صفحه 11 از 87 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمي زبان انگليسي

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام
    من 8 سال سابقه کار دارم از شرکتی که الان دارم کار می کنم برای سابقه بیمه ام رفتم سازمان بیمه تامین اجتماعی ولی پرینت سابقه ام را بهم ندادند و گفتند که باید نامه از دارالترجمه بگبرم و آنها درخواست بدهند که این هم تا آنجائیکه من پرسیدم از دارالترجمه ها غیر ممکن هست.می خواستم بدانم اگه فقط دفتر چه بیمه ام را با ترجمه و نامه از شرکت همراهم داشته باشم که شماره بیمه را ذکر کرده باشند برای روز مصاحبه اشکالی پیش نمی آید؟
    و برای درخواست سابقه بیمه از سازمان تامین اجتماعی باید چه کار کرد؟
    دريافت فايل نامبر فدرال : 30/03/2011 دریافت اپدیت : 15/04/2013 مدیکال : 04/02/2014
    ويزا : 2014/03/21

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط lili76 نمایش پست ها
    سلام
    من 8 سال سابقه کار دارم از شرکتی که الان دارم کار می کنم برای سابقه بیمه ام رفتم سازمان بیمه تامین اجتماعی ولی پرینت سابقه ام را بهم ندادند و گفتند که باید نامه از دارالترجمه بگبرم و آنها درخواست بدهند که این هم تا آنجائیکه من پرسیدم از دارالترجمه ها غیر ممکن هست.می خواستم بدانم اگه فقط دفتر چه بیمه ام را با ترجمه و نامه از شرکت همراهم داشته باشم که شماره بیمه را ذکر کرده باشند برای روز مصاحبه اشکالی پیش نمی آید؟
    سلام
    یه نامه از شرکتی که الان مشغول کار هستید ببرید برای گرفتن سابقه بیمه.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط lili76 نمایش پست ها
    سلام
    نامه درخواست سابقه بیمه گرفتن از دارالترجمه امری بدیهی است و همه دارالترجمه ها این کار را می کنند.
    ترجمه دفترچه بیمه هم اشکالی ندارد.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان سلام لطفا دوستانی که اقدام کردن بفرمایند
    دوستان یه سوال تخصصی و احتمالا خیلی غیرعادی!!!!!! سابقه بیمه من با عنوان شغلی X هست. ولی عنوان شغلی ای که برای سفارت کانادا فرستاده شده Y می باشه.
    در نامه درخواست سابقه بیمه که به دارالترجمه داده میشه عنوان اصلی (در اینجا X) رو هم ذکر میکنن یا فقط مدت بیمه رو می نویسن؟
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوستان یه سوال تخصصی و احتمالا ....
    سلام
    همکاران من که سابقه بیمشون رو گرفتند عنوان توش ذکر نشده و فقط مدت بیمه ذکر شده البته اونا کارمند قراردادی بودند شاید برای کارمندان رسمی دولت که عنوان پست دارند ذکر بشه.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

در نامه درخواست سابقه بیمه که به دارالترجمه داده میشه عنوان اصلی (در اینجا X) رو هم ذکر میکنن یا فقط مدت بیمه رو می نویسن؟
    سلام
    البته من منظور شما را دقيقا متوجه نشدم ولي اگر منظور شما اطلاعات مندرج در سابقه بيمه مي باشد كه به شرح زير مي باشد (البته مربوط به 5 ماه پيش مي باشد)

نام شما + شماره بيمه + تاريخ درخواست سابقه >> (بدون درج عنوان شغلي)
    نام كارگاه(محل كار) + نوع سابقه (كاركردعادي/بارداري/بيماري) + شماره كارگاه + شعبه بيمه مربوطه + تاريخ ابتدا و انتها >> (بدون درج عنوان شغلي)
    در پايان هم مجموع كل سابقه به روز
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

دوستان یه سوال تخصصی و احتمالا خیلی غیرعادی!!!!!! سابقه بیمه من با عنوان شغلی X هست. ولی عنوان شغلی ای که برای سفارت کانادا فرستاده شده Y می باشه.
    موفق باشید
    حداقل 2جور گواهی سابقه بیمه وجود دارد که در هر 2مدت زمان بیمه شدن متقاضی به روز درج می شود که با احتساب مرخصیهای استعلاجی و زایمان است منتها در یکی نام و کد کارگاه درج می شود که گاهی ناقص است و فرم دیگر فاقد اسم کارگاه است و معمولا در جواب شرکتی داده می شود که می خواهد متقاضی را استخدام کند و سابقه بیمه ای او را نیاز دارد.من هر 2فرم را دیده ام.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط HannaH نمایش پست ها
    كبك هستي يا فدرال؟
    در هر دو صورت بيمه رو نفرست.توي فرم ها و گواهي اشتغال ها اگه با دقت سابقه رو بدون گپ پر كني كافيه.مخصوصا كه مين هم نيست
    کبک هستم. چون من بیمه دارم به سابقه ایشون شک نمی کنه؟
    ارسال مدارک : 6 سپتامبر 2010 فایل نامبر :21 اکتبر2010 مصاحبه : 27 جولای فایل فدرال: 8 دسامبر 2012 آپديت مدارك: 3 مي 2013 مديكال: ٣٠ ژانويه 2014 ارسال مدیکال : 13 مارچ پاس ریکوست: 6 ژوئن خودم (مین): کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی. همسر: دانشجوی دکتری حسابداری. 2 فرزند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنايع (آزاد) ، فوق مديريت صنعتی (تهران)، MEng Supply Chai

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پرونده تامین اجتماعیم رو از شعبه قبلی که برام بیمه رد میشد منتقل نکردم به شعبه جدید که برام بیمه رد میشه،از دوستان کسی میدونه که اگر الان که شاید تا مصاحبه ام چند ماه مونده ، پرینت سابقه قبل از محل کنونی کارم رو بگیرم اشکالی نداره ؟ منظورم تاریخی هست که پرینت صادر میشه؟و بقیه سابقه ام رو که شعبه جدید رد میشه رو نزدیک مصاحبه بگیرم؟

من پيشنهاد ميکنم بريد اون شعبه تأمين اجتماعی که الان بيمه تون اونجا رد ميشه و درخواست کنيد که کل سابقه بيمه تون يکجا جمع بشه .. اينکار ميتونه توسط اونا و يا توسط شما (دستی که سريعتر هم خواهد بود) انجام بشه .. و در نهايت کل سابقه تون رو از آخرين شعبه بگيريد .. به نظر مياد تا مصاحبه تون کلی وقت داريد
    QBQ FN 21 Sep 2010
    CSQ (Istanbul) 15 Feb 2012, FFN 21 March 2012
    Update (Paris) 8 Apr 2013, Medical 25 Nov 2013
    medical received 6 Dec 13, pass request 27 jan 14

دیدن سابقه بیمه با زدن کد ملی و شماره بیمه

http://www2.karkard.sso.ir/savabegh/login.htm

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)