صفحه 37 از 87 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام من میخواستم بدونم برای کبک بیمه خویش فرما یا بیمه اختیاری قبول میکنند ؟من شنیدم اگر از جایی که کار میکنی نامه بگیری تامین اجتماعی واست بیمه به اسم اون شرکت رد میکنه این مساله درسته؟
    ویرایش توسط kolman : July 12th, 2011 در ساعت 12:25 PM

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kolman نمایش پست ها
    سلام من میخواستم بدونم برای کبک بیمه خویش فرما یا بیمه اختیاری قبول میکنند ؟من شنیدم اگر از جایی که کار میکنی نامه بگیری تامین اجتماعی واست بیمه به اسم اون شرکت رد میکنه این مساله درسته؟
    خیر دوست عزیز من خودم هم همین حرف رو شنیده بودم و رفتم بیمه ازشون پرسیدم..گفت تنها ماه به ماه باید سنوات براتون رد شه از یک شرکت و تحت هیـــــــچ شرایط دیگه ای این کار رو نمی کنن.حتی اگر با یک شرکت آشنا باشی و بخوای برات بیمه رد بشه مامور دائم می آد و بازرسی می کنه که شرکت راست گفته حالا چه جوری به یک نامه از طرف شرکت اعتماد می کنه؟؟!!!متاسفانه هیچ رقمه گریزی از دست بیمه نیست!

این مشکل بیمه تقریبا مشکل همه است ومتاسفانه خیلی ها هم سر این موضوع رد شدن من میگم همه با هم جمع شیم بریم وزارت کار و امور اجتماعی مشکلمون رو با هاشون مطرح کنیم بگیم اونها یه مدرکی می خواند که نشون بده کار قانونی بوده .ما که نمی خواهیم بازنشستگی بگیریم. قطعا همکاری میکنن چون از خداشونه با فرستادن ما ها به خارج از آمار بیکاری کشور کم کنن اصلا خودشون به شدت پیگیر این قضیه هستن نیرو بفرستن خارج بهشون بگیم چرا باید چین و هند وپاکستان تو مهاجرت از ما جلو بزنن و این همه ام موفق باشند؟اگه همه با هم اقدام کنیم حتما نتیجه میگیریم

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

این مشکل بیمه تقریبا مشکل همه است ومتاسفانه خیلی ها هم سر این موضوع رد شدن من میگم همه با هم جمع شیم بریم وزارت کار و امور اجتماعی مشکلمون رو با هاشون مطرح کنیم بگیم اونها یه مدرکی می خواند که نشون بده کار قانونی بوده .ما که نمی خواهیم بازنشستگی بگیریم. قطعا همکاری میکنن چون از خداشونه با فرستادن ما ها به خارج از آمار بیکاری کشور کم کنن اصلا خودشون به شدت پیگیر این قضیه هستن نیرو بفرستن خارج بهشون بگیم چرا باید چین و هند وپاکستان تو مهاجرت از ما جلو بزنن و این همه ام موفق باشند؟اگه همه با هم اقدام کنیم حتما نتیجه میگیریم
    دوستان لطفا از تحليل هاي سطحي پرهيز كنن ... حالا معلوم هم نيست كه مصاحبه هاي جديد چطوري خواهد بود و اصلا روي بيمه تمركز ميكنن يا نه و .... خيلي چيزهاي ديگه!
    ارسال هاي عجيب و غريب
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

دوست عزیز من همه این صحبتها رو با بیمه کردم...از محالات این حرفارو بپذیرند!!به نظر من تنها راه این است که قراردادهای کاریتون رو جای سنوات بیمه ارسال کنید و زبانتون رو خوب کنید که روز مصاحبه بتونید آفیسر رو متقاعد کنید.فکر راضی کردن بیمه رو هم فراموش کنید..قوانینشون خیلی خیلی سختگیرانه و انعطاف ناپذیره!

Member globaltourism آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism Management

دوستان عزیز من تو یک رستوان آشپز هستم و بیمه شدم، اما مدیر رستوران، من رو به عنوان کارگر ساده به بیمه معرفی کرده! به نظر شما مشکلی هست یا خیر؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط globaltourism نمایش پست ها
    دوستان عزیز من تو یک رستوان آشپز هستم و بیمه شدم، اما مدیر رستوران، من رو به عنوان کارگر ساده به بیمه معرفی کرده! به نظر شما مشکلی هست یا خیر؟
    ممنون
    شما اگه مدارکی دارین که نشون دهنده ی تخصصتون هست ، مشکلی ندارین ،
    موقع مصاحبه توضیح بدین

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    اگه کسی توی شرکت دولتی وابسته به وزارت دفاع کار کنه میدونید چطوری میشه سابقه بیمه گرفت؟ توی فیش حقوقی زده بیمه خدمات درمانی، آیا با تامین اجتماعی فرقی داره؟میشه از یه شرکت خصوصی برای تامین اجتماعی نامه برد که سابقه بیمه بده( البته درحالیکه شخص هنوز در این شرکت دولتی مشغول به کاره)

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jeiran نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    اگه کسی توی شرکت دولتی وابسته به وزارت دفاع کار کنه میدونید چطوری میشه سابقه بیمه گرفت؟ توی فیش حقوقی زده بیمه خدمات درمانی، آیا با تامین اجتماعی فرقی داره؟میشه از یه شرکت خصوصی برای تامین اجتماعی نامه برد که سابقه بیمه بده( البته درحالیکه شخص هنوز در این شرکت دولتی مشغول به کاره)
    از نظر سابقه ، هيچ فرقي با هم ندارن
    شما گواهي اشتغال به كار رو به همراه آخرين فيش حقوقيتون ترجمه و ارسال كنين
    شما كه بيمه شده ي تامين اجتماعي نيستين چطور مي خواين بهتون سابقه بده!!!؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط jeiran نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    تمامی سوابق بیمه ای در تامین اجتماعی هست و البته بیمه خدمات درمانی با سوابق بیمه ای و سنوات فرق میکنه ... بنابراین میتونید از تامین اجتماعی سابقه بیمه بگیرید ... منتها باید ببینید با چه کد و چه شماره ای بیمه نامه شما رد میشه!
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)