صفحه 60 از 87 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima63 نمایش پست ها
    متن نامه اینجوریه :

با توجه به اینکه این شرکت در نظر دارد آقای/خانم... با شماره اعلامی بیمه ....... استخدام نماید ، لطفا در خصوص اعلام سوابق کل بیمه نامبرده به این شرکت دستور مقتضی را صادر فرمایید.

باتشکر از راهنمائیهای خوبتون. یک سوال: من بیمه رو از سایت تامین اجتماعی پرینت گرفتم و بردم تامین اجتماعی همون رو مهر و امضا کرد. آیا همین رو ترجمه کنم کافیه؟

بله کافیه . در واقع قابلیت ترجمه رسمی شدن رو چون داره کفایت میکنه (بخاطر مهرش)

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    حتماً نباید از شرکت خودت نامه ببری. یه نامه از هر شرکتی که میتونی بگیر ببر بیمه. اگه هم شرکتی نمیشناسی که نامه بده خودت نامه بنویس بگو درخواست سابقه خودم رو دارم.
    ممنون از راهنماییهاتون دوستان من نامه بیمه ام رو امروز گرفتم ولی کارم شرکتی نیست و از هر جایی نمی تونستم نامه ببرم بعدم جایی نداشتم که این نامه که فرمودید واسه شروع اشتغال بگم بنویسن برام خودمم درخواست نوشتم زیرش نوشت به استناد فلان ماده قانونی نمیدهیم ولی دارالترجمه رو نمیدونستم و فکر نمیکنم قبول می کردند یه سری به شعبه بزنید فقط میگت از محل اشتغال یا جایی که می خواین شاغل شین.
    به هر حال همین که کسی هست که بشنوه و راهنمایی کنه ممنون
    ویرایش توسط nursenazari : May 20th, 2012 در ساعت 10:58 PM

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

اگه دوستان نامه بیمه را نتونیم بگیریم ولی سابقه بیمه از سایت را بتوانیم ترجمه رسمی کنیم مشکلی اونوقت نیست ؟(و یا حتی ترجمه خالی به فرانسه)
    رشته 6 امتیازی.... زبان : 9 و 9 زبان همسر: 9و 9
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

دوستان نظرات درست را دادن ولی من هم تجربه خودم را بگم شاید به درد یکی خورد...من پرینت را از سایت گرفته بودم وقتی بردم شعبه بیمه گفتن این پرینت ارزشی نداره و مهر و امضا نمیکنیم..خلاصه سرتون رو درد نیارم رفتم پیش رییس بهش گفتم من برای سفارت میخوام و هیچ نامه ای هم از شرکتم ندارم چون قطع همکاری کردم...خلاصه یکم نصیحتم کرد که مهاجرت نکن و بعدشم درخواست دست نویس خودم رو پاراف کرد و ما هم بردیم ضمیمه پرینت کردیم و ظرف یک ربع گواهی را از قسمت مربوطه گرفتیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط nursenazari نمایش پست ها
    سلام امروز انقدر سر گرفتن سابقه بیمه التماس کردم و گریه کردم هیچ جایی نبود که این درد دلم رو بگم اومدم اینجا....
    بیمه اصولا میدونید که برای دادن سابقه نامه ای از محل کار میخواد محل کارم می گفت من این سابقه رو واسه خودم نمی خوام چرا باید نامه بدم خلاصه با کلی التماس و حدود 4 بار اومدن و رفتن گرفتم تا حالا انقدر التماس نکرده بودم دلم می خواد مدارکم تکمیل باشه اواخر این ماه مصاحبمه. به خدا با همین فرانسه دست و پا شکستم میگم بهشون توروخدا اگخ شما سابقه بیمه میخواین یک نامه درخواست واسه ما فکس کنید آخه اینجا که مثل اونجا نیست حق قانونی من که این همه از حقوقم کم کردنو وقتی میدن که دیگه از کار افتادم تورو خدا شمام بگید گناه دارن بچه ها مگه کارگزینی محل کارشون دلش بسوزه
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

نقل قول نوشته اصلی توسط persiart نمایش پست ها
    اگه دوستان نامه بیمه را نتونیم بگیریم ولی سابقه بیمه از سایت را بتوانیم ترجمه رسمی کنیم مشکلی اونوقت نیست ؟(و یا حتی ترجمه خالی به فرانسه)
    بهانه ندید همینطوری هم دارن مشروط مسکنن با دست پر برید و قانعش کنید
    26-02-2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Daneshkade omure eghtesadi - accounting

تعجب میکنم چرا شما اینقدر مشکل دارید برای گرفتن بیمه من دو بار گرفتم .خیلی راحت یک نامه از یک شرکت اصلا فرق نمیکنه کجا باشه از دارالترجمه هم میتونید بگیرید و ببرید تامین احتماعی بگید برای استخدام اونجا لازم دارم نه برای سفارت و مهاجرت مطمئن باشید بگید کارفرمام حتما سابقه بیمه را میخواد جواب میگیرید.و حتما با بیمه برید وقتی به این راحتی میتونید با دست پر برید و سابقه هم دارید چرا که نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط persiart نمایش پست ها
    فایل نامبر: 13 اکتبر 2010 # نامه انتظار به مصاحبه :30 ژانویه 2012 # نامه دعوت به مصاحبه :28 مارچ 2012 # سي اس كيو:15 ژوئن 2012(26 خرداد)
    فايل فدرال: 15 سپتامبر 2012 (25 شهريور) # مديكال:13 ژانویه # ویزا : 13 مارچ

نقل قول نوشته اصلی توسط nursenazari نمایش پست ها
    سلام امروز انقدر سر گرفتن سابقه بیمه التماس کردم و گریه کردم هیچ جایی نبود که این درد دلم رو بگم اومدم اینجا....
    بیمه اصولا میدونید که برای دادن سابقه نامه ای از محل کار میخواد محل کارم می گفت من این سابقه رو واسه خودم نمی خوام چرا باید نامه بدم خلاصه با کلی التماس و حدود 4 بار اومدن و رفتن گرفتم تا حالا انقدر التماس نکرده بودم دلم می خواد مدارکم تکمیل باشه اواخر این ماه مصاحبمه. به خدا با همین فرانسه دست و پا شکستم میگم بهشون توروخدا اگخ شما سابقه بیمه میخواین یک نامه درخواست واسه ما فکس کنید آخه اینجا که مثل اونجا نیست حق قانونی من که این همه از حقوقم کم کردنو وقتی میدن که دیگه از کار افتادم تورو خدا شمام بگید گناه دارن بچه ها مگه کارگزینی محل کارشون دلش بسوزه
    سلام

برای گرفتن سوابق بیمه اصلا" نیازی به معرفی نامه نیست !!!
    شما وقتی میرین بیمه بگین : من سوابق خام بیمه ایم رو می خوام ( که در 2 برگه بهتون باید بدن و در برگ دوم تعداد ماه ها و جمع روزها پایین سمت چپ ذکر میشه )...
    اگر گفتن که باید معرفی نامه بیاری ، بگین : من سوابق خام بیمه ام رو بدون عنوان می خوام ...
    من تعجب می کنم ، آخه من تووی این 4 ماه گذشته 6 بار گواهی سوابق خام بیمه ایم رو گرفتم و حتی درخواست کتبی هم ندادم !
    کارمند بیمه میتونه 2 نمونه سوابق بیمه به متقاضی بده :
    1 - گواهی سوابق بیمه با عنوان ( که نیاز به معرفی نامه داره )
    2 - گواهی سوابق خام بیمه بدون عنوان ( که 3 نفر امضاء می کنن : کاربر ، مسئول امور نامنویسی ، رییس شعبه و در سمت چپ بعد از امضای رییس، مهر شعبه زده میشه وسلام. )
    ویرایش توسط mzdgotocanada : May 21st, 2012 در ساعت 03:29 AM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mzdgotocanada نمایش پست ها
    سلام

برای گرفتن سوابق بیمه اصلا" نیازی به معرفی نامه نیست !!!
    شما وقتی میرین بیمه بگین : من سوابق خام بیمه ایم رو می خوام ( که در 2 برگه بهتون باید بدن و در برگ دوم تعداد ماه ها و جمع روزها پایین سمت چپ ذکر میشه )...
    اگر گفتن که باید معرفی نامه بیاری ، بگین : من سوابق خام بیمه ام رو بدون عنوان می خوام ...
    من تعجب می کنم ، آخه من تووی این 4 ماه گذشته 6 بار گواهی سوابق خام بیمه ایم رو گرفتم و حتی درخواست کتبی هم ندادم !
    کارمند بیمه میتونه 2 نمونه سوابق بیمه به متقاضی بده :
    1 - گواهی سوابق بیمه با عنوان ( که نیاز به معرفی نامه داره )
    2 - گواهی سوابق خام بیمه بدون عنوان ( که 3 نفر امضاء می کنن : کاربر ، مسئول امور نامنویسی ، رییس شعبه و در سمت چپ بعد از امضای رییس، مهر شعبه زده میشه وسلام. )
    ببخشید که بحث مال اینجا نیست ولی کلاً جهت اطلاعتون بگم که شعبه به شعبه 180 درجه کارمنداشون و مسئولاشون با هم فرق میکنن ، یجا مثل مال شما به راحتی صادر میکنن و یه جای دیگه (شعبه خود من) رییس شعبه کارمندشو (رییس نامنویسی) بخاطر صدور همین سوابق خام توبیخ کرد. کلاً باید آماده هر نوع برخوردی ازشون بود.

Senior Member anthelion آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط great_matthew نمایش پست ها
    دوستان میشه من رو در مورد بیمه راهنمایی کنید؟ من نمی دونم به چه روشی سابقه ی بیمه ی فعلیم رو از اداره بیمه بگیرم . چون اونها فقط سابقه ی جاهاس قبلی رو اونم به درخواست شرکت فعلی میدن و این سابقه برای من سودی نداره
    چون زمان مصاحبه تون نزدیک است دنبال جمع آوری سابقه نرید چون حداقل 3-4 ماه طول می کشه. یکی از دوستان می گفتند درخواست "سوابق خام بیمه" بدید (من تجربه ای در این زمینه ندارم و فقط نقل قول می کنم). از دارالترجمه یا شرکتی غیر از شرکت خودتون یه نامه "درخواست سوابق خام بیمه" بگیرید و ببرید شعبه ای که الان براتون بیمه رد میشه. اگه گفتند باید سوابقتون جمع بشه یا باید به شعب دیگه درخواست بدیم یا چیزی شبیه به این ازشون بخواین که نامه به شعب دیگه رو بدند به خودتون و خودتون دستی برید دنبال سوابق. یعنی خودتون به تمام شعبی که در اون ها سابقه دارید مراجعه کنید (با نامه ای که شعبه فعلی تون می ده) و سوابقتون رو جمع کنید. امیدوارم کارتون در همون شعبه فعلی تون انجام بشه و کار به این جاها نکشه
    به عنوان آخرین راه حل اگه دیدید این مراحل خیلی طول می کشه و ممکن است به مصاحبه نرسه برید سایت بیمه و از سوابقتون پرینت بگیرید و این پرینت رو ببرید شعبه بیمه فعلی تون و ازشون بخواین براتون مهر و امضا کنند و این رو ببرید برای ترجمه
    موفق باشید
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

سلام به همه.
    من میخوام سابقه کار از محل کارم بگیرم. البته تا الان فقط 4 ماه هست که اینجا کار میکنم. میخواستم بپرسم که اگر من نخوام به شرکت بگم که سابقه کار رو برای سفارت کانادا میخوام به چه بهانه ای ازشون گواهی اشتغال به کار بگیرم؟
    چون تازه به اینجا اومدم نمیتونم بگم که بزودی شرکت را ترک میکنم اینجوری احتمال داره کارم رو از دست بدم. لطفا من رو راهنمایی کنید. ممنون از همگی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)