صفحه 58 از 87 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_f2001 نمایش پست ها
    من در شرکت دولتی (شرکت نفت) کار می کنم که تحت بیمه' تأمین اجتماعی نیست و بیمه' خودش رو داره. چند بار به اداره مربوطه مراجعه کردم اما گواهی صادر نمی کنند. چطور می تونم ثابت کنم بیمه بودم؟ کپی از دفترچه بیمه کمکی می کنه؟
    قراردادتون رو ترجمه کنید چون قراردادهای شرکت نفت یا رسمیه یا 30 ساله و می تونید اونرو ارائه بدید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member Shanks آواتار ها

سلام به دوستان گرامی. بنده 17 ساله که با تکیه به سواد انگلیسی ام بدون هیچ مدرک دانشگاهی و با دیپلم به عنوان مترجم مدارک رسمی و غیر رسمی (در سطح بالایی) در دارالترجمه های مختلف کار کرده ام اما هیچ بیمه شغلی در این زمینه ندارم!!!

دو سال در این بین مربی رایانه کار تو آموزشگاه آزاد بودم و فکر کنم بیش از یکسال سابقه کار واسم رد کرده باشند. سال 88 لیسانس مدیریت گرفتم اما هیچ سابقه کار و بیمه ای ندارم.

حالا موندم با کدوم مدرکم اقدام کنم با توجه به اینکه فقط اون یکسال بیمه رو دارم. آیا میشه با دیپلمم به عنوان مترجم برای فدرال اقدام کنم چون یکسال بیمه دارم؟

یا برم دنبال یه کاری با بیمه و سابقه چند ماهشو ارائه بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_f2001 نمایش پست ها
    من در شرکت دولتی (شرکت نفت) کار می کنم که تحت بیمه' تأمین اجتماعی نیست و بیمه' خودش رو داره. چند بار به اداره مربوطه مراجعه کردم اما گواهی صادر نمی کنند. چطور می تونم ثابت کنم بیمه بودم؟ کپی از دفترچه بیمه کمکی می کنه؟
    سلام منم مثل شما بیمه خاص دارم و تامین اجتماعی نیستم
    فیش حقوقی و قراداد میتونه کافی باشه. در ضمن حتما دفترچه بیمه هم به آفیسر ارائه بدید.

Junior Member

سلام به همه خسته نباشید

من اگه سابقه کارمو به انگلیسی ترجمه کنم با شرح جزییات کاری و ممهور به مهر اون شرکت کنم خوب؟ چقدر اعتبار داره؟ همین رو میتونم به عنوان سابقه کار ارایه بدم یا اینکه باید ببرم دادگستری هم تایید کنه؟
    من میخوام این رو به عنوان مدرکی دال بر اینکه من ۳۲ ماه سابقه کار دارم به کبک ارایه بدم.البته ماله دو شرکته که مجموعا میشه ۳۲ ماه و اینکه بیمه هم دارم لطفا راهنماییم کنید یا اگه لینکی هست بفرمایید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud0361 نمایش پست ها
    سلام به همه خسته نباشید

من اگه سابقه کارمو به انگلیسی ترجمه کنم با شرح جزییات کاری و ممهور به مهر اون شرکت کنم خوب؟ چقدر اعتبار داره؟ همین رو میتونم به عنوان سابقه کار ارایه بدم یا اینکه باید ببرم دادگستری هم تایید کنه؟
    من میخوام این رو به عنوان مدرکی دال بر اینکه من ۳۲ ماه سابقه کار دارم به کبک ارایه بدم.البته ماله دو شرکته که مجموعا میشه ۳۲ ماه و اینکه بیمه هم دارم لطفا راهنماییم کنید یا اگه لینکی هست بفرمایید.
    سابقه کار انگلیسی روی سربرگ و با مهر شرکت قابل قبوله گواهی بیمه رو باید از سازمان بیمه بگیرید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    سابقه کار انگلیسی روی سربرگ و با مهر شرکت قابل قبوله گواهی بیمه رو باید از سازمان بیمه بگیرید
    مرسی از باسختون

حالا اگر من برم سازمان بیمه و از بیمه گواهی سابقه کار بخوام به من میدن؟ یا باید از جایی نامه ببرم تا این گواهی سابقه بیمه رو از سازمان بیمه بگیرم؟
    بعد اینکه باید این گواهی رو بدم داروالترجمه ترجمه کنه و به تایید دادگستری برسونه آره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud0361 نمایش پست ها
    مرسی از باسختون

حالا اگر من برم سازمان بیمه و از بیمه گواهی سابقه کار بخوام به من میدن؟ یا باید از جایی نامه ببرم تا این گواهی سابقه بیمه رو از سازمان بیمه بگیرم؟
    بعد اینکه باید این گواهی رو بدم داروالترجمه ترجمه کنه و به تایید دادگستری برسونه آره؟
    بیمه گواهی سابقه کار نمیده گواهی رد شدن بیمه میده (البته خیلی نزدیک به هم هستن) و برای گرفتنش حتما باید نامه استعلام از یه شرکت رو داشته باشین
    بعضی از دوستان از دارالترجمه نامه گرفتن

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار - شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    بیمه گواهی سابقه کار نمیده گواهی رد شدن بیمه میده (البته خیلی نزدیک به هم هستن) و برای گرفتنش حتما باید نامه استعلام از یه شرکت رو داشته باشین
    بعضی از دوستان از دارالترجمه نامه گرفتن
    من بدون نامه استعلام راحت سابقه بیمه گرفتم. فقط شماره بیمه ام رو ازم خواستم و بعد بهم سابقه رو داد.
    اقدام استانی : اپریل 2012 / تایید: سپتامبر 2012 (اونتاریو) / ارسال برای فدرال :16اکتبر2012 / فایل نامبر : 5 دسامبر 2012/ مدیکال : 4 اپریل2013/انجام مدیکال : 10 اپریل / پاس ریکوئست : 11 دسامبر/ لند : 18 ژانویه2014
    اطلاعات متقضیان فدرال نامینیت شده توسط استان

Junior Member

یه سوال

ممنون می شم اگه بگین ایا مدارک ورزشی یا مربیگری هم موثر هست یا نه؟
    مثلا یه مدرک مربیگری والیبال ؛درجه ۳ (سه در جه داریم ۱ میشه بهترین) که داخلی هم هست چقدر تاثیر میزاره رو \رونده کسی میدونه؟ چون تو لیستاش بود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

سلام.
    دوستان من بیمه نیستمو وقت زیادی هم نیس تا مصاحبه ام. صفر امتیازی ام. حالا اگه 4 ماه بیمه روز مصاحبه ببرم فایده ای داره؟ کلآ نا امید شدم امروز اخه... یعنی ردم می کنن؟؟ لطفآ کمک کنید و نظر بدید.. مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)