صفحه 45 از 87 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member

Exclamation پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام به دوستان گرامی,
    خوب ظاهرا" این موضوع بیمه کمی پیچیده هستش;من مشکلی دارم که امیدوارم با راهنمایی شما دوستان حل بشه.رشته من مهندسی هوافضا هستش و بالتبع برای کبک 12+16=28 امتیاز باید بگیرم.من لیسانسم برای سال 82 هستش و فوقم هم تا 2 ماه دیگه به امید خدا دفاع می کنم.از سال 81 یه شرکت دارم که پروژه های مهندسی از جمله هوافضا توش انجام شده و با مخابراتم قرارداد رسمی در زمینه IT داریم.من مدیر شرکت هستم و به این خاطر هیچ بیمه ای برای خودم رد نکردم ولی قراردادهای زیادی با شرکتهای دیگه داشتم و موجوده.حالا میترسم امتیاز رشته+امتیاز تجربه کاری را از دست بدم.البته بگم که رد کردن بیمه کارفرما برای خودش اجباری نیستش.حالا همینو بفرستم یا برم یکی از شرکتهای دوستان بگم این چندماه باقی ماندرو برام بیمه کار مرتبت با هوافضا بفرسته؟(توجه داشته باشید از لیسانس من 8 سال گدشته ولی فوقم رو ورودی 88 و 2 ماه دیگه دفاع می کنم و میخوام توی سال 2011 حتما" مدارکم رو تا قوانین عوض نشده پست کنم ).خواهش میکنم لطفا" با دقت و حساسیت لازم به من راهنمایی بدید.بسیاررررررررر متشکرم.

Junior Member ashkan_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام به همگی
    در حال حاضر از چه سایتی میشه سابقه بیمه رو چک کزد؟
    ارسال مدارک (آرامکس) 30/03/2011
    دریافت سفارت 03/04/2011
    فایل نامبر
    15/07/2011
    مصاحبه؟؟؟ زبان فرانسه (6،5) زبان انگلیسی (9،9)

Junior Member ashkan_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ممنون از همگی جواب سوال رو پیدا کردم این سایت چک کردن سابقه بیمه هست
    http://91.186.220.119/savabegh/login.htm
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_a نمایش پست ها
    سلام به همگی
    در حال حاضر از چه سایتی میشه سابقه بیمه رو چک کزد؟
    ارسال مدارک (آرامکس) 30/03/2011
    دریافت سفارت 03/04/2011
    فایل نامبر
    15/07/2011
    مصاحبه؟؟؟ زبان فرانسه (6،5) زبان انگلیسی (9،9)

Junior Member

سلام من رشته ام مترجمی زبان انگلیسی است.سابقه کار مرتبط ندارم ولی می تونم درست کنم.فقط مشکل بیمه است.آیا با توجه به نوع رشته می تونم ادعا کنم که بیمه نداشتنم نرماله؟
    مثلا کار من ترجمه دفترچه راهنما ها و منوی داخلی برند موبایل معروفی است.و شرکت مترجم را بیمه نمی کند؟؟

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط phoinix نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی,
    خوب ظاهرا" این موضوع بیمه کمی پیچیده هستش;من مشکلی دارم که امیدوارم با راهنمایی شما دوستان حل بشه.رشته من مهندسی هوافضا هستش و بالتبع برای کبک 12+16=28 امتیاز باید بگیرم.من لیسانسم برای سال 82 هستش و فوقم هم تا 2 ماه دیگه به امید خدا دفاع می کنم.از سال 81 یه شرکت دارم که پروژه های مهندسی از جمله هوافضا توش انجام شده و با مخابراتم قرارداد رسمی در زمینه IT داریم.من مدیر شرکت هستم و به این خاطر هیچ بیمه ای برای خودم رد نکردم ولی قراردادهای زیادی با شرکتهای دیگه داشتم و موجوده.حالا میترسم امتیاز رشته+امتیاز تجربه کاری را از دست بدم.البته بگم که رد کردن بیمه کارفرما برای خودش اجباری نیستش.حالا همینو بفرستم یا برم یکی از شرکتهای دوستان بگم این چندماه باقی ماندرو برام بیمه کار مرتبت با هوافضا بفرسته؟(توجه داشته باشید از لیسانس من 8 سال گدشته ولی فوقم رو ورودی 88 و 2 ماه دیگه دفاع می کنم و میخوام توی سال 2011 حتما" مدارکم رو تا قوانین عوض نشده پست کنم ).خواهش میکنم لطفا" با دقت و حساسیت لازم به من راهنمایی بدید.بسیاررررررررر متشکرم.
    لطفا با رنگ مشكي بنويسيد چشمامون درد گرفت.
    دوما نه نيازي نيست ولي هرچي مدارك مربوط به ثبت شركتت و پروژه هايي كه اسم شما توش هست و تاييد شده ، اساس نامه و روزنامه رسمي كه اسم شما توش هست و همينطور متن قانوني كه براي كارفرما گفتي رو با خودت روز مصاحبه ببر تا فكر نكنه شركتت صوريه و سابقه كارت ساختگي. بيمه رو فقط براي همين ميخواد. كلا هر چيزي كه بتونه براي يه غريبه به مسائل حقوقي ايران ثابت كنه شكا واقعا سابقه كار داري.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

Junior Member

سلام .دوستان یک سوال داشیتم من ورودی بهمن هستم برای دانشگاه و سن من بالاتر از 20 سال هست حالا اگر که من بخوام از زیر بیمه بیرون نیام گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه رو میخوان میخواستم ببینم آیا من یک گواهی فعلا درست کنم مشکلی داره تا بهمن اصلا استعلام میشه یا نه اگه استعلام نمیشه که اکثرا میگن نمیشه زیر پوشش بیمه میمونم تا بهمن یا هر وقت دیگه ای که خواشتن گواهی اصلو ببرم .؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس آمار دانشگاه تهران

با سلام
    من رشته تحصیلیم آمار بوده .تیر 89 درسم تموم شد. 5ماه هم بیشتر سربازی نرفتم و اول خرداد 90 سربازیم تموم شده. من سابقه کار ندارم. ولی میخام 2سال سابقه پارت تایم حین تحصیل جور کنم. و یه سابقه تمام وقت از اول خرداد 90 به بعد. ولی الان تو یه شرکتی بعنوان حسابدار کار میکنم که احتمالا از ماه بعد بیمه کنه منو. من هنوز مدارکمو نفرستادم. اگه موقع مصاحبه من سابقه بیمه از این شرکت داشته باشم و نامه کارم از شرکت دیگه باشه مشکل پیش میاد؟ آخه قبلا تو سابقه بیمه نمیزد از طرف کجا بیمه شدی ولی الان میزنه اینگار!! به نظرتون چی کار کنم؟
    این شرکته که الان توش کار میکنم اصلا نامه کار نمیده! اصلا بفهمن میخام مهاجرت کنم اخراجم میکنن!!
    راستی یه شش ماهم بین تموم شدن تحصیل تا رفتن به سربازی میخام سابقه کار تمام وقت جور کنم.

Junior Member

من وقت مصاحبم آخر آبانه فقط یه مشکلی دارم :4 سالل سابقه کار دارم که فقط سال دوم کارم بیمه بودم

یعنی 1 سال.به جز گواهی اشتغال به کار هیچ مدرکی ندارم(هیچی). زبان فرانسم عالیه ولی امتیاز سابقه کارو لازم دارم

ومیترسم امتیاز نیارم.

به نظرتون چی کار کنم؟کمکم کنید...........

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار2 نمایش پست ها
    من وقت مصاحبم آخر آبانه فقط یه مشکلی دارم :4 سالل سابقه کار دارم که فقط سال دوم کارم بیمه بودم

یعنی 1 سال.به جز گواهی اشتغال به کار هیچ مدرکی ندارم(هیچی). زبان فرانسم عالیه ولی امتیاز سابقه کارو لازم دارم

ومیترسم امتیاز نیارم.

به نظرتون چی کار کنم؟کمکم کنید...........
    اصلا تا زمانی که ازتون مدرک بیمه نخواستن چیزی ارائه نده در صمن میتونی بجای نامه تامین اجتماعی که توش سوابق بیمه درج شده فقط ترجمه دفتر چه بیمه ات رو نشون بدی اونموقتی خواست ولی در کل نگران نباش اگه فرانستون خوب باشه میتونی مصاحبه رو مدیریت کنی
    من مطمئنم که قبولی
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط phoinix نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی,
    دوست من شما اگر مدیر شرکت هستی اصلا نیاز به بیمه نداری
    کافیست روزنامه رسمی را ترجمه کنی که نامت در آن هست و فیشهای پرداخت مالیات و مدارکی که نشان دهنده سود شرکت شما می باشد از 5 سال گذشته تا به امروز
    به این صورت شما امتیاز سابقه را می گیرید

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)