صفحه 82 از 87 نخستنخست ... 3272737475767778798081828384858687 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

من یک جمع آوری بیمه در تاریخ 20/3/94 انجام دادم و مدرکش با مهر تامین اجتماعی موجود است.آیا همین کافیه یا باید حتما دوباره و به روز بگیرم؟
    خوب خودشون می تونن برن تو سایت تامین اجتماعی ببینن...
    با وجود این برگه که فقط تعداد روزهایی که در هر شرکت کار کردی و نشون میده , میشه یک کپی از سایت گرفت و به این ضمیمه کرد و فرستاد ترجمه؟

Junior Member

براي کسي که خارج از ايران هست و دسترسي به گرفتن سابقه بيمه نداره ايا مي شود همان ليست سوابق بيمه داخل سايت تامين اجتماعي را پرينت گرفت و و ترجمه کرد و ارسال کرد البته مهر نداره. (گواهي اشتغال به کار را قبلاً از شرکت گرفتم ولي شرح وظايف نداره. مي تونم از مديرم بخواهم که شرح وظايف من را بنويسه و تاييد کنه و ضميمه نامه گواهي به اشتغال شرکت کنم. مشکلي پيش نمي ياد)

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    من حدود یک سال بیمه تأمین اجتماعی دارم
    اما الان دارم جواز کسب می گیرم و چون برای جواز ، اداره مالیات هم باید برم و مالیات کسر خواهد شد، آیا این میتونه ادامه سابقه بیمه ام باشه؟
    و بخام مالیات پرداخت کنم بابت جواز کسب، ایا بازم لازمه بیمه رد کنم برای سابقه کاری؟
    یا همین پرداخت مالیات به عنوان سابقه کار حساب میشه؟

ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

سلام
    من رشته ام کامپیوتر هست. دوسال سابقه کار دارم یکسال اول غیر مرتبط و سال دوم هم زیاد مرتبط نبود اما از شرکت خواستم برام عنوان بیمه را کارشناس کامپیوتر رد کنن و الان 13 ماه با این عنوان بیمه دارم. بعد من از سال 93 به بعد تا الان دیگه بیمه ندارم. الان بخوام سابقه بگیرم کل دو سال را بگیرم؟ و اینکه کار غیرمرتبط داشتم موردی نداره؟ من دانشجو بودم و کار نیمه وقت داشتم و بیمه غیر مرتبطم 24ماه نیمه وقت بوده.

Junior Member Herman آواتار ها

دوستان عزیز خبر خوب:

اخیرا بعد از تشکیل کابینه جدید دولت فدرال توسط جاستین ترودو، وزیر جدید مهاجرت اعلام کرد که سوابق بیمه تامین اجتماعی به شدت قبل از متقاضیان درخواست نخواهد شد و آفیسرها تنها به نامه کارفرمایان اعتماد خواهند کرد. این خبر هنوز به صورت بخشنامه ابلاغ نشده و این موضوع به زودی در دست بررسی است. البته امید است که دوستان محترم از این فرصت سوء استفاده ننمایند و سابقه جعلی ارائه ندهند چون در این صورت ممکنه مجددا به حالت قبل و سختی گیریهای گذشته برگردیم و عده زیادی از متخصصان ماهر که واقعا لایق مهاجرت هستند با مشکل مواجه شوند.
    تاریخ ارسال مدارک : اوت 2010 | تاریخ صدور فایل نامبر : اکتبر 2010 | رشته : مهندسی شیمی (6 امتیاز) | ارسال مدرک زبان TCFQ : اوت 2011 | نامه انتظار مصاحبه :نوامبر 2011 |تاریخ مصاحبه :ژوئیه 2012 | فایل نامبر فدرال : ژانويه 2013 | انتقال پرونده به پاریس : می 2013| آپدیت مدارک : می 2013 | دریافت مدیکال : فوریه 2014 | وضعیت فعلی: مقیم کانادا

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

من در حال جمع آوری و آماده سازی سوابق کارم می باشم برای سوابق بیمه اگر از سایت پرینت بگیرم و به همراه دفترچه بیمه ترجمه کنم کافیه یا حتما باید از شعب بیمه گواهی سابقه بیمه مهر دار بگیرم بعد بدم ترجمه؟
    با اطلاعاتی که پرسیدم گرفتن سابقه بیمه از شعب خیلی سخته و خود شعب میگن از سایت پرینت بگیرید.

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan_dp نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من در حال جمع آوری و آماده سازی سوابق کارم می باشم برای سوابق بیمه اگر از سایت پرینت بگیرم و به همراه دفترچه بیمه ترجمه کنم کافیه یا حتما باید از شعب بیمه گواهی سابقه بیمه مهر دار بگیرم بعد بدم ترجمه؟
    با اطلاعاتی که پرسیدم گرفتن سابقه بیمه از شعب خیلی سخته و خود شعب میگن از سایت پرینت بگیرید.
    بدون مهر بیمه سابقه بیمه رو ترجمه نمیکنن
    از محل کارتون نامه بگیرید مربوط به ارائه سابقه بیمه و به اداره بیمه ببرید .. بهتون سابقه بیمه مهر شده میدن
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

دوستان سلام، يك سوال در مورد بيمه و سابقه بيمه داشتم از دوستاني كه مطلع هستند
    من سابقه بيمه براي ١ سال دارم و ميتونم بيشترش هم كنم تا حدود ٣ سال اما مسأله اينجاست كه بيمه مربوط به پايه حقوق كارمندي نزد فعاليت شغلي در كنار پدر گرامي مي باشد
    و به هيچ عنوان به رشته من كه كارشناسي ارشد مهندسي مواد مي باشد مربوط نيست،
    مي خواستم بدونم در سابقه بيمه عنوان شغل و محل فعاليت كاملا مشخص مي شه؟ و در ضمن با توجه به اينكه مي خواهم براي كبك اقدام كنم نحوه امتيازدهي چطور مي باشد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

سلام ،
    اگر بگم من در دوران تحصیل ( 4 سال)و سربازی( 2 سال) به صورت نیمه وقت کار کردم، و بعد تنها چیزی که ارائه بدیم یه نامه از شرکتی که توش کار میکردم باشه که فقط مهر دادگستری خورده باشه، آیا این سابقه کار حساب میشه ؟ ( یعنی 3 سال سابقه کار) چون نامه هایی که در مورد سابقه کار پارت تایم باشه رو چون بیمه رد نمیشه براشون مثل اینکه وزارت امور خارجه مهر نمیکنه.

- منظور من اینه بدون بیمه سابقه کار رو قبول میکنن؟

سلام دوستان عزیز من دو سوال خیلی مهم داشتم. اول اینکه ترجمه قرارداد ، فیش حقوقی در کنار بیمه باید مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را داشته باشه یا ترجمه خود دارالترجمه کافیه؟سوال بعدی اینکه سابقه کار فول تایم بابیمه در ایران هفته ای 44 ساعت هست اما در سایت کانادادهفته ای 30 ساعت کار فول تایم محسوب می شه. آیا اگر کسی درایران پارت تایم و هفته ای 30ساعت کار کرده باشه از نظر کانادا فول تایم محسوب می شه؟ مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)