صفحه 86 از 87 نخستنخست ... 36767778798081828384858687 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام
    دوستان من برای سال آینده فاند دارم به امید خدا
    حالا من الان تصمیم دارم بیمه بیکاری بگیرم و بیمه ام را قطع کنم
    آیا من هم که به عنوان دانشجو فاند دارم میرم باید اثبات کنم که میخام بر گردم؟
    آیا بیمه در اثبات بازگشت من تاثیر دارد؟
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ELECTROTECNIC IN TABRIZ UNIVERSITY

سلام دوستان کسی هست که به تازگی بعد از مرحله مدیکال ازش بیمه خواسته باشن اما به جاش فیش حقوقی و قرارداد ارائه داده باشه و ازش قبول کرده باشن؟
    لطفا اگه کسی هست اینجا تجربه خودش رو بگه که مام استفاده کنیم

Junior Member ameer93 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aakpro نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شغل من برنامه نویسی هست و من بیشتر از ۵ سال سابقه کار دارم ولی حدود سه سال و ۸ ماه بیمه دارم که اون هم دقیقا منطبق بر کار من نیست. کارفرمایی بوده که ۷ ماه بیمه که از ابتدا باید رد میکرده را پس از استعفای من برایم رد کرده است.
    ۱. من مقداری کار فری لنس و پروژه دارم که نمی دانم چطور آن ها را اثبات کنم؟ (سابقه بیمه برای آن ها ندارم)
    ۲. چطور آفیسر را متقاعد کنم که این اتفاق برای من افتاده؟

ممنون می شوم اگر کسی بوده که بیمه و سابقه کاری اش به هر ترتیب منطبق نبوده من را راهنمایی کند.
    با سلام
    ذات برنامه نویس(از کد نویس تا بزرگترین برنامه نویس) اینست محصول و product خلق میکند و لزومی نیست حتما در شرکتی کار کند !
    فری لنس شما یا از طریق سایت داخلی یا خارجی یا برای کارفرمایی یا شرکتی بوده که یه نامه مشکل رو حل میکنه
    اگر برای خودتان مثلا app خاصی طراحی میکردید و انتشار در جای معتبر دادید هرکسی به راحتی با نگاه کردن میتواند بفهمد این پروژه 1 ماه تا 1 سال تا.....زمان بر خواهد بود و البته توضیح شما
    و این رو بدونید و بگید بزرگترین برنامه نویس ها کارمند و استخدام خودشان هستند نه جایی!!
    شما برای اکسپرس یا قبلش FSW برای eligible شدن و تا جایی که میدونم پروسه های دیگه با 3 سال (به crs tool ) مراجعه کنید 1 تا 2 سال یک امتیاز باتوجه به زبان و دیگر پارامتر ها دارد بیش از 3 سال بصوت 3 years or more که مکفی میباشد
    بگویید: برای خلق یه ایده یا کار روی پروژه چرخه های مختلفی از plan , design تا customer engagement میباشد که تحلیل و آنالیز و تست هرکدام زمان بر و نیاز به جستجو داره (برای زمانی که نداشتین یا رد نشده) بقیه موارد رو اگر رد نکرده و حق با شماست میتوانید کمی قانونی برخورد کنید قطعا برگه ایی که دریافت میکنید کافی هست که حق با شما بوده و اقدام کردید .
    حتی برای فری لنستون اگر برگه هم ندادن عیبی نداره مثلا app X یا برنامه ی A یا سایت B و یا هرکار دیگری انجام دادین که یا جایی publish هست یا استفاده میشه با قدرت میگید من اینکارو کردم!!!!چه بهتر ازین !! برنامه نویس اگر از نظر من (نظر شخصی) سابقه ارائه کند خیلی حرفه ایی نیست ! انسانهای خیلی حرفه ایی و سطح بالا برای خودشان کار میکنند نه شرکتی نه جایی
    در نهایت خواستم بگم مشکلی نیستش

Junior Member

سلام
    برای ترجمه سابقه بیمه من یه سوالی دارم، اسم ثبتی و اسمی که شرکت با اون شناخته میشه با هم فرق داره. برای ترجمه کدوم رو بنویسم و اینکه اگر قرار باشه اسم ثبتی شرکت رو بنویسم، باید فینگیلیش بنویسم یا ترجمه کنم؟
    مثلا: موسسه اطلاع رسانی امید(اسم ثبتی) با اسم شناخته شده X
    این رو باید چه مدلی بنویسم؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ELECTROTECNIC IN TABRIZ UNIVERSITY

نقل قول نوشته اصلی توسط samira_be نمایش پست ها
    سلام
    برای ترجمه سابقه بیمه من یه سوالی دارم، اسم ثبتی و اسمی که شرکت با اون شناخته میشه با هم فرق داره. برای ترجمه کدوم رو بنویسم و اینکه اگر قرار باشه اسم ثبتی شرکت رو بنویسم، باید فینگیلیش بنویسم یا ترجمه کنم؟
    مثلا: موسسه اطلاع رسانی امید(اسم ثبتی) با اسم شناخته شده X
    این رو باید چه مدلی بنویسم؟

ممنون
    تا جایی که من میدونم شما برابر مستندات اداره فبت شرکتها و اساسنامه شرکت مدارک اراده بدید بنابراین "امید" درسته

سلام دوستان
    سابقه بیمه تا چه مدت باشه برای گرفتن ویزا امتیاز محسوب میشه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrooz2180 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سابقه بیمه تا چه مدت باشه برای گرفتن ویزا امتیاز محسوب میشه؟
    باتوجه به نوع برنامه متفاوت خواهد بود
    کبک سابقه کار حداکثر 4 سال در 5 سال گذشته
    ساسکاچوان حداکثر 10 سال در 10 سال گذشته
    اکسپرس حداکثر سه سال
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member

سلام، من برای ساسکاچوان(حداقل امتیاز 60 از 100) میخوام اقدام کنم،دو تا سوال:
    1- این که در کارگاه پدرم برقکار بودم کار خویش فرما به حساب میاد و باعت میشه آفیسر درخواست سابقه بیمه کنه؟
    2- سابقه بیمه من فقط در 91 تا 93 رد شده(با شماره کارگاه موجود در سابقه بیمه)، بقیش رو خودم مشاغل ازاد رد کردم، اگه آفیسر درخواست سابقه کنه فقط همون دوسال 91 تا 93 حساب میشه، و امتیازم میاد زیر 60

اون وقت امتیازم اگه نرسه به 60 ریجکت میشم؟ کلا تکلیف چیه و برای حل این قضیه باید چکار کنم؟

سپاس

Junior Member

دوستان من تو یه شرکتی 4 سال کار کردم و برام بیمه رد نکرده ولی گواهی داده که ایشون 4 سال اینجا به عنوان مدیر کار می کرده . الان با اکسپرس اینتری اقدام کنم ازم سابقه ی بیمه تایمن اجتماعی هم میخوان ؟ سر هم موضوع نمیدونم پروفایلمو بسازم نسازم

سلام اینکه بخوان یا نخوان شانسی هست ولی اکثرا نمیخوان،شما تشکیل پرونده بدید ضرری نداره که شانستون رو امتحان کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)