صفحه 6 از 87 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط neda.jl نمایش پست ها
    سلام .من دو تا سوال دارم .
    1-من 3سال سابقه کار با بیمه دارم و 2سال سابقه کار پاره وقت بدون بیمه دارم آیا من کل 8 امتیاز تجربه کار ی را میگیرم؟
    2-آیا سابقه بیمه نفر دوم هم خیلی مهمه یا همینکه در گواهی سابقه کارش شماره بیمه قید بشه وتایید وزارت خارجه و دادگستری بشه ودفترچه بیمه همراهمون باشه کافیه ؟(چون جمع کردن سوابق کاریش یکم وقت گیره.)
    لطفا جواب سوالات منو بدین ....
    سلام
    دوست عزیز از صحبتهای دوستانی که رفتند مصاحبه مشخصه که جدیدا به بیمه حساس شدند و سابقه کار بدون بیمه رو قبول نمیکنند اما باز هم صد در صد نیست بودند افرادی که بدون بیمه هم قبول شدند شما نگران نباش.
    در مورد نفر دوم هم چون سابقه کارش امتیاز نداره زیاد مهم نیست سابقش اما اگه بگیرید خب خیلی بهتره.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dgrand نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    سابقه بیمه تون رو حتما ببرین. حتما ببرین. دفترچه بیمه رو هم ببرین حتما.( بهتر اونهایی که سابقه بیمه شون کم هستش فقط دفترچه رو نشون بدن). واقعااااااااااااااااا به بیمه گیر میده . من با این کرستین مصاحبه داشتم با اینکه حتی شماره بیمه من نوشته شده بود توی سابقه کارم . گفت باید سابقه بیمه ات رو برامون بفرستی. گفت اگه بفرستی قبولی وگرنه رد میشی!!
    به یک خانم و آقا هم دقیقا همین رو گفته بود. راستی 60 روز به من وقت داد.
    با توجه به توضيحات شما و packers_alirez آقاي كريستين سخت گيري بيشتري نسبت به بيمه توي اين هفته داشته است ولي اين موضوع دوستاني را كه قسمتي از كارشان را بدون بيمه داشتند را به فكر مي برد چرا كه قبلاٌ دوستان در مصاحبه خود عنوان مي كردند كه بيمه در ايران اجباري نيست و بيشتر كارفرمايان خصوصي از بيمه كردن كاركنان خوداري مي كنند . خوب حالا به آقاي كريستين چي بايد گفت كه امتياز سابقه كار بدون بيمه را نيز لحاظ كند؟
    اميدوارم شما هم سريعتر سابقه بيمه خودتان را ارسال كنيد و زودتر CSQ بگيريد.

Junior Member

سلام بچه ها
    من اصلا بیمه ندارم حتی یه روز ولی فیش حقوقی دارم من 8 فروردین مصاحبه دارم یکی از دوستام بهم گفت تو می تونی همون دفترچه بیمه که از طرف بابات این سالها بیمه شدی ببری -یکی دیگه می گه چون skill worker هستم خیلی بدتره اصلا نبر ,چه کار کنم ببرم نبرم کمک کنید لطفا

Junior Member

سلام دوستان من مین پزونده هستم و سابقه بیمه دارم. ولی شوهرم که مین نیست از دو محل برایش سایقه بیمه رد می شده و در استعلام هر دو نشان داده می شود ولی نامه کار فقط از یکی از محلهای کاری اش دارد. به نظر شما ما باید سابقه بیمه ایشون را نشام بدیم؟ چه جوری توجیه کنیم؟

از دوستان باتجربه کسی می تونه کمکی به من بکنه؟
    ارسال مدارک : 6 سپتامبر 2010 فایل نامبر :21 اکتبر2010 مصاحبه : 27 جولای فایل فدرال: 8 دسامبر 2012 آپديت مدارك: 3 مي 2013 مديكال: ٣٠ ژانويه 2014 ارسال مدیکال : 13 مارچ پاس ریکوست: 6 ژوئن خودم (مین): کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی. همسر: دانشجوی دکتری حسابداری. 2 فرزند

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

براي ديدن سوابق بيمه به اين لينك مراجعه كنيد:
    http://www2.karkard.sso.ir/savabegh/login.htm
    تاريخ صدور فايل نامبر: 2 ژوئن 2010- تاريخ دريافت نامه: 15 ژوئن 2010
    تاريخ دريافت ايميل مصاحبه: 30 نوامبر- تاريخ مصاحبه:8 فوريه 2011
    CSQ: هشتم فوریه 2011 – فایل فدرال: 9 فوریه 2011
    ارسال مدیکال: 6 اکتبر 2013- وضعیت In Process

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamz نمایش پست ها
    حرفتو قبول دارم ولی این حرف واسه 2 هفته پیش قابل قبول بود الان دیگه هیچ توجیه رو هم مثل اینکه قبول نمی کنن. تنها نکته مثبت اینه که همه کسایی که به این موضوع اشاره کردن قبول شدن و کم کردن سابقه کار دلیل بر رد شدن نبوده. امیدورام این شانس وجود داشته باشه که کسی مثل من که به امتیاز سابقه احتیاج دارم بهم بده
    ببينيد شما توي فيش حقوقيتون ماليات كم شده ديگه؟ همونو به آفيسر نشون بدين.تاثير مثبتي داره.يكي از دوستاي من بيمه نداشت ولي فيش حقوقيشو نشون داد كه ماليات ازش كم شده بود و قبول كرد.
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

سلام
    خواهش می کنم اگر کسی اطلاعات دقیق دقیق در مورد بیمه نداره برای همه نسخه نپیچه. من و همسرم به دلیل نداشتن بیمه اصلا امتیاز از رشته تحصیلی را به ما نداد. تصور کنید من با رشته شیمی 12 امتیاز از دست دادم ، و 2 امتیاز از سابقه کارم به همین دلیل کم شد، همسرم با توجه به داشتن 8 سال سابقه کار بدون بیمه هیچ امتیازی نداد یعنی ما دقیقا 18 امتیاز از سابقه و رشته تحصیلی نگرفتیم. یعنی از نمره ما کم کرد. در نهایت با نمره 60 از 63 رد شدیم. فقط این رو می خوام به دوستان اعلام کنم اگر روی سابقه کاری دارن حساب می کنند و امتیاز برای خودشان حساب میکنند ، این از نظر افیسر (کریستین) قابل قبول نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra sarabi نمایش پست ها
    سلام
    خواهش می کنم اگر کسی اطلاعات دقیق دقیق در مورد بیمه نداره برای همه نسخه نپیچه. من و همسرم به دلیل نداشتن بیمه اصلا امتیاز از رشته تحصیلی را به ما نداد. تصور کنید من با رشته شیمی 12 امتیاز از دست دادم ، و 2 امتیاز از سابقه کارم به همین دلیل کم شد، همسرم با توجه به داشتن 8 سال سابقه کار بدون بیمه هیچ امتیازی نداد یعنی ما دقیقا 18 امتیاز از سابقه و رشته تحصیلی نگرفتیم. یعنی از نمره ما کم کرد. در نهایت با نمره 60 از 63 رد شدیم. فقط این رو می خوام به دوستان اعلام کنم اگر روی سابقه کاری دارن حساب می کنند و امتیاز برای خودشان حساب میکنند ، این از نظر افیسر (کریستین) قابل قبول نیست.
    دوست عزيز من موقعيت شما رو درك ميكنم ولي من نسخه نميپيچم. همه دوستان اينجا تحصيل كرده هستند و ميدونن كه چيكار كنن. همين آقاي كريستين چند نفرو بدون اينكه حتي بيمه اونا رو نگاه كنه ،قبولشون كرده. نحوه present كردن و زبان فرانسه در درجه اول اهميت قرار داره. اين دوست من هم بيمه نبوده و با خانم clemence مصاحبه داشته و با نشون دادن فيش حقوقيش قبول شده.
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

Junior Member hazhir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

سلام، ببخشید این مبحث بیمه اصلا جائی‌ ثبت شده؟ من تو سایت خودشون که چیزی ندیدم که بنویسن بیمه اجباریه، من خودم مثلا دارم از شرق اروپا اقدام می‌کنم، و اینجا اصلا مبحثی به نامه بیمه نیست چون سیستم پزشکی‌ اینجا مجانیه، و اصلا شرکتها بیمه نمیکنن، اگه این حرف که "شرکتها بیمه نمیکنن به خاطره اینکه ... " دیگه ارزشی نداره، پس از همین الان ۶ امتیاز سابقه کار رفت بر باد! من نمی‌فهمم کل کشورای منطقه برای مصاحبه می‌رن سوریه، یعنی‌ همهٔ اونا هم باید بیمه باشن؟
    ارسال مدارک : 2010.11.12

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

دوستان من یک سوال داشتم، رشته ی من مهندسی کشاورزی است که خوب نمره ای هم نداره. ولی مدارک MCSE و MCITP مایکروسافت و دارم و 3 سالی میشه که به عنوان مدیر شبکه سابقه دارم. برای کبک هم اقدام کردم انگلیسیم خیلی خوبه ولی فرانسه و تازه شروع کردم. به نظرتون برای مصاحبه مدارک مایکروسافتم و ببرم؟ تاثیری میذاره؟ مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)