صفحه 32 از 87 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member arezoo.fadaei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی-دانشگاه آزاد تهران شمال

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام
    من بالای 4 سال سابقه بدون بیمه دارم.با توجه به اینکه بیشتر از 5 سال از گرفتن مدرم می گذره می خوام بدونم اگه سابقه کاریم رو بدون بیمه قبول نکنن یعنی من هم امتیاز سابقه کار رو از دست میدم و هم امتیاز رشته رو؟؟؟؟ اگه اینطور بشه من امتیاز کم میارم و دیگه کلا باید قیدشو بزنم(((((( کسی هست بتونه کمکی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo.fadaei نمایش پست ها
    سلام
    من بالای 4 سال سابقه بدون بیمه دارم.با توجه به اینکه بیشتر از 5 سال از گرفتن مدرم می گذره می خوام بدونم اگه سابقه کاریم رو بدون بیمه قبول نکنن یعنی من هم امتیاز سابقه کار رو از دست میدم و هم امتیاز رشته رو؟؟؟؟ اگه اینطور بشه من امتیاز کم میارم و دیگه کلا باید قیدشو بزنم(((((( کسی هست بتونه کمکی کنه؟
    اگه در تاپیک اصول مصاحبه شرح مصاحبه دوست عزیز طاها و سایر مصاحبهای جدید رو متوجه میشین جدیدا زیاد به بیمه گیر نمیدن به شرطی که فیش حقوقی یا قرارداد امثال اینا رو باخودتون ببرین و بتونین با زبان شیرین فرانس آفیسر رو متقاعد کنید که کارتون درسته و باید قبولتون کنه پس بجای اینکه دلسرد بشین تمرکزتون رو فرانسه بزارین
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    سلام . من فرمت نامه خودم را اینجا قرار میدم ... در ضمن همانطور که میبینید ، تعداد روزها نوشته میشه و بازه زمانی هم گفته میشه . موفق باشیدفایل پیوست 4473
    ببخشید من نمی تونم این لینک فایل پیوست رو باز کنم. می خواستم فقط بدونم تو این نامه دقیقاً چه مواردی ذکر شده؟ آیا نام کارگاه و عنوان شغلی هم هست؟

دوستان سايت الكترونيكي سوابق بيمه در حال حاضر فعال است. البته به زبان فارسي. من فرمت انگليسي رو نتونستم باز كنم.
    سوال: در اين صورت آفيسرها كه تا روز مصاحبه بيمه نخواستند اگر در روز مصاحبه بمه را بخواهند پس مي توانند همان لحظه از سايت چك كنند.
    آيا كسي در مورد اينكه روز مصاحبه بيمه افراد مانند شماره بيمه در فيش حقوقي يا در گزارش كار آيا استعلام ميشود /آيا كسي اين تجربه را داشته يا شنيده!!!!!!

طبق اين سايت همزمان تمام سالها ماهها و حتي حقوق دريافتي افرا در يك صفحه نشان داده ميشود كه خوب براي خيليها استعلام از اين سايت فاجعه است.

كسي ميدونه ايا روز مصاحبه استعلام ميشه يا شنيده براي كسي پيش اومده باشه.

تا اونجائي كه من با كيسهاي مختلف برخورد داشتم افراد ي كه روي اين موضوع نگرانند بايد اول مدارك م‍ثل گزارش كار .يك قرارداد كه در آن اسمي در مورد بيمه مثلا نباشد و قيد شده باشد طبق توافق.تمديد قراردادها و فيش حقوقي را آماده كنيد
    اين فيش حقوقي فقط يك سياست است براي اينكه ميزان كسورات را ببينند بيمه وماليات نشاندهنده قانوني بودن كار است.والا 1000تومن يا 1000000 مهم نيست.
    اگر همه اينها را داشتيد .افيسر باز هم در آخر مي پرسد بيمه داري يا نه - 4 تا كيس آخري كه رفتن همين رو پرسيده بود ازشون.
    يكي گفته بود وقت نكردم سابقه بگيرم ولي توي قراردادم هست قبول كرده بود -به يكي گفته بود چرا تاريخ گواهي مال 4 ماه پيشه:گفته بود بخاطر پرسه گرتن
    به يكي گفته بود چرا نداري : گفته بود شركت بيمه نميكرده و در قرارداد توافق كرديم و قرارداد را داده بوده

كلا همه هم قبول شده بودند جز يكيش كه وكيلش رسمي نبود و يك نامه داده بود بهش گفته بود اينو واسم به فرانسه توضيح بده.
    خوب پس همه چيز سليقه اي است .فقط سعي كنيد جوري برخورد كنيد كه دودل و مردر نباشيد در توضيح به افيسر تا شما را باور كند

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

دوستان كسي اطلاعاتي در مورد اينكه استعلام مدارك كرده باشن روز مصاحبه از بيمه كسي و رد كرده باشن داره
    چون جديدا سايت استعلام بيمه در ايران فعال است و از حقوق تا روز و ماه وسال را نشان ميدهد آيا شده روز مصاحبه استعلام كنند از سايت و رد كنند.

اين مطلب رو اينجا گفتم چون تو تاپيك بيمه عنوان نشده.موضوع صحبت من استعلام و رد كردن كيسه بوده آيا كسي چيزي شنيده يا ميدونه.

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ASRAR نمایش پست ها
    دوستان كسي اطلاعاتي در مورد اينكه استعلام مدارك كرده باشن روز مصاحبه از بيمه كسي و رد كرده باشن داره
    چون جديدا سايت استعلام بيمه در ايران فعال است و از حقوق تا روز و ماه وسال را نشان ميدهد آيا شده روز مصاحبه استعلام كنند از سايت و رد كنند.

اين مطلب رو اينجا گفتم چون تو تاپيك بيمه عنوان نشده.موضوع صحبت من استعلام و رد كردن كيسه بوده آيا كسي چيزي شنيده يا ميدونه.
    این مطلب تکراریه و تا حالا از جمله در تاپیک بیمه چندبار نقل قول شده است.سفارت اطلاعی نسبت به این سایت ندارد لطفا موضوع را تکرار نکنید.

Junior Member

سلام دوستان.امکان داره یک نمونه قرارداد کاری رو بذارید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

سلام دوستان من میخوام برای کبک اقدام کنم نامه کاری که گرفتم این مشخصات رو داره( مشخصات فردی و عنوان شغلی و شرح وظایف مختصر و ساعات کاری بصورت تمام وقت بدون بیمه )با توجه به اینکه من از طرف همسرم بیمه هستم (تامین اجتماعی و تکمیلی)و روزنامه رسمی و اخرین تغییرات شرکت و کارت ویزیت مدیر عامل هم ضمیمه است میخواستم ببینم نامه مشکلی نداره و تایید میشه ؟واینکه نداشتن بیمه برای مصاحبه مشکلی ایجاد نمیکنه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

نقل قول نوشته اصلی توسط چاوش نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای کبک اقدام کنم نامه کاری که گرفتم این مشخصات رو داره( مشخصات فردی و عنوان شغلی و شرح وظایف مختصر و ساعات کاری بصورت تمام وقت بدون بیمه )با توجه به اینکه من از طرف همسرم بیمه هستم (تامین اجتماعی و تکمیلی)و روزنامه رسمی و اخرین تغییرات شرکت و کارت ویزیت مدیر عامل هم ضمیمه است میخواستم ببینم نامه مشکلی نداره و تایید میشه ؟واینکه نداشتن بیمه برای مصاحبه مشکلی ایجاد نمیکنه؟ممنون میشم راهنمایی کنید
    منظور از بیمه داشتن دفترچه بیمه درمانی نیست بلکه بیمه شغلی مدنظر است که 7درصد ازحق بیمه آن را نیروی کار و 23درصد را کارفرما می پردازد .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)