صفحه 53 از 87 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    اصل کار گواهیهای شغلی شماست بیمه فقط موید حقیقی بودن سابقه شغلی ارائه شده است بنابراین گرچه رویه افسرها متفاوت بوده است ولی کفه ترازو ی شما پایینتر است.
    دوست عزیز

سلام

اگر شما در چند شرکت مختلف کار کرده اید می توانید برای آفیسر توضیح دهید که در ایران بعد از استخدام تا 3 ماه معمولا شرکتها بیمه نمی کنند که این کاملا قانونی است و در قانون وزارت کار هم آمده که اصطلاحا این دوره را دوره آموزشی یا آزمایشی می نامند

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahan نمایش پست ها
    دوستان عزیز من 10 فوریه مصاحبه دارم لطفا اگه کسی اطلاع داره به من بگه که آیا مجموع سوابق کار که از شرکتها گرفتم کافیه یا دقیقا سوابق بیمه رو میشمارند چون من 4.5 سال نامه سابقه کار دارم ولی مجموع سوابق بیمه 3سال و چهار ماه دارم بنظرتون 4 سال رو بهم میده چون توی بعضی شرکتها بعضی ماهها بیمم رو رد نکردند مخصوصا کارهای زمان تحصیلم.ممنون
    دوست عزیز اصلا به سابقه کار کاری ندارند ملاک فقط برگه سابقه بیمه تونه موفق باشید

Junior Member aida_h آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دامپزشكي تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا به سابقه کار کاری ندارند ملاک فقط برگه سابقه بیمه تونه موفق باشید
    یعنی ماهایی که بیمه نداریم فاتحه مون خوندس؟؟؟؟ و امتیاز سابقه کارمونو نمی گیریم؟؟؟
    این که خیلی نامردیه بخدا

Junior Member hazhir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_h نمایش پست ها
    یعنی ماهایی که بیمه نداریم فاتحه مون خوندس؟؟؟؟ و امتیاز سابقه کارمونو نمی گیریم؟؟؟
    این که خیلی نامردیه بخدا
    aida_h, شرایط هر پرونده منحصر به فرده، نمی‌شه دقیق گفت که لازم هست یا نیست این برگهٔ بیمه. در مجموع، اواخر سال ۲۰۱۱ یه سری سخت گیریا شد که من فکر می‌کنم دلیلش کمی‌ مربوط به لیمیت سالیانه هم بوده، اما بعضا بعضیها در همون شرایط سخت هم بدون بیمه قبول شدن. شما با این مسائل زیاد خودتو مشغول نکن، زبان رو بخون که بتونی‌ با کلامت افسر رو قانع کنی‌. مطمئن باش اگه زبانت خوب باشه و بتونی‌ دلیل قانع کننده‌ای هم بیاری(در صورت لزوم) ۱۰۰% قبولی.
    ارسال مدارک : 2010.11.12

Junior Member masi_61 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ‍Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط tayefi51 نمایش پست ها
    سرچ کاری از چه سایتی؟یکی از دوستان یه سایت معرفی کردن ولی خیلی سخت باز میشه!!!!

به بحث های دیگه این فروم هم یه سری بزنید ... من هم سایتهای مرتبط رو از همین بحث ها پیدا کردم ... مثل انطباق پذیری و سرچ كاري (کبک)

ليسانس شمي با بيمه و سابقه كار - زبان فرانسه : 5/5 - زبان انگليسي : 6/6
    ارسال مدارك : دسامبر 2010 - دريافت فايل نامبر : 1 آگوست 2011 - دریافت ایمیل مصاحبه : 5 دسامبر 2011 - تاریخ مصاحبه : 10 فوريه 2012

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها

سلام
    اینکه اصلا به سابقه کار کاری ندارند مطلب درستی نیست.
    کلا کارمندان دولت بیمه ندارند و اونها این رو میدونند در زمینه بقیه موارد هم شاید بهتره بگیم که متاسفانه بخاطر یکسری از دوستان عزیز هموطن که سابقه درست میکردند بیشتر الان به سابقه بیمه رجوع میکنند نا سابفه کار.

Junior Member aida_h آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دامپزشكي تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    سلام
    اینکه اصلا به سابقه کار کاری ندارند مطلب درستی نیست.
    کلا کارمندان دولت بیمه ندارند و اونها این رو میدونند در زمینه بقیه موارد هم شاید بهتره بگیم که متاسفانه بخاطر یکسری از دوستان عزیز هموطن که سابقه درست میکردند بیشتر الان به سابقه بیمه رجوع میکنند نا سابفه کار.
    دانیل جان ، پس الان تکلیف چیه؟؟؟
    ماهایی که بیمه نداریم چیکار کنیم؟؟؟ البته هژیر جان لطف کردن و جواب دادن ولی بازم اگه راهکار خاصی به نظرتون می رسه ، بفرمایید لطفاً
    ً

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_h نمایش پست ها
    دانیل جان ، پس الان تکلیف چیه؟؟؟
    ماهایی که بیمه نداریم چیکار کنیم؟؟؟ البته هژیر جان لطف کردن و جواب دادن ولی بازم اگه راهکار خاصی به نظرتون می رسه ، بفرمایید لطفاً
    ً
    سلام
    نامه ارسالی از یک موسسه دولتی اعتبار بیشتری برای اونها داره (مثل تامین اجتماعی ، شرکت نقت و ....) ولی برای حل مشکل من پیشنهاد میدهم اگر بتونید سه مورد قرارداد، نامه سابقه کار و فیش حقوقیتون رو با هم داشته باشید میتونه کمک کنه.
    در اصل مدارکی داشته باشید که سابقه شما رو ثابت کنه.
    بعنوان مثال شما اگر دانشنامه رو آزاد کرده باشید دانشگاه نامه ایی مربوط به چگونگی آزاد کردن آن بهتون ارائه میده، باز ابن نامه میتونه کمک کنه. (چون بخاطر یک سابقه قانونی مدرکتون در کشور آزاد شده)
    باید توجه کرد که اونها هم فقط میتونند از روشهایی خاص اصل یودن سابقه شما رو کنترل کننده که الان راحترین اونها سابقه بیمه است.
    ولی باز این مطالب دلیلی بر رد شدن شما و دیگر دوستان نیست. مدارکتون رو کامل تر دلایلتون رو منطقی تر کنید حتما موقف میشید.

Junior Member

پیش فرض اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

دوستانی که مصاحبه رفتن میشه به من بگید که سابقه بیمه تون رو از چه طریق گرفتین و ترجمه کردین؟
    ویرایش توسط hossein2266 : February 10th, 2012 در ساعت 04:19 PM دلیل: تغيير عنوان پست

فايل نامبر فدرال:14 دسامبر 2012
    مديكال : 30 ژانويه 2014
    ارسال مديكال : 28 فوريه 2014
    پاس ركوست :14 مارچ 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shi_va نمایش پست ها
    دوستانی که مصاحبه رفتن میشه به من بگید که سابقه بیمه تون رو از چه طریق گرفتین و ترجمه کردین؟

روش گرفتن سابقه بیمه تأمین اجتماعی برای مهاجرت کبک

برای گرفتن سوابق بیمه تأمین اجتماعی ابتدا یک معرفینامه میگیرید برای شعبه بیمه‌ای که در حال حاضر حق بیمه‌تون واریز میشه به این مضمون:
    “شعبه محترم… بدینوسیله خانم/آقا… با شماره بیمه… جهت دریافت سوابق بیمه به آن شعبه معرفی میشوند”
    ویا
    “شعبه محترم… خواهشمند است سوابق بیمه‌ای خانم/آقا… با شماره بیمه… را به این اداره/شرکت اعلام فرمایید”
    بعد نامه رو میبرید شعبه بیمه دبیرخونه شماره میکنید مسؤول نامنویسی روش دستور میده(البته غر میزنه که سوابق رو باید از سایت (savabegh.sso.ir) بگیرید و شما میگید که سابقه‌ای که از سایت میگیریم قابل ترجمه نیست) بعد نامه رو میدید به مسؤول باجه اعلام سوابق و منتظر میشید تا نامه‌تون آماده بشه. بعد آماده شدن میدید مسؤول نامنویسی مهر و امضا میکنه بعد رئیس یا معاون شعبه مهر و امضا میکنه بعد میدید دبیرخونه مهر میزنه شماره میزنه و نامه شما آماده هست.
    نکته مهم: اگر سوابق بیمه شما برای چند تا شعبه مختلف بوده اول باید سوابقتونو یک جا جمع کنید و بعد درخواست سوابق بدید. جمع‌آوری سوابق بسته به تعداد شعبی که براتون بیمه رد شده از یک ماه تا سه-چهار ماه زمان میبره بنابراین قبل از رسیدن زمان مصاحبه سوابقتون رو یک جا جمع کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)