صفحه 12 از 87 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    از لحاظ آنچه سابقه کار رسمی قید می شود ملاک همان تاریخی است که شرکت مورد نظر برای شما سابقه بیمه به تامین اجتماعی معرفی می کند. و صرف داشتن دفترچه بیمه ملاک داشتن سابقه بیمه نیست. شما باید با گفتار خود سعی در دفاع و اثبات سابقه کار خود باشید

با عرض معذرت، میشه واضحتر توضیح بدین که دقیقا باید چه کار کنم؟؟؟

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط صدف ص نمایش پست ها
    با عرض معذرت، میشه واضحتر توضیح بدین که دقیقا باید چه کار کنم؟؟؟
    اگه میتونید از شرکت قبلیتون نامه سابقه کار بگیرید و بتونید برای آفیسر کارتون و شغلتون رو اثبات کنید فکر نمی کنم نیازی به بیمه داشته باشید این قضیه برای کیسهایی بوجود می آید که سابقشون شک برانگیز باشه

Junior Member

با سلام:
    من با مراجعه به سایت www2.karkard.sso.ir/savabegh/login.htm کلیه سوابق بیمه رو پرینت گرفتم ایا اگه همین پرینت رو اداره بیمه تایید کنه یه مدرک رسمی برا ترجمه حساب میشه یا اینکه باید از شرکت نامه ببرم و.....

Junior Member ashkan_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام به همه دوستان عزیز
    من امروز رفتم اداره بیمه که ببینم چطور میشه سابقه خدمت سربازی رو به تامین اجتماعی تبدیل کرد و جواب این بود:
    1- در موقعی که واسه این کار اقدام می کنید باید حداقل 2 سال سابقه بیمه داشته باشید
    2- در زمانی که اقدام می کنید باید در شرایطی باشید که داره حق بیمه از طرف شرکت یا سازمانی براتون رد میشه
    3- یک هزینه هم باید پرداخت کنید که نمیدونم چقدره
    موفق و پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_a نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    من امروز رفتم اداره بیمه که ببینم چطور میشه سابقه خدمت سربازی رو به تامین اجتماعی تبدیل کرد و جواب این بود:
    1- در موقعی که واسه این کار اقدام می کنید باید حداقل 2 سال سابقه بیمه داشته باشید
    2- در زمانی که اقدام می کنید باید در شرایطی باشید که داره حق بیمه از طرف شرکت یا سازمانی براتون رد میشه
    3- یک هزینه هم باید پرداخت کنید که نمیدونم چقدره
    موفق و پیروز باشید

هزینش حدودا 500.000 تومان تا آخر امسال هست برای سال بعد معلوم نیست
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

با سلام به دوستان
    واقعیتش اینه که اینکه آفیسرها دارن به بیمه گیر می دن بیشترش به خاطر خود ماست که احتمالا بخاطر استرس بیش از حد ، یه سری مدارک اضافه می بریم می دیم به آفیسرها و اونها رو با شرایطی که برای نفرات بعدی سخت تر می شه آشنا می کنیم یکیش همین بیمه و یا مدرک زبان توی یکسال و نیم گذشته من هیچ کس رو ندیده بودم که بخاطر نداشتن مدرک بیمه یا مدرک زبان رد کنن ولی از بس توی چند ماه گذشته دوستان مسترس مدارک دال بر بیمه و زبان دادن دست آفیسرها که اونها به همه به دید متقلب نگاه می کنن و در صورت نداشتن این قبیل مدارک به راحتی خیلی ها رو رد می کنن توی خیلی از کشور های دنیا بیمه اجباری نیست که شاید مهمترینش ایالات متحده امریکا باشه پس باید کانادا به هیچ کدوم از اونها اجازه مهاجرت نده در صورتیکه می بینیم اینطور نیست پس هر چی می کشیم از ماست که بر ماست
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    واقعیتش اینه که اینکه آفیسرها دارن به بیمه گیر می دن بیشترش به خاطر خود ماست که احتمالا بخاطر استرس بیش از حد ، یه سری مدارک اضافه می بریم می دیم به آفیسرها و اونها رو با شرایطی که برای نفرات بعدی سخت تر می شه آشنا می کنیم یکیش همین بیمه و یا مدرک زبان توی یکسال و نیم گذشته من هیچ کس رو ندیده بودم که بخاطر نداشتن مدرک بیمه یا مدرک زبان رد کنن ولی از بس توی چند ماه گذشته دوستان مسترس مدارک دال بر بیمه و زبان دادن دست آفیسرها که اونها به همه به دید متقلب نگاه می کنن و در صورت نداشتن این قبیل مدارک به راحتی خیلی ها رو رد می کنن توی خیلی از کشور های دنیا بیمه اجباری نیست که شاید مهمترینش ایالات متحده امریکا باشه پس باید کانادا به هیچ کدوم از اونها اجازه مهاجرت نده در صورتیکه می بینیم اینطور نیست پس هر چی می کشیم از ماست که بر ماست
    دقیقا
    یه سری مدرک الکی کار همه رو خراب کرد واسه همیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    بیمه رو خبر داشتیم ولی مگه زبان هم گیر دادن؟

Junior Member

سلام دوستان می دونم سوال ام عجیب ولی اگه پرسید مساله مالیات داخل فیش حقوقی شما چی ؟ منباید در جواب چی بگم ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط bitapetite نمایش پست ها
    هزینش حدودا 500.000 تومان تا آخر امسال هست برای سال بعد معلوم نیست
    متاسفانه به این سادگی که شما می گید نیست و محاسبات متفاوتی داره و با حداقل حقوق سالی که سرباز بودین و حقوقی که 2 سال بیمه براتون رد شده مرتبطه و برای هر کسی فرق می کنه و هر کی با حقوق بالاتری استخدام شده باید برای تبدیل سربازی به سابقه کار باید پول بیشتری بپردازه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)