صفحه 4 از 87 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Member
    رشته و دانشگاه
    ingénieur civil

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

من فقط می تونم ترجمه دفترچه بیمه و فیش حقوقی و قراردادهای کاریم رو ببرم ، نه اصل دفترچه بیمه رو !!!
    به نظرتون ممکنه قبول نکنن؟
    جواب اکثر سوالات خود را در ویکی بیابید.
    ارسال مدارک : 29/12/2010 --- فایل نامبر 29/05/2011 --- نامه گم شدن مدارک 31/01/2013 --- ارسال مجدد مدارک 21/04/2013 --- نامه انتظار مصاحبه 11/06/2013 --- تاریخ مصاحبه 13/11/2013

Member
    رشته و دانشگاه
    ingénieur civil

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    سلام
    کد 2173 خودتون میگید برای لیسانس پس فکر نکنم که بتونید انتخاب کنید.
    امتین از فرانستون رو کم نکنید چون اگه بخوان سابقه کارتون رو قبول نکنند یا امتیاز کمی بهش بدن با توجه به اینکه بیمه ندارید امکان داره به مشکل بخورید.
    شاد باشید
    یعنی میشه سابقه کار رو هیچیش رو قبول نکنن یعنی 0 امتیاز ولی اگه به حد نصاب برسیم قبولمون کنن؟
    جواب اکثر سوالات خود را در ویکی بیابید.
    ارسال مدارک : 29/12/2010 --- فایل نامبر 29/05/2011 --- نامه گم شدن مدارک 31/01/2013 --- ارسال مجدد مدارک 21/04/2013 --- نامه انتظار مصاحبه 11/06/2013 --- تاریخ مصاحبه 13/11/2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash888 نمایش پست ها
    من فقط می تونم ترجمه دفترچه بیمه و فیش حقوقی و قراردادهای کاریم رو ببرم ، نه اصل دفترچه بیمه رو !!!
    سما باید اصل هر مدرک را به همراه ترجمش ببرید اول اصلشو ازتون میخوان بعد ترجمشو. چون در نامه دعوت به مصاحبه که براتون میاد همینو میگن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arash888 نمایش پست ها
    سلام آرش جان
    آقا تو که ترجمه دفترچه بیمه رو میبری چرا خود دفترچه رو نبرییی؟
    یه مطلب دیگه, اگر سابقه بیمه داری بگیرش ترجمه کن اینطوری بهتره نسبت به ترجمه فقط دفترچه بیمه. گر چه دوستانی هستتند که دفترچه بیمه داشتن و سابقه بیمه رو نگرفتن و قبول هم شدند. ولی کار از محکم کاری عیبب نمیکنه عزیز

شاد باشیییی
    QFN: 08/2010
    Interview:11/2011
    FFN: 2012/02/4
    Update: 2013/4

Junior Member

یعنی ممکنه کسی رو فقط به خاطر اینکه بیمه نیست رد کنند؟
    خوب من اصلا بیمه نیستم اگه رد بشم برای همیشه رد می شم (

دوستان سلام
    سابقه بيمه خيلي مهم شده يکي از دوستانم ديروز مصاحبه داشته و قبول هم شده اما از 4.5 سابقه کارش تنها 1.5 سالي رو که بيمه بوده رو قبول کردن مصاحبه اش با کريستين بوده و مي گه هر چي بهش گفتم تو ايران اينجوري و اونجوري قبول نکرده و گفته به ما گفته شده که کاري که سابقه بيمه نداشته باشه اصلا مورد قبول نيست چون قانوني نيست
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط acheshmehm1 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    سابقه بيمه خيلي مهم شده يکي از دوستانم ديروز مصاحبه داشته و قبول هم شده اما از 4.5 سابقه کارش تنها 1.5 سالي رو که بيمه بوده رو قبول کردن مصاحبه اش با کريستين بوده و مي گه هر چي بهش گفتم تو ايران اينجوري و اونجوري قبول نکرده و گفته به ما گفته شده که کاري که سابقه بيمه نداشته باشه اصلا مورد قبول نيست چون قانوني نيست
    خودم خودمو بیمه کنم قبوله؟ تا روز مصاحبه 7 ماه بشه 4 امتیازو حداقل می دن؟ از 0 بهتره چون من امتیاز کم میارم بدون سابقه
    مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط acheshmehm1 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ولی وقتی من رفته بودم اونجا 2 نفر رو دیدم که بیمه نبودند و با آقای کریستیان مصاحبه داشتند و قبول هم شدند!

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    ولی وقتی من رفته بودم اونجا 2 نفر رو دیدم که بیمه نبودند و با آقای کریستیان مصاحبه داشتند و قبول هم شدند!
    سلام
    خب چجوریه که بعضیا رو قبول میکنن بدون بیمه بعضیارو نه؟ من که فکر میکنم اگه مسلط به زبان باشیم میتونیم توضیح قانع کننده براشون بیاریم.
    این دونفری که شما میفرمایید امتیاز سابقه کار رو گرفتند بدون اینکه بیمه باشند؟

شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    آره درسته اين واقعا جاي سوال هست که چرااز بعضي ها خواسته نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟ من فکر ميکنم به شرايط پرونده بستگي داره و شايد آفيسر چون قصد قبول کردن بعضي ها رو داره که بنا بر حدس خودش اونا حقشون هست کمکشون مي کنه به هر حال اونم انسانه نمي شه گفت 100% قانوني عمل مي کنن ولي به اين دوست من واقعا اينطوري گفته
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)