صفحه 18 از 87 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member Aphrodite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Building Engineer

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid R نمایش پست ها
    سلام.

متاسفانه پ د افی رو که گفتید پیدا نکردم. اگه شما دارید لطف می کنید بگذارید برای دانلود؟
    ضمنا طبق فرمایش شما احتمالا اطلاعات فروم ترجمه از متون رسمی و دقیق بوده اند ولی در حال حاضر مواردی
    به طور کاملا واضح هستند که دقیق نبوده و احتیاج به اصلاح دارند.
    از جمله مساله بیمه و اینکه ظاهرا حداقل از اول ژانویه فارق از اینکه آفیسرتون کی باشه به طور محکم و جدی بیمه
    رو می خوان و فقط سابقه کار به همراه بیمه رو می پذیرن حتی اگه این موضوع منجر به کسر امتیاز دیمند و یا رد شدن متقاضی بشه. ( تاپیک اصول مصاحبه رو مطالعه بفرمایید.)
    ویا مدت زمان انتظار از تاریخ فرستادن مدارک تا دریافت "نومغو دو دوسیه" که در ویکی 2 ماه ذکر شده (که در گذشته نزدیک درست هم بوده) ولی فکر می کینم اکثر قریب به اتفاق کسانی که از اول سپتامبر به بعد اقدام
    کرده اند انتظار بیشتر از 3 ماه رو تجربه کرده اند.( تاپیک مربوطه رو ملاحظه بفرمایید.)
    این مدت در مورد من و چندین نفر از دوستانم (بیش از 10 نفر) 4 ماه یا بیشتر بوده است.
    به هر حال از پاسختون ممنونم و دوباره از دوستان می خوام اگه کسی فایل یا لینک دانلود فایل از سایت کبک
    برای محاسبه اینکه به عنوان مثال برای 8 ماه سابقه کار (با بیمه) چند امتیاز منظور میشه رو داره بگذاره.
    و یا اینکه آیا کلا در خود سایت کبک جدیدا و یا از گذشته چیزی در مورد الزام داشت بیمه بوده یا نه و این کار آفیسر ها (طلب بیمه و عدم پذیرش کار بدون بیمه) بر اساس چه قانونی هست؟

از لطف دوستان ممنونم و عذر می خوام که پرحرفی کردم.
    دوست عزیز من اخیرا سایت کبک رو که مطالعه کردم در قسمت ایرانیان نوشته بود که مدت زمان بررسی به علت ازدیاد پرونده های ارسالی کمی طولانی تر شده متاسفانه لینک دقیقش رو ندارم چون من توی سایت میگشتم دقیق یادم نیست کجا رفتم و سایتش مثل سایت cic نیست که همه چی منظم و یه جا نوشته شده باشه ..
    در مورد بیمه هم تنها چیزی که اونجا نوشته شده اینه که شغل شما باید در کشورتون قانونی باشه که تمام مانور آفیسر ها روی بیمه هم اینه که میگن کار شما بدون بیمه غیر قانونی بوده و همین طور توی سایت گفته که social security number رو در نامه سابقه کار بنویسید ..من استنباطم اینه که از اول هم اونها به سابقه کار همراه با بیمه تمایل بیشتری داشتن که اخیرا هم دارن اجباریش میکنن ..

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوست عزيز اشتباه گفتيد كه ....
    سابقه بيمه نياز نيست ولي براي تاييد سوابق كاري شايد ازتون بخوان. بودند افرادي كه بدون سابقه بيمه هم قبول شدن. (ظاهرا فقط كريستين گير ميده)
    موارد 7-14 هم که شامل سرچ كاري و فيش حقوقي ميشه (به جز فرمهاي فدرال) حتما بايد همراهتون باشه. فرمهاي فدرال رو ميتونيد بعدا براشون پست كنيد.
    گواهي عدم سوء پيشينه رو زودتر اقدام كنيد.
    بليط هم كه .....
    آقا منی که بهم فیش حقوقی کسی نمیده باید چیکار کنم ؟؟؟

سلام
    دوستان در مورد بيمه سوالي داشتم
    من تا 1388/1/1 بدون خدمت سربازي كه آوردم روي بيمه 13 ماه سابقه بيمه نامرتبط و 30 ماه سابقه بيمه مرتبط داشتم.از ابتداي 1388 محل كارم رو عوض كردم در مكان جديد مارو بيمه نميكنن.من هم اسمم رو رد كردم براي بيمه بيكاري و 18 ماه بيمه بيكاري گرفتم .از برج 10 هم به عنوان مشاغل آزاد دارم هزينه بيمه رو خودم ميريزم!
    داستان سابقه من الان چطور محسوب ميشه؟
    الان در سايت تامين اجتماعي چك ميكنم نزديك 71 ماه سابقه دارم(با سربازي)آيا اون بيمه بيكاري برام مشكل ايجاد ميكنه؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    آقا منی که بهم فیش حقوقی کسی نمیده باید چیکار کنم ؟؟؟
    ما از شرکت همسرم یک نامه گرفتیم که با توجه به اینکه شرکت خصوصی است حقوق پس از کسر کسورات قانونی از جمله بیمه و مالیات به صورت چک دریافت می شود و برای اینکه ترجمه نکنیم نامه را انگلیسی گرفتیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

من امروز رفتم شعبه تامین اجتماعی میگه سابقه نمیدیم.میگن برو تو سایت ببین ما سابقه نمیدیم.چه کار کنم من؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط m27038d نمایش پست ها
    من امروز رفتم شعبه تامین اجتماعی میگه سابقه نمیدیم.میگن برو تو سایت ببین ما سابقه نمیدیم.چه کار کنم من؟
    سابقه چي رو نميدن دوست عزيز. لطفا دقيق تر بگين؟
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

سلام بابت قبولی بهتون تبریک می گم، ممکنه در خصوص نامه تامین اجتماعی بیشتر توضیح دهید. مگه با چه فرمتی بود که قبول نکردند. من می خوام یک نامه از تامین اجتماعی بگیرم فقط تعداد روز رو ذکر کنه چون کلا 3 سال سابقه بیمه دارم اما هر 6 ماه یکبار بینش یک وقفه افتاده نمی خوام جای سوالی پیش بیاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

ما تاریخ 21 فوری با آقای کریستین مصاحبه داشتیم و CSQ گرفتیم. ))))))))

مصاحبه من یک ساعت و ربع طول کشید ولی خوشبختانه آخرش CSQ رو گرفتیم. ایشون به بیمه خیلی حساس هستند و میزان آشنایی با بازار کار کبک. متاسفانه به من نمره ۵ سال سابقه کاری رو ندادن. چون نامه ای که از تامین اجتماعی داشتم سابقه بمه رو نشون نمی داد و فقط نشاندهنده این بود که برای من بیمه رد میشه از همسرم هم بیمه خواست. در مورد بازار کاری کبک خیلی سوال کرد. من سرچامو نشونش دادم. توصیه می کنم روی این دو موضوع وقت بگذارید. چون برایشون خیلی مهمه. ارزشهای کبک رو به انگلیسی پرسید. به همسرم هم ۲ امتیاز اضافه زبان داد. ازشون پرسید چرا زبان رو پایین تر از سطحش زده که همسرم توضیح داد چون ۸ سال بود که فرانسه صحبت نکرده بود نمی دونسته که چه مقدار هنوز می تونه صحبت کنه. در CSQ هم براش فرانگو فون زد. بالاخره بعد از یک ساعت به ما تبریک گفت و CSQ رو داد. ایشون یک امتیاز به کسی زیاد نمیده یک امتیاز هم کمتر نمیده. در مورد پرونده من که این طور بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سابقه چي رو نميدن دوست عزيز. لطفا دقيق تر بگين؟
    سابقه بیمه رو دیگه!!

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط m27038d نمایش پست ها
    سابقه بیمه رو دیگه!!
    منظورم چه نوع سابقه بيمه اي و براي چه دوراني هست. مثلا من نه ماه خلا بيمه اي دارم كه هيچ جوره نميتونم سابقه بيمه بگيرم. طبق قانون هم نميشه! ولي سابقه بيمه دوران خدمت سربازي رو آره ميتونم بگيرم.
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

منظورم چه نوع سابقه بيمه اي و براي چه دوراني هست. مثلا من نه ماه خلا بيمه اي دارم كه هيچ جوره نميتونم سابقه بيمه بگيرم. طبق قانون هم نميشه! ولي سابقه بيمه دوران خدمت سربازي رو آره ميتونم بگيرم.
    نه مال من کاملا شسته و رفته است.7 سال کار در 1 شرکت از 1 شعبه بدون وقفه و سربازی هم معاف شدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)