار میکنم که هیچ اسمی ازش تو دفترچه بیمم نیست تو این یک سال هم فقط بیمه تمدیدش کرده و اسم شرکت تغییر نکرده چون هنوز یه عالمه برگه داره ، موقع ارسال مدارک به سوریه من ترجمه دفترچم رو هم فرستادم و همه سوابق کاریم رو به نظرتون نمیگن این بیمه با سابقه الان نمیخونه و مال سابقه قبلی هست ؟
    Sent to Canadian embassy by (Aramex): 13.10.2010_Delivering to Canadian embassy: 17.10.2010_Quebec File Number : 24.01.2011
    Interview waiting letter: 05.09.2012_Interview Date: 21.02.2013_CSQ: 21.02.2013_Federal File number : 30.05.2013_Update letter:13.08.2013_Medical:01.10.2013_Medical uploading:11.10.2013_Decision made:13.02.2014_Pass request:11.02.2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aphrodite نمایش پست ها
    واقعا ازشون تشکر میکنم که به آفیسر ها اطلاع رسانی کردن ..! بنده به شخصه کار کردم و از اون دفترچه ها به من ندادن و من الان باید کلی استرس داشته باشم که روز مصاحبه افیسر فکر نکنه دروغ میگم و سابقه کارمو که کلی هم به خاطرش سختی کشیدم رو قبول کنن
    سلام دوستان من مین پزونده هستم و سابقه بیمه دارم. ولی شوهرم که مین نیست از دو محل برایش سایقه بیمه رد می شده و در استعلام هر دو نشان داده می شود ولی نامه کار فقط از یکی از محلهای کاری اش دارد. به نظر شما ما باید سابقه بیمه ایشون را نشام بدیم؟ چه جوری توجیه کنیم؟

از دوستان باتجربه کسی می تونه کمکی به من بکنه؟
    ویرایش توسط saman_shahin : February 15th, 2011 در ساعت 09:05 AM دلیل: تاكيد
    ارسال مدارک : 6 سپتامبر 2010 فایل نامبر :21 اکتبر2010 مصاحبه : 27 جولای فایل فدرال: 8 دسامبر 2012 آپديت مدارك: 3 مي 2013 مديكال: ٣٠ ژانويه 2014 ارسال مدیکال : 13 مارچ پاس ریکوست: 6 ژوئن خودم (مین): کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی. همسر: دانشجوی دکتری حسابداری. 2 فرزند

Member hadimola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    aeronaticaul engineur

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوست عزیز و ضمن تبریک مجدد .. من امروز نامه دعوت به مصاحبه را دریافت کردم . در بخشی از نامه آمده بود که باید اصل نامه های سابقه های کاری که ارائه کردم را با خود ببرم در حالیکه من بنا به درخواست وکیلم اصل نامه های سابقه کاری خودم را همراه با مدارک ارسال کردم . حالا با توجه به اینکه من برای آخرین محل کاری نامه بروز شده خواهم برد ، برای 2 جای دیگه که کار کردم چیکار کنم؟ چون گرفتن نامه مجدد کمی مشکل است. (در ضمن اسکن تمامی مدارک ارسال شده را دارم) ... خواهش می کنم راهنمایی کنید . متن نامه را عینا در زیر می آورم :
    EXPÉRIENCES PROFESSIONNELLES AU COURS DES CINQ (5) DERNIÈRES ANNÉES
    Pour vous et, le cas échéant pour votre époux ou conjoint de fait, les originaux de toutes vos attestations de travail de chaque emploi occupé au cours des cinq (5) dernières années précédant la présentation de votre DCS (et d’emplois récents non mentionnés, le cas échéant) accompagnés, s’il y a lieu, des titres de séjour de travail relatifs à ces emplois

آیا این نامه یک فرمت کلی است که برای همه ارسال می شود؟ ممنون میشم دوستان دیگر هم که تجربه دارند پاسخ بدهند. سپاس
    نه لازم نیست فقط نامه اخرین محلی که کار می کردین را ببرین
    ارسال مدارک 09/09/2010 دریافت مدارک14/09/2010فایل نامبر 26/09/2010مصاحبه26/01/2011
    فایل نامبر فدرا ل21/02 /2011 مدیکال 28/07/2011 ارسال مديكال 20-08-2011 رسيدن مديكال 22-08-2011شهر من رو به زوال است اما من نه

صفحه 1 از 87 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)