صفحه 15 از 87 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member ashkan_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

اگه خودم سربرگ شرکت قبلی رو درست کنم که دیگه نمیشه ترجمه رسمی کرد
    1 سوال دیگه هم برام پیش اومده اگه از شرکتی که 3 ماه بیمه رد کرده یک سابقه کار 6 یا 7 ماهه گرفت فکر می کنید بشه آفیسر رو قانع کرد که کار فرما فقط 3 ماه اخر رو برام بیمه رد کرده و امتیاز رو اورد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    نه اگه اینطوری باشه به مشکل میخورید. این شرکت جدید بیمتون میکنه؟
    میتونید خودتون یه نامه با سربرگ شرکت قبلی درست کنید .
    شاد باشید

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_a نمایش پست ها
    اگه خودم سربرگ شرکت قبلی رو درست کنم که دیگه نمیشه ترجمه رسمی کرد
    1 سوال دیگه هم برام پیش اومده اگه از شرکتی که 3 ماه بیمه رد کرده یک سابقه کار 6 یا 7 ماهه گرفت فکر می کنید بشه آفیسر رو قانع کرد که کار فرما فقط 3 ماه اخر رو برام بیمه رد کرده و امتیاز رو اورد؟
    چرا نشه ترجمه کرد؟؟ همراه دفترچه بیمه و روزنامه رسمی شرکت میبرید دارالترجمه مشکلی هم نداره.
    نه توی سابقه ذکر میشه مدت بیمه واسه هر کدوم از شرکتا.

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

چرا نشه ترجمه کرد؟؟ همراه دفترچه بیمه و روزنامه رسمی شرکت میبرید دارالترجمه مشکلی هم نداره.
    نه توی سابقه ذکر میشه مدت بیمه واسه هر کدوم از شرکتا.
    چه موقع ما ایرانیها می خواهیم این راه و رسم تقلب! رو ترک کنیم؟
    صداقت مهمترین عنصر قبولی در مصاحبه است

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    چه موقع ما ایرانیها می خواهیم این راه و رسم تقلب! رو ترک کنیم؟
    صداقت مهمترین عنصر قبولی در مصاحبه است
    دروغی در کار نیست .
    من خودم جای دولتی کار میکنم اما حاضر نشدن به من نامه سابقه بدن که شرح وظایف واقعی من توش باشه الان من چیکار کنم؟
    خب خیلی راحت خودم برای خودم نامه رد کردم هیچ دروغیم نیست چون واقعا دارم اونجا کار میکنم.به اضافه یه نامه از امور کارکنان که فقط توش مدت سابقه ذکر شده. به نظر شما باید چیکار میکردم؟؟؟
    الان شما اگه راه حل بهتری داری ارائه بده. بهانه جویی فقط کار آدمایی که هیچی واسه گفتن ندارن و میخوان بگن ما بهترینیم. تو دنیایی که همه چیش دروغ شاید حرف راست هم نوعی دروغ باشه.

دروغی در کار نیست .
    من خودم جای دولتی کار میکنم اما حاضر نشدن به من نامه سابقه بدن که شرح وظایف واقعی من توش باشه الان من چیکار کنم؟
    خب خیلی راحت خودم برای خودم نامه رد کردم هیچ دروغیم نیست چون واقعا دارم اونجا کار میکنم.به اضافه یه نامه از امور کارکنان که فقط توش مدت سابقه ذکر شده. به نظر شما باید چیکار میکردم؟؟؟
    الان شما اگه راه حل بهتری داری ارائه بده. بهانه جویی فقط کار آدمایی که هیچی واسه گفتن ندارن و میخوان بگن ما بهترینیم. تو دنیایی که همه چیش دروغ شاید حرف راست هم نوعی دروغ باشه.
    در جاهای دولتی معمولا چنین نامه ای نمیدهند که شرح وظایف داشته باشند و حتی عنوان را برای سفارت یا دارالترجمه هم نمی زنند و قطعا افیسرها هم با این مسایل اشنایند پس شما میتونید یک سابقه برای جاهایی که میدهند بگیرید و نیازی به شرح وظایف نیست.

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    در جاهای دولتی معمولا چنین نامه ای نمیدهند که شرح وظایف داشته باشند و حتی عنوان را برای سفارت یا دارالترجمه هم نمی زنند و قطعا افیسرها هم با این مسایل اشنایند پس شما میتونید یک سابقه برای جاهایی که میدهند بگیرید و نیازی به شرح وظایف نیست.
    خب منم برای بانک گرفتم و گفتم دارالترجمه اون تیکرو ترجمه نکنه.
    یه نامه هم خودم با امضای مدیر کلمون زدم که شرح وظایفم توش بود. مگه میشه نامه سابقه کار شرح وظایف نداشته باشه؟

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

دروغی در کار نیست .
    دوست عزیز
    فکر کنم اگر کسی با صداقت در هر کاری به جلو بره قطعاً ترس و اضطرابی از ادامه کار نخواهد داشت. مسلماً شما وقتی با افتخار از کار غیر قانونی خود یاد میکنید بحثی باقی نیست.
    فقط لطف کنید دیگران را هم به این کار تشویق نکنید. مطمئن باشید افیسر ها بهتر از من و شما با قوانین و مقررات کار و بیمه در ایران آشنا هستند و وقتی گیر می دهند که شبهه ای ایجاد شود.
    ممنون

Junior Member nj1981 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر-آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط arash888 نمایش پست ها
    حالا که اینجا اختصاصاً در مورد بیمه بحث میشه منم داستان خودم رو بگم ببینیم نظر دوستان چیه،
    از اونجای که من در موقعی که دانشجو بودم همزمان با تحصیل تویه یک شرکتی به صورت نیمه وقت کار میکردم و بیمه نبودم در اون سال (87) توسط شرکت پدرم اسم من هم تویه لیست بیمه رد میشد و برام سابقه بیمه میفرستادن تا دفترچه بیمه داشته باشم ، بعد از درسم (88) هم تویه یه شرکت دیگه کار کردم که اونجا هم بیمه نکردن (ولی همچنان سابقه بیمه من تویه شرکت پدرم بود) که تا امروز حدود یک سال میشه که اونجا هستم ولی با این تقریباً اجباری شدن بیمه به این فکر اوفتادم که کلاً از این شرکت فعلی ( با کار مرتبط با رشتم ) بیام بیرون و برم در شرکت پدرم به یک کار بی ربط با رشته تحصیلیم مشغول بشم که تا موقع مصاحبه حداقل 6 ماه اونجای که بیمه هستم کار کنم که وقتی سابقه بیمه میبرم با آخرین سابقه کارم با اسم کارگاهی که من رو بیمه کرده یکسان باشهو 4 امتیاز سابقه کار رو از دست ندم !!!
    حالا دوستان با تجربه لطف کنن نظر بدن و بگن آیا این کار وضعیت رو بدتر می کنه یا بهتر ؟
    آیا این توجیه پذیر هست که چون جای که کار میکردم بیمم نمیکردن تویه شرکت پدرم برام بیمه رد میکردن؟

ممنون از حوصله ای که به خرج دادین.
    من متوجه نمي شم خب اصولا چرا سابقه كار رو از شركت پدرتون نمي گيريد؟
    ویرایش توسط saman_shahin : February 22nd, 2011 در ساعت 10:05 AM
    6 امتيازي فرانسه 7و7 فایل نامبر (۰۴/ نوامبر /۲۰۱۰) برداشت (۱۱/ نوامبر /۲۰۱۰)نامه انتظار ۶/ جولاي/۲۰۱۲)مصاحبه(6/نوامبر/2012) دريافت مدارك ،سيدني (4/دسامبر/2012)برداشت (13/ژانویه/2013)فایل فدرال(24/ژانویه/2013)مديكال (2/ژانویه/2014)آنکارا ---پاس ریکوئست (9/جولای/2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    فکر کنم اگر کسی با صداقت در هر کاری به جلو بره قطعاً ترس و اضطرابی از ادامه کار نخواهد داشت. مسلماً شما وقتی با افتخار از کار غیر قانونی خود یاد میکنید بحثی باقی نیست.
    فقط لطف کنید دیگران را هم به این کار تشویق نکنید. مطمئن باشید افیسر ها بهتر از من و شما با قوانین و مقررات کار و بیمه در ایران آشنا هستند و وقتی گیر می دهند که شبهه ای ایجاد شود.
    ممنون
    دقیقا همینطور است .من و همسرم در مراکز دولتی کار میکنیم و تمام نامه های سابقه ما،به هیچ کدام از فرمت هایی که گفته شده بود شباهت نداشت چون کارگزینی ادارات دولتی اینجور نامه ها را نمی دهند در مصاحبه هم مشکلی پیش نیامد چون افیسری که در روز با 8تا 10 نفر ایرانی مصاحبه داره و کارش همینه،قطعا تمام این مسایل را میدونه و قطعا سره و ناسره را میفهمه اگر احیانا هم گیر داد براحتی میشه توضیح داد .

Junior Member

سلام دوستان

من از 14 فروردین 86 توی شرکت فعلی که الان مشغول هستم، مشغول به کار تمام وقت شدم با بیمه کامل و همزمان از تیر 85 به صورت پاره وقت در یک آموزشگاه تدریس میکردم که البته بیمه نبودم.

1- آیا اگه مدارکم رو قبل از 14 فروردین بفرستم 8 امتیاز سابقه رو نمیگیرم؟
    2- نامه سابقه کاری رو از هر دو جا (شرکت فعلی و آموزشگاه) میتونم تهیه کنم ولی نمیدونم این نامه ها باید خطاب به کجا باشه؟!
    3- قرارداد با شرکت فعلی رو برای هر 4 سال رو باید ترجمه کنم یا فقط سال آخر؟
    4- فیش حقوقی رو باید با مدارک ارسال کنم ؟ اگر اینطوره فیش حقوقی چند ماه رو؟

ببخشید که خیلی طولانی شد.

ممنون که راهنمایی می کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)