صفحه 26 از 87 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-آزاد

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام
    من از 1/9/88 تا 1/12/89 بیمه دارم اما دفترچمو 13/2/89 گرفتم که یکسال اعتبار داره و از اون شرکت هم اومدم بیرون

حالا با توجه به اینکه این سابقه کار در حین تحصیل کاردانی به کارشناسی بوده حتما باید نیمه وقت گرفته بشه؟ اگه سابقه کار هم نیمه وقت بشه باید حتما تا 5 سال اخیر باشه؟ مثلا از 9 سال پیش که من کار می کردم نمی تونه باشه؟
    و من خیلی شنیدم که سابقه کار بدون بیمه رو قبول نی کنن در این صورت من مثلا 8 سال پارت تایم می تونم ببرم؟
    راستی کلا خدمت نیمه وقت محسوب می شه یا اگه قبل از مدرک فارق التحصیلی باشه این طور می شه؟ من توی تست خود کبک دیدم
    Work experience

Question 1 :
    Permanent qualified worker: How many months or years of full-time professional experience, including military service, have you completed during the last five years?

همونطور که میبینید - از سابقه کار فول تایم یا خدمت سربازی پرسیده
    حالا خدمت بازم نیمه وقت می شه؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

Junior Member

اگر كسي بيمه نداشته باشه اما بدون امتياز كار و رشته امتيازش كامل شه بازم ردش ميكنن؟

Junior Member iquebec آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin4242 نمایش پست ها
    اگر كسي بيمه نداشته باشه اما بدون امتياز كار و رشته امتيازش كامل شه بازم ردش ميكنن؟
    اگر بیمه نداشته باشید میتونید با دلیل قانع کننده آفیسر رو مجاب کنید اما اگر اصلا سابقه کار نداشته باشید که به نظر من اصل قضیه ( مهاجرت از طریق نیروی متخصص ) زیر سوال میره هرچند که ممکنه بدون اونها امتیاز بیارید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط iquebec نمایش پست ها
    اگر بیمه نداشته باشید میتونید با دلیل قانع کننده آفیسر رو مجاب کنید اما اگر اصلا سابقه کار نداشته باشید که به نظر من اصل قضیه ( مهاجرت از طریق نیروی متخصص ) زیر سوال میره هرچند که ممکنه بدون اونها امتیاز بیارید
    توضيح اينكه در تمامي مصاحبه هاي انجام شده در فوريه 2011 شما اگر بيمه نداشته باشيد آفيسر به هيچ عنوان سابقه كار راقبول نمي كرد.

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

دوستان من 2 سال تدریس کردم و 2 سال هم بیمه دارم. 2 سال تدریسم هم تمام وقت بوده ولی بیمه نبودم. اصل قرارداد و نامه معرفی شرکت و دارم. توی قرارداد هم ذکر شده که مالیات از حقوق من کم میشه. ولی خوب بیمه نبودم.
    به نظرتون امتیاز کامل 8 و میارم برای سابقه کار؟ یا فقط همون 2 سالی که بمیه هستم و امتیازشو میگیرم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    دوستان من 2 سال تدریس کردم و 2 سال هم بیمه دارم. 2 سال تدریسم هم تمام وقت بوده ولی بیمه نبودم. اصل قرارداد و نامه معرفی شرکت و دارم. توی قرارداد هم ذکر شده که مالیات از حقوق من کم میشه. ولی خوب بیمه نبودم.
    به نظرتون امتیاز کامل 8 و میارم برای سابقه کار؟ یا فقط همون 2 سالی که بمیه هستم و امتیازشو میگیرم؟
    با شرايط فعلي فقط به سابقه كاري كه بيمه داشته باشد امتياز تعلق مي گيرد يعني براي 2 سال.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    برای مشاهده سوابق بیمه خود به این لینک مراجعه کنید.
    من برای مصاحبه سوابق بیممو گرفتم و بردم ولی بعد از مصاحبه این سایت و دیدم و با وارد کردن کد ملی و سریال شناسنامم همه سوابقمو داد.
    دوستانی که مصاحبه دارند و تمی تونن از تامین اجتماعیی سوابقشون رو بگیرن زمان مصاحبه می تونن این لینکو به آفیسر نشون بدن و همونجا چک کنن.
    http://91.186.220.119/savabegh/login.htm

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    ما 20 آوریل مصاحبه داریم. 4 سال و 3 ماه سابقه کار پیمانی دارم و بیمه ام خدمات درمانی . خدمات درمانی سابقه بیمه به هیچ عنوان نمی ده. ولی از محل کارم نامه ای گرفتم مبنی بر اینکه از تاریخ استخدام تا الان در این مرکز اشتغال داشته و حق بیمه نامبرده بصورت کامل کسر و به صندوق های مربوطه واریز گردیده ضمنا شماره بیمه رو هم ذکر کرده. همین نامه کفایت می کنه البته حکم حقوقی رو هم ترجمه کردم و فیش های حقوقی شش ماه قبل رو هم گرفتم که ببرم. همین کفایت می کنه قبول می کنه آفیسر
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام
    من در يك ارگان نظامي كار مي كردم كه استعفا دادم اومدم بيرون (با حدود نه سال سابقه كار) و سابقه بيمه من بيمه نظامي است. در شش سال اخر كارمنديم خودم شركت زدم و كار مي كردم ولي چون بيمه بودم بيمه خودمو كامل رد نمي كردم ( به عنوان صاحب كار هم قانونا مي توان بيمه خود را رد نكرد. ) بعد كه اومدم بيرون ديگه كامل بيممو رد مي كنم و لي دو سالي بيشتر نميشه . رفتم سابقه كارمو از بيمه نيرو هاي مسلح منتقل كنم به تامين اجتماعي حدود نه ميليون پول نقد خواستند اگر هم بخوام قسطيش كنم تا اخر اقساطم به هم سابقه بيمه نمي دن كه خب به مصاحبه نمي رسه. سابقه از اون ارگان گرفتم ولي چون جا نظامي هست بعضي ها مي گن رو نكني بهتره ضمنا يه اشتباهي كردم و زبانم را 7 و 7 زدم و به امتياز سابقه كارم نياز دارم . بيمه نيرو هاي مسلح هم اصلا سابقه بيمه نمي ده بهتون. چي كار كنم به نظر شما؟ اگر بخوام واسه افسر باز كنم تو نيرو هاي مسلح كار مي كردم كه مي گن نگو و اگر بخواهم تو همين شش سال اخر كه خودم شركت داشتم بگم كه سابقه بيمه ندارم. لطفا راهنمايي كنيد. ضمنا ايا واقعا سابقه كار نيرو هاي مسلح مشكل ساز مي شه واسه ادم؟
    ارسال : 2010/10/05 - فايل نامبرکبک :2011/01/02 - انتظار مصاحبه : 29 اوت 2012 - مصاحبه و سی اس کیو: 2013/01/25 - رشته : غیر دیمند -فایل نامبر فدرال : 19 ژوئن 2013 - اپدیت : 26اوت 2013 مدیکال 16 اکتبر 2013

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط redmars نمایش پست ها
    سلام
    من در يك ارگان نظامي كار مي كردم كه استعفا دادم اومدم بيرون (با حدود نه سال سابقه كار) و سابقه بيمه من بيمه نظامي است. در شش سال اخر كارمنديم خودم شركت زدم و كار مي كردم ولي چون بيمه بودم بيمه خودمو كامل رد نمي كردم ( به عنوان صاحب كار هم قانونا مي توان بيمه خود را رد نكرد. ) بعد كه اومدم بيرون ديگه كامل بيممو رد مي كنم و لي دو سالي بيشتر نميشه . رفتم سابقه كارمو از بيمه نيرو هاي مسلح منتقل كنم به تامين اجتماعي حدود نه ميليون پول نقد خواستند اگر هم بخوام قسطيش كنم تا اخر اقساطم به هم سابقه بيمه نمي دن كه خب به مصاحبه نمي رسه. سابقه از اون ارگان گرفتم ولي چون جا نظامي هست بعضي ها مي گن رو نكني بهتره ضمنا يه اشتباهي كردم و زبانم را 7 و 7 زدم و به امتياز سابقه كارم نياز دارم . بيمه نيرو هاي مسلح هم اصلا سابقه بيمه نمي ده بهتون. چي كار كنم به نظر شما؟ اگر بخوام واسه افسر باز كنم تو نيرو هاي مسلح كار مي كردم كه مي گن نگو و اگر بخواهم تو همين شش سال اخر كه خودم شركت داشتم بگم كه سابقه بيمه ندارم. لطفا راهنمايي كنيد. ضمنا ايا واقعا سابقه كار نيرو هاي مسلح مشكل ساز مي شه واسه ادم؟
    دوست عزيز سلام
    كار كردن در نيروهاي نظامي و انتظامي و حتي امنيتي جرم نيست. بلكه پروسه مهاجرت شما رو طولاني تر ميكنه تا از شما شناخت بهتر و كاملتري پيدا كنن. همون سابقه بيمه نيروهاي مسلح خودتون رو بگيريد و همراه با سابقه كاريتون يه نامه شرح شغليتون رو هم كه در اونجا چيكار ميكرديد.
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)