صفحه 28 از 87 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

طبق روال جدیدی که سفارت در پیش گرفته، به نظر نمی رسه که سابقه کاری بدون بیمه رو قبول کنه

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

اما من فکر نکنم این کار آنها قانونی باشه دارن پول بیمه را از ما می گیرن انوقت پاسخگو نیستن غلط کردن باید مقابل این بی عدالتی ها وایستیم راستی لیلا جان من هم فایل 21 سپتامبر دارم با من در ارتباط باش
    تاریخ صدورفایل نامبر 21 سپتامبر رشته صنایع غذایی 6تاریخ مصاحبه اول 15می دومی جولای و تاریخ مصاحبه جدید 24نوامبر

Member
    رشته و دانشگاه
    Statistics

سلام
    من دارم واسه کبک اقدام می کنم و سابقه کار تمام وقت با بیمه ندارم. اما چند سالی سابقه کار پاره هم در زمینه مرتبط با تحصیلاتم و هم غیرمرتبط دارم. به نظرتون این سابقه کار پاره وقت بدون بیمه امتیازی میاره یا نه؟ ضمنا دوران خدمت سربازیمم کار اداری و دفتری داشتم و البته بیمه نیروهای مسلح ، آیا می تونم اونم جزء سابق کار ارائه بدم؟ اگه میشه چه جوری باید از محل خدمتم گواهی بگیرم؟
    این مورد خیلی فکرمو به هم ریخته ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Degré continu associé en électronique

دوستان دوست من با کلمانس مصاحبه داشت 22 مارس بدون بیمه قراداد نشون داد قبول شد. نگران نباشید
    ارسال مدارک:28/6/10(ARAMEX)دریافت مدارک توسط سفارت:30/06/10
    برداشت پول ار کردیت کارت:07/08/10تاریخ صدور فایل نامبر: 04/08/10دریافت از پست:25/08/10
    تاریخ مصاحبه:قدیم20/04/11جدید 07/06/11 جدیدتر
    14/12/11

Junior Member Farid R آواتار ها

سلام و سال نوتون مبارک
    چطوری؟ چی گفتن ؟ چی شنفتن؟!
    میشه یه کم توضیح بدید؟
    از وقتی این قضیه بیمه اینطوری شده خیلیا استرسشون 2 برابر شده.

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamz نمایش پست ها
    دوستان دوست من با کلمانس مصاحبه داشت 22 مارس بدون بیمه قراداد نشون داد قبول شد. نگران نباشید
    Je Me Souviens de qui Je Suis

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنرهای تجسمی

با سلام
    دوستان من 5 سال سابقه کار دارم اما فقط 19 ماه را برام بیمه رد کردن و ما بینشم وقفه هست یعنی 1 سال رد کردن 1 سال نکردن به نظر شما این سابقه به دردم می خوره و اگه روزه مصاحبه از من پرسید چرا وقفه داره چی باید بگم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Degré continu associé en électronique

دوستان تو این هفته خدا رو شکر موضوع بیمه داره یه کم ساده تر می شه خیالتون راحت اگه ندارن و فقط برای اثبات قانونی بودن کارتون در صورت امکان قرارداد تونو ترجمه کنید ببیرد اگه فیش حقوقی دارین ببرین. اگه شرکت کاتالوگ داره ببرین. اینا کمکتون می کنه که موضوع رو توجیه کنید
    ارسال مدارک:28/6/10(ARAMEX)دریافت مدارک توسط سفارت:30/06/10
    برداشت پول ار کردیت کارت:07/08/10تاریخ صدور فایل نامبر: 04/08/10دریافت از پست:25/08/10
    تاریخ مصاحبه:قدیم20/04/11جدید 07/06/11 جدیدتر
    14/12/11

Junior Member

من هفته پیش مصاحبه داشتم با پواسون بیمه مهم نیست ، فقط زبان زبان زبان

Junior Member

دوستان عزیز
    من از نوشته دوستان در تاپیکهای مختلف در مورد مساله بیمه اینطور نتیجه گیری می کنم که
    1: اگر زبان کسی واقعا خوب باشد بیمه اهمیت پیدا نمی کند.
    2:مدارکی مانند قرارداد قابل پذیرش است بسته به نظر افیسر.
    3:بردن بیمه حتی اگر نام شرکت مربوطه با شرکتی که شما در ان کار می کنید متفاوت است از نبردنش بهتر است و من در نوشته های دوستان ندیدم که کسی به این دلیل رد شده باشه.

و مهمتر از همه تا انجا که من متوجه شدم انها بیشتر به دنبال مدرکی هستند که نشان دهد ما در کشورمان مالیات پرداخت می کنیم تا اینکه بخواهیم کارمان را ثابت کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pyman نمایش پست ها
    با سلام
    من تازه فوق لیسانس گرفتم. و می خوام برای کبک اقدام کنم. ولی سابقه کار بدون بیمه دارم به طوری که از زمان شروع فوق لیسانس تا همین حالا که 2.5 سال می شه. به صورت 20 ساعت کار در هفته یعنی پاره وقت ( در زمان دانشجویی) که اگر بخواهیم تقریبا به صورت تمام وقت حساب کنیم می شه 13-14 ماه تمام وفت و البته بدون بیمه... امکانش هست که به بیمه نبودن گیر بدن... در ضمن من فوق لیسانس شیمی و همچنین tefaqدارم با niveu های B2 و C1 . حالا با این سابقه کم و دانشجویی بدون بیمه گیر میدن...؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز من اگر جای شما بودم هر چه سریعتر بدون معطلی اقدام می کردم. موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)