صفحه 5 از 87 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

من اصلا نمی فهمم اگه قانونه که باید برای همه باشه اگه نیست که برای هیچ کس نباید باشه. افیسر عشقی امتیاز می ده به سابقه کار یعنی؟
    لطفا اگه ممکنه این سئوال من رو هم جواب بدین: اگه من همین امروز خودم رو بیمه خویش فرما کنم تا روز مصاحبه می شه بالای 6 ماه. امتیاز 4 رو می دن به من؟
    با توجه به اینکه من بیشتر از 4 سال سابقه بدون بیمه دارم

Senior Member

بیمه خویش فرما قضیه اش فرق داره بیمه واسه اینه که نشون بده سابقه کار شما قانونیه و وقتی کسی بیمه هست توی دفترچه بیمه و سابقه بیمه اسم شرکتی که بیمه اش کرده رو میزنن اما بیمه خویش فرما این طور نیست بهتره بهش فکر نکنید و روی زبان متمرکز بشید که اگه احیانا گیر داد از زبان امتیازش رو جبران کنید اگه بتونید شرکتتون رو راضی کنید که بیمه تون کنه حتی خودتون هزینه اش رو هم بدید خوبه و روز مصاحبه دفترچه بیمه رو ببرید

نقل قول نوشته اصلی توسط queenshi نمایش پست ها
    من اصلا نمی فهمم اگه قانونه که باید برای همه باشه اگه نیست که برای هیچ کس نباید باشه. افیسر عشقی امتیاز می ده به سابقه کار یعنی؟
    لطفا اگه ممکنه این سئوال من رو هم جواب بدین: اگه من همین امروز خودم رو بیمه خویش فرما کنم تا روز مصاحبه می شه بالای 6 ماه. امتیاز 4 رو می دن به من؟
    با توجه به اینکه من بیشتر از 4 سال سابقه بدون بیمه دارم
    به نظر من چرا نکنيد وقتي مي تونيد 4 امتياز رو بگيريد اين بهتر از صفر امتياز هست به گفته خودتون البته شما به نظرم بايد جايي رو پيدا کنيد که بيمتون کنه نه خويش فرما چون تو سابقه بيمه ذکر مي شه که از کجا براتون بيمه رد شده شما بيمه کنيد اگر ديديد که هيچ امتيازي بهتون نمي ده بيمتون رو نشون بديد همسر من هم اين مشکل شما رو داره ولي فکر نمي کنم تا مصاحبه ما بيشتر از 4 ماه مونده باشه (شايد هم زودتر) و الا ما هم اين کار رو مي کرديم
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

نقل قول نوشته اصلی توسط nj1981 نمایش پست ها
    سلام من قبلا هم اين سوال رو پرسيدم كه متاسفانه بيجواب موند و مجبور شدم تكرارش كنم:
    میاگر جمع آوری سابقه لازم هست به چه طریقی باید انجام بشه؟ من هفته گذشته از شركتي كه كار مي كنم نامه در خواست سابقه بردم براي شعبه اي كه شركت برام بيمه رد مي كنه و قبلا هم اقدام كرده بودم براي جمع آوري سابقه در همين شعبه، ولي متاسفانه اداره بيمه فقط سوابق من كه مربوط به همون شركت بود رو برام پرينت گرفت و نتيجه صحبتها و خواهشهاي من با معاون شعبه هم اين بود كه بقيه سوابقم رو به صورت خلاصه و دستنويس پايين برگه اضافه كردند و روي اون چسب نواري و مهر شعبه زدن.ممنون مي شم دوستاني كه اخيرا سوابقشون رو گرفتن بگن كه چطور اين كار رو انجام دادن؟نامه رو خطاب به سفارت گرفتيد؟چطور اين كار رو انجام داديد
    دوستان براي جمع آوري سابقه به http://www2.sso.ir/web/sso/services/ins/jamavari مراجعه کنيد.
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط acheshmehm1 نمایش پست ها
    دوستان براي جمع آوري سابقه به http://www2.sso.ir/web/sso/services/ins/jamavari مراجعه کنيد.
    سلام
    البته اگه کسی عجله داره میتونه فرم رو از شعبه فعلی تامین اجتماعی بگیره و خودش به بقیه شعبی که اونجا سابقه داره ببره. اینطوری سریعتر کاش راه میافته. البته روال عادی این قضیه هم حدود 1 ماه یا 1 ماه و نیم طول میکشه.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    سابقه بیمه تون رو حتما ببرین. حتما ببرین. دفترچه بیمه رو هم ببرین حتما.( بهتر اونهایی که سابقه بیمه شون کم هستش فقط دفترچه رو نشون بدن). واقعااااااااااااااااا به بیمه گیر میده . من با این کرستین مصاحبه داشتم با اینکه حتی شماره بیمه من نوشته شده بود توی سابقه کارم . گفت باید سابقه بیمه ات رو برامون بفرستی. گفت اگه بفرستی قبولی وگرنه رد میشی!!
    به یک خانم و آقا هم دقیقا همین رو گفته بود. راستی 60 روز به من وقت داد.

Junior Member nj1981 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر-آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط nj1981 نمایش پست ها
    اگر جمع آوری سابقه لازم هست به چه طریقی باید انجام بشه؟ من هفته گذشته از شركتي كه كار مي كنم نامه در خواست سابقه بردم براي شعبه اي كه شركت برام بيمه رد مي كنه و قبلا هم اقدام كرده بودم براي جمع آوري سابقه در همين شعبه، ولي متاسفانه اداره بيمه فقط سوابق من كه مربوط به همون شركت بود رو برام پرينت گرفت و نتيجه صحبتها و خواهشهاي من با معاون شعبه هم اين بود كه بقيه سوابقم رو به صورت خلاصه و دستنويس پايين برگه اضافه كردند و روي اون چسب نواري و مهر شعبه زدن.ممنون مي شم دوستاني كه اخيرا سوابقشون رو گرفتن بگن كه چطور اين كار رو انجام دادن؟نامه رو خطاب به سفارت گرفتيد؟چطور اين كار رو انجام داديد

با تشكر از دوستاني كه جواب منو دادن
    من تا به حال دوبار اقدام به جمع آوري سابقه كرده ام و دقيقا روالي كه دوستان گفتند رو طي كردم و در حال حاضر تمام سوابقم در شعبه 25 وجود داره
    اما مشكلي كه برام پيش اومده اينه كه هفته پيش كه به شعبه 25 مراجعه كردم به هيچ عنوان حاضر نشدن پرينت كامل سوابق رو بهم بدن و فقط سوابق آخرين محل كارم رو كه در همون شعبه بيمه رد مي كرد پرينت گرفتن.البته اينم بگم كه خودشون هم اين قانون براشون جديد بود و مشكل داشتن هنوز باهاش.
    لطفا اگه كس ديگه اي چنين مشكلي داشته و به نحوي تونسته حلش بكنه منو هم راهنمايي كنه.
    6 امتيازي فرانسه 7و7 فایل نامبر (۰۴/ نوامبر /۲۰۱۰) برداشت (۱۱/ نوامبر /۲۰۱۰)نامه انتظار ۶/ جولاي/۲۰۱۲)مصاحبه(6/نوامبر/2012) دريافت مدارك ،سيدني (4/دسامبر/2012)برداشت (13/ژانویه/2013)فایل فدرال(24/ژانویه/2013)مديكال (2/ژانویه/2014)آنکارا ---پاس ریکوئست (9/جولای/2014)

دوستان کسي بوده که کارمند رسمي دولت باشه و سابقه کار از بيمه خدمات درماني برده ميشه متن نامه اي رو که بيمه خدمات درماني براتون داده براي من بفرستيد ممنون مي شم و آفيسر از اين بيمه مشکلي نمي گيره چون گويا اونا فقط دفترچه تامين اجتماعي رو مي شناسن ( ديروز که تو مصاحبه به دوست من گفته ابوعلي سينا) يعني اين دفترچه کاملا براش شناخته شده است.

Junior Member

سلام .من دو تا سوال دارم .
    1-من 3سال سابقه کار با بیمه دارم و 2سال سابقه کار پاره وقت بدون بیمه دارم آیا من کل 8 امتیاز تجربه کار ی را میگیرم؟
    2-آیا سابقه بیمه نفر دوم هم خیلی مهمه یا همینکه در گواهی سابقه کارش شماره بیمه قید بشه وتایید وزارت خارجه و دادگستری بشه ودفترچه بیمه همراهمون باشه کافیه ؟(چون جمع کردن سوابق کاریش یکم وقت گیره.)
    لطفا جواب سوالات منو بدین ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    بیمه خویش فرما قضیه اش فرق داره بیمه واسه اینه که نشون بده سابقه کار شما قانونیه و وقتی کسی بیمه هست توی دفترچه بیمه و سابقه بیمه اسم شرکتی که بیمه اش کرده رو میزنن اما بیمه خویش فرما این طور نیست بهتره بهش فکر نکنید و روی زبان متمرکز بشید که اگه احیانا گیر داد از زبان امتیازش رو جبران کنید اگه بتونید شرکتتون رو راضی کنید که بیمه تون کنه حتی خودتون هزینه اش رو هم بدید خوبه و روز مصاحبه دفترچه بیمه رو ببرید

مرسی دوست عزیز
    با این تفاسیر منی که امسال یک شرکت ثبت کردم و مدیر عاملش هستم می تونم خودمو بیمه کنم که سابقه بیمم به اسم شرکت باشه؟ من خیلی به این سابقه بیمه احتیاج دارم ولی شنیدم کسی که شرکت ثبت می کنه نمی تونه خودشو بیمه کنه آیا درسته

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)