صفحه 3 از 87 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط mat2iran نمایش پست ها
    من توی یک شرکت دولتی کار می کنم به عنوان نیروی پیمانکار ،پیمانکارها هر ساله عوض میشن اما ما نیروی ثابت .
    سلام
    شما باید یه گواهی اشتغال داشته باشید مهم نیست حالا نوع قراردادتون چی باشه و میتونید اصلا توی نامه اون رو ذکر نکنید. تنها چیزی که مهمه اینه که نوع کار(پاره وقت-تمام وقت) و مدت زمان سابقه ذکر بشه و البته اگه بیمه دارید شماره بیمه. برای بیمه هم شما یه سابقه از مرکز بیمتون میگیرد و میدید ترجمه که بین نیروی پیمانکار و قراردادی و ... فرقی نمیکنه.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Junior Member judi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur de chimi

سلام دوستان
    من تقریبا 4 سال(46) ماه سابقه بیمه فول از یک شرکت دارم که 1 سال اون رو به صورت پارت تایم بودم اما بیمه هام کامل رد می شده. حالا که می خ.ام سابقه بگیرم مدیرمون می گه یا باید نوع کارت رو full time رو ننویسیم یا اینکه عین واقعیت رو برات می زنیم. در حالیکه بیمه من کامل رد شده.
    از دوستان فروم می خوام بپرسم که اگه نوع سابقه ذکر نشه . بیمه داشته باشیم افیسر کدوم یکی رو ملاک می ذاره و اینکه تناقض بین سابقه کار و میزان بیمه مشکلی پیش می آره ؟
    ممنون
    ارسال مدارک 17/3/2011 - دریافت 20/3/2011- شماره پیگیری 29/6/2011- نامه رسید مانی اوردر 30/7/2011
    فایل نامبر -27/06/2011

نقل قول نوشته اصلی توسط judi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تقریبا 4 سال(46) ماه سابقه بیمه فول از یک شرکت دارم که 1 سال اون رو به صورت پارت تایم بودم اما بیمه هام کامل رد می شده. حالا که می خ.ام سابقه بگیرم مدیرمون می گه یا باید نوع کارت رو full time رو ننویسیم یا اینکه عین واقعیت رو برات می زنیم. در حالیکه بیمه من کامل رد شده.
    از دوستان فروم می خوام بپرسم که اگه نوع سابقه ذکر نشه . بیمه داشته باشیم افیسر کدوم یکی رو ملاک می ذاره و اینکه تناقض بین سابقه کار و میزان بیمه مشکلی پیش می آره ؟
    ممنون
    آخر خوش شانسی!!! اکثر بچه ها فول تایم(از فول هم بیشتر) کار کردن و یه روز هم سابقه بیمه ندارن، اون وقت شما پارت تایم کار کردی و سابقه فول داری و ناراحتی؟ خب نامه سابقه ات رو هم فول تایم بگیر(اگر دانشجو نبودی) ولی اگر دانشجو بودی سابقه رو پارت تایم بگیر و راستشو بگو

Junior Member nj1981 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر-آزاد

پیش فرض مسائل مربوط به بيمه

سلام من قبلا هم اين سوال رو پرسيدم كه متاسفانه بيجواب موند و مجبور شدم تكرارش كنم:
    می شه راهنمایی کنید که برای اثبات بیمه بودن دقیقا چه مدرکی باید برد؟
    آیا دفتر چه بیمه کافیه یا باید از اداره بیمه سابقه را جمع آوری کرد؟
    اگر جمع آوری سابقه لازم هست به چه طریقی باید انجام بشه؟ من هفته گذشته از شركتي كه كار مي كنم نامه در خواست سابقه بردم براي شعبه اي كه شركت برام بيمه رد مي كنه و قبلا هم اقدام كرده بودم براي جمع آوري سابقه در همين شعبه، ولي متاسفانه اداره بيمه فقط سوابق من كه مربوط به همون شركت بود رو برام پرينت گرفت و نتيجه صحبتها و خواهشهاي من با معاون شعبه هم اين بود كه بقيه سوابقم رو به صورت خلاصه و دستنويس پايين برگه اضافه كردند و روي اون چسب نواري و مهر شعبه زدن.ممنون مي شم دوستاني كه اخيرا سوابقشون رو گرفتن بگن كه چطور اين كار رو انجام دادن؟نامه رو خطاب به سفارت گرفتيد؟چطور اين كار رو انجام داديد
    6 امتيازي فرانسه 7و7 فایل نامبر (۰۴/ نوامبر /۲۰۱۰) برداشت (۱۱/ نوامبر /۲۰۱۰)نامه انتظار ۶/ جولاي/۲۰۱۲)مصاحبه(6/نوامبر/2012) دريافت مدارك ،سيدني (4/دسامبر/2012)برداشت (13/ژانویه/2013)فایل فدرال(24/ژانویه/2013)مديكال (2/ژانویه/2014)آنکارا ---پاس ریکوئست (9/جولای/2014)

Member mahsa.mim آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر. دانشگاه آزاد تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط nj1981 نمایش پست ها
    سلام من قبلا هم اين سوال رو پرسيدم كه متاسفانه بيجواب موند و مجبور شدم تكرارش كنم:
    می شه راهنمایی کنید که برای اثبات بیمه بودن دقیقا چه مدرکی باید برد؟
    آیا دفتر چه بیمه کافیه یا باید از اداره بیمه سابقه را جمع آوری کرد؟
    اگر جمع آوری سابقه لازم هست به چه طریقی باید انجام بشه؟ من هفته گذشته از شركتي كه كار مي كنم نامه در خواست سابقه بردم براي شعبه اي كه شركت برام بيمه رد مي كنه و قبلا هم اقدام كرده بودم براي جمع آوري سابقه در همين شعبه، ولي متاسفانه اداره بيمه فقط سوابق من كه مربوط به همون شركت بود رو برام پرينت گرفت و نتيجه صحبتها و خواهشهاي من با معاون شعبه هم اين بود كه بقيه سوابقم رو به صورت خلاصه و دستنويس پايين برگه اضافه كردند و روي اون چسب نواري و مهر شعبه زدن.ممنون مي شم دوستاني كه اخيرا سوابقشون رو گرفتن بگن كه چطور اين كار رو انجام دادن؟نامه رو خطاب به سفارت گرفتيد؟چطور اين كار رو انجام داديد
    ببینید شما قراره ثابت کنید که توی اون شرکت کار کردید حالا اگه سابقه بیمه میتونید ببرید اگه دفترچه بیمه از اون شرکت دارید میتونید ببرید اگر هم میتونید هر دو رو ترجمه کنید و ببرید . بعضی بچه ها حتی عکس و کاتالوگ و هرچی که بتونه ثابت کنه اونجا کار کردند میبرند شما هرچی که براتون امکانش هست رو ببرید. برای سابقه بیمه باید برید به شعبه فعلی و درخواست انتقال سابقه از شعبات دیگه رو بدید اونجا نقشه تهران داره شماره شعبات مختلف روش هست فرماشو پر میکنید و شماره شعباتی که توش سابقه براتون رد شده مینویسید بعد امضا و مهرهای لازمو میگیرید بعد یا خودتون دستی نامه رو میبرید به اون شعبات یا خود بیمه با پست میفرسته. دستی ببرید سریعتره بعد اون شعبات یکسری کارای اداری دارن که انجام میدن و سابقه شما رو برای شعبه فعلی ارسال میکنند و معمولا یک ماه طول میکشه که برسه به شعبه مورد نظر شما وقتی سابقتون اونجا جمع شد یک نامه در خواست کل سابقه از شرکتتون میگیرید و بیمه به شرکت شما جواب میده . بیمه به سفارت کانادا جواب نمیده پس اسمی از سفارت توی نامه نبرید.
    ارسال مدارك: 21 سپتامبر 2010 (آرامكس) /// دريافت مدارك توسط سفارت: 23 سپتامبر 2010 /// صدور فايل نامبر: 4 نوامبر 2010 (ماني اردر) /// دريافت فايل نامبر توسط پست: 28 نوامبر 2010 /// ایمیل انتظار مصاحبه: 16 جولای 2012/// تاریخ مصاحبه و دریافت سی اس کیو : 19 اپریل 2013 /// فایل نامبر فدرال 27 اوت 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Hardware engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    مبارکه دوست عزیز
    سابقه کار رو تا روز مصاحبه در نظر میگیرن یا تا زمان فرستادن؟
    من سابقه کارم آپدیت شده بود، و فقط دفترچه بیمه داشتم از تاریخ صدور دفترچه بیمه حساب کرد، اما کلا هرچی سابقه بیمه داشته باشین حساب میکنن
    ویرایش توسط saman_shahin : February 14th, 2011 در ساعت 07:07 PM دلیل: پینگلیش بود
    Quebec F.N : 2010/06/17
    CSQ: 2011/02/14
    Federal F.N : 2011/02/16
    Update : 2013/04/10

زمان مصاحبه دفترچه بیمه تامین اجتماعی هم باید داشته باشیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Degré continu associé en électronique

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsafaraei نمایش پست ها
    زمان مصاحبه دفترچه بیمه تامین اجتماعی هم باید داشته باشیم؟
    ظاهرا بایدی وجود نداره .اگه سابقه رو ببری کفایت می کنه ولی خوب اگه داشته باشی که چه بهتر
    ارسال مدارک:28/6/10(ARAMEX)دریافت مدارک توسط سفارت:30/06/10
    برداشت پول ار کردیت کارت:07/08/10تاریخ صدور فایل نامبر: 04/08/10دریافت از پست:25/08/10
    تاریخ مصاحبه:قدیم20/04/11جدید 07/06/11 جدیدتر
    14/12/11

Junior Member

سلام
    کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه من فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر هستم کد noc رشتم رو نمی دونم کسی می دونه منو راهنمایی کن یا حداقل بگه چه جور می تونم پیدا کنم ؟آیا می تونم کد 2173 که برای لیسانس نرم افزار هست رو من برای رشتم استفاده کنم؟در ضمن 8 فروردین مصاحبه دارم فرانسه زدم 8 انگلیسی زدم 10 سنم هم 24 هست سابقه کار هم 4 سال ولی بدون بیمه دارم آیا با این شرایط و با توجه به اینکه فوق دیپلم هستم جا دارم که قبل از مصاحبه فرانسم رو کمتر بزنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط azi731 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه من فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر هستم کد noc رشتم رو نمی دونم کسی می دونه منو راهنمایی کن یا حداقل بگه چه جور می تونم پیدا کنم ؟آیا می تونم کد 2173 که برای لیسانس نرم افزار هست رو من برای رشتم استفاده کنم؟در ضمن 8 فروردین مصاحبه دارم فرانسه زدم 8 انگلیسی زدم 10 سنم هم 24 هست سابقه کار هم 4 سال ولی بدون بیمه دارم آیا با این شرایط و با توجه به اینکه فوق دیپلم هستم جا دارم که قبل از مصاحبه فرانسم رو کمتر بزنم ؟
    سلام
    کد 2173 خودتون میگید برای لیسانس پس فکر نکنم که بتونید انتخاب کنید.
    امتین از فرانستون رو کم نکنید چون اگه بخوان سابقه کارتون رو قبول نکنند یا امتیاز کمی بهش بدن با توجه به اینکه بیمه ندارید امکان داره به مشکل بخورید.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)