صفحه 17 از 87 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Member
    رشته و دانشگاه
    ingénieur civil

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr39 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    براي مصاحبه آيا بايد دفترچه هاي بيمه نيز ترجمه شوند يا ترجمه سابقه بيمه كافيست.
    با تشكر
    ترجمه سابقه بیمه کاملاً کفایت می کنه و اصل دفترچه بیمه جهت اطمینان همراهتون باشه نیازی به ترجمه نیست - دوستانی که سابقه بیمشون یه خورده مشکل داره متوسل به ترجمه دفترچه بیمه میشن . در ضمن جزو مدارک خواسته شده در روز مصاحبه هم نمی باشد
    جواب اکثر سوالات خود را در ویکی بیابید.
    ارسال مدارک : 29/12/2010 --- فایل نامبر 29/05/2011 --- نامه گم شدن مدارک 31/01/2013 --- ارسال مجدد مدارک 21/04/2013 --- نامه انتظار مصاحبه 11/06/2013 --- تاریخ مصاحبه 13/11/2013

ApplyAbroad Veteran

تجربه ما در روز مصاحبه از بیمه (امروز):
    آفیسرما؛ آقای کریستین از همسرم که نفر اصلی بودسابقه بیمه خواست .همسرم درست دو سال و یک روز سابقه داشت ولی ایشان دقیقاٌ سابقه همسرم را دو سال لحاظ کردندو گفتند کار بدون سابقه بیمه غیر قانونی است .خلاصه به همین راحتی 4 امتیاز از 8 امتیاز را از دست دادیم.در ضمن ما دفتچه بیمه را ترجمه کرده بودیم که فقط یک نگاهی به ترجمه آن انداخت.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    تجربه ما در روز مصاحبه از بیمه (امروز):
    آفیسرما؛ آقای کریستین از همسرم که نفر اصلی بودسابقه بیمه خواست .همسرم درست دو سال و یک روز سابقه داشت ولی ایشان دقیقاٌ سابقه همسرم را دو سال لحاظ کردندو گفتند کار بدون سابقه بیمه غیر قانونی است .خلاصه به همین راحتی 4 امتیاز از 8 امتیاز را از دست دادیم.در ضمن ما دفتچه بیمه را ترجمه کرده بودیم که فقط یک نگاهی به ترجمه آن انداخت.
    دوست عزیز و نازنینم srj جان
    ضمن عرض تبریک بابت قبولی تون. آیا آفیسر علاوه بر اینکه امتیاز سابقه کا رو بهتون نداده، امتیاز رشته رو هم بهتون نداد؟ با تشکر فراوان

Junior Member Farid R آواتار ها

سلام

من یه سوال دارم کسی پاسخ دقیق و قطعی رو داره؟
    با این وضعی که برای بیمه پیش اومده می خوام بدونم که سابقه بیمه 8 ماه چند امتیاز داره؟
    آیا اصلا امتیازی بهش تعلق می گیره؟

همه می دونیم که تو ویکی نوشته بین 6-24 ماه 4 امتیاز ولی اصلا اعتمادی بهش نیست!
    همونطور که نوشته داشتن بیمه اجباری نیست که خوب باز می دونیم حداقل از اول ژانویه اگه بیمه نباشه
    حتی ممکنه امتیاز رشته رو هم ندن!!!
    ضمنا کسی از دوستان لینک مربوط به محاسبه امتیازات خود سایت کبک رو داره احیانا که برام بگزاره؟

از لطفتون ممنونم
    Je Me Souviens de qui Je Suis

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط omid59 نمایش پست ها
    دوست عزیز و نازنینم srj جان
    ضمن عرض تبریک بابت قبولی تون. آیا آفیسر علاوه بر اینکه امتیاز سابقه کا رو بهتون نداده، امتیاز رشته رو هم بهتون نداد؟ با تشکر فراوان
    راستش آقای کریستین ریز نمرات را به ما اعلام نکرد فقط گفت من سابقه نفر اصلی(همسرم)را باتوجه به به سابقه بیمه به مدت 2 سال فقط قبول می کنم .رشته همسرم 6 امتیازی بود.

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    راستش آقای کریستین ریز نمرات را به ما اعلام نکرد فقط گفت من سابقه نفر اصلی(همسرم)را باتوجه به به سابقه بیمه به مدت 2 سال فقط قبول می کنم .رشته همسرم 6 امتیازی بود.
    سلام
    ضمن عرض تبریک به srj جان، این مطلب تکمیلی را هم بگویم امتیاز رشته برای افرادی که مدرکشان را قبل از 5 سال اخیر گرفته باشند در صورتی حذف می شود که نتوانند یک سال سابقه خود را در آن رشته اثبات نمایند (در همان 5 سال آخر).
    بنابراین با توجه به اینکه 2 سال از سابقه srj جان تایید شده است لذا ایشان قطعا امتیاز رشته را گرفته اند.
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid R نمایش پست ها
    سلام

من یه سوال دارم کسی پاسخ دقیق و قطعی رو داره؟
    با این وضعی که برای بیمه پیش اومده می خوام بدونم که سابقه بیمه 8 ماه چند امتیاز داره؟
    آیا اصلا امتیازی بهش تعلق می گیره؟

همه می دونیم که تو ویکی نوشته بین 6-24 ماه 4 امتیاز ولی اصلا اعتمادی بهش نیست!
    همونطور که نوشته داشتن بیمه اجباری نیست که خوب باز می دونیم حداقل از اول ژانویه اگه بیمه نباشه
    حتی ممکنه امتیاز رشته رو هم ندن!!!
    ضمنا کسی از دوستان لینک مربوط به محاسبه امتیازات خود سایت کبک رو داره احیانا که برام بگزاره؟

از لطفتون ممنونم
    جداول محاسبات امتیاز ویکی کاملا قابل اعتماد است و ترجمه شده از فرمهای فرانسوی است که دست افسر هست. بگردین پی دی افش توی فروم هم هست

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوست عزيز اشتباه گفتيد كه ....
    سابقه بيمه نياز نيست ولي براي تاييد سوابق كاري شايد ازتون بخوان. بودند افرادي كه بدون سابقه بيمه هم قبول شدن. (ظاهرا فقط كريستين گير ميده)
    موارد 7-14 هم که شامل سرچ كاري و فيش حقوقي ميشه (به جز فرمهاي فدرال) حتما بايد همراهتون باشه. فرمهاي فدرال رو ميتونيد بعدا براشون پست كنيد.
    گواهي عدم سوء پيشينه رو زودتر اقدام كنيد.
    بليط هم كه .....
    خوب با این حساسیتی که این روزها آفیسر ها دارن نشون میدن .اگه کسی بتونه سابقه بیمه رو همراش ببره که ضرری نداره !!
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    خوب با این حساسیتی که این روزها آفیسر ها دارن نشون میدن .اگه کسی بتونه سابقه بیمه رو همراش ببره که ضرری نداره !!
    اگه کسی سابقه بیمه داشته باشه و ترجمه نکنه و با خودش نبره که دیونگی محضه !!!!!! تقریبا همه آفیسر ها دیگه می خواند و میشه گفت تقریبا اجباریه
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Junior Member Farid R آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    جداول محاسبات امتیاز ویکی کاملا قابل اعتماد است و ترجمه شده از فرمهای فرانسوی است که دست افسر هست. بگردین پی دی افش توی فروم هم هست

سلام.

متاسفانه پ د افی رو که گفتید پیدا نکردم. اگه شما دارید لطف می کنید بگذارید برای دانلود؟
    ضمنا طبق فرمایش شما احتمالا اطلاعات فروم ترجمه از متون رسمی و دقیق بوده اند ولی در حال حاضر مواردی
    به طور کاملا واضح هستند که دقیق نبوده و احتیاج به اصلاح دارند.
    از جمله مساله بیمه و اینکه ظاهرا حداقل از اول ژانویه فارق از اینکه آفیسرتون کی باشه به طور محکم و جدی بیمه
    رو می خوان و فقط سابقه کار به همراه بیمه رو می پذیرن حتی اگه این موضوع منجر به کسر امتیاز دیمند و یا رد شدن متقاضی بشه. ( تاپیک اصول مصاحبه رو مطالعه بفرمایید.)
    ویا مدت زمان انتظار از تاریخ فرستادن مدارک تا دریافت "نومغو دو دوسیه" که در ویکی 2 ماه ذکر شده (که در گذشته نزدیک درست هم بوده) ولی فکر می کنم اکثر قریب به اتفاق کسانی که از اول سپتامبر به بعد اقدام
    کرده اند انتظار بیشتر از 3 ماه رو تجربه کرده اند.( تاپیک مربوطه رو ملاحظه بفرمایید.)
    این مدت در مورد من و چندین نفر از دوستانم (بیش از 10 نفر) 4 ماه یا بیشتر بوده است.
    به هر حال از پاسختون ممنونم و دوباره از دوستان می خوام اگه کسی فایل یا لینک دانلود فایل از سایت کبک
    برای محاسبه اینکه به عنوان مثال برای 8 ماه سابقه کار (با بیمه) چند امتیاز منظور میشه رو داره بگذاره.
    و یا اینکه آیا کلا در خود سایت کبک جدیدا و یا از گذشته چیزی در مورد الزام داشتن بیمه بوده یا نه و این کار آفیسر ها (طلب بیمه و عدم پذیرش کار بدون بیمه) بر اساس چه قانونی هست؟

از لطف دوستان ممنونم و عذر می خوام که پرحرفی کردم.
    Je Me Souviens de qui Je Suis

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)