صفحه 61 از 87 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamali نمایش پست ها
    خوب شما باید از شرکت فعليتون بخواهید که درخواست جمع آوری بيمه تون را بده. باید دم نفر کارگزينی که کارهای بيمه تون را انجام میده ببینید. یک فرم داره که باید اون فرم را کاملا" پر کنید. اسم شرکتهای قبلی که براتون بیمه رد شده به همراه آدرسشون و شعبه ای که براتون بيمه رد میشده و اینکه از چه تاريخی تا چه تاريخی بوده. بعد فرم را باید نفر شرکتتون ببره شعبه ای که الان براتون بيمه رد میشه تحويل بدهند و یک مدتی طول میکشه تا این بیمه ها جمع بشوند توی آخرين شعبه. بعد می تونيد پرينت را بگيريد. اگر نفر بيمه شرکتتون بخواد ، می تونه سريع اینکار را انجام بده با مراجعه به هر کدوم از شعب قبلی و دستی گرفتن بيمه تون. ولی اگر بخوان بگذارن روال عادی را طی کنه کمی طولانی میشه
    سلام
    اصلا لزومی به گرفتن نامه از شرکت نیست. جمع آوری سابقه بیمه در شعبه کنونی کلا یک امر شخصی است.
    خودتون باید برید و درخواست ور توی همون شعبه بیمه پرکنید و انگشت بزنید . در حدود 1 ماه بیشتر طول نمیکشه که سابفه بیمه از بقیه شعبه ها جمه آوری بشه.
    کاری کاملا راحت و بدون دردسر هست.
    برای من 1 ماه بیشتر طول نکشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture shiraz university 0711

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

با سلام به همه دوستان
    من از طریق skill worker 38 تایی اقدام کردم. بیمه تامین اجتماعی نیستم، اما سابقه کارم با بیمه البرز هستش.(دفترچه تامین اجتماعی نیروهای مسلح از طریق پدرم را دارم). ایا بیمه البرز را قبول می کنند جهت سابقه کار؟

[QUOTE=amir101;724288]سلام منم مثل شما بیمه خاص دارم و تامین اجتماعی نیستم
    فیش حقوقی و قراداد میتونه کافی باشه. در ضمن حتما دفترچه بیمه هم به آفیسر ارائه بدید.[/QUO

من هم یک شرکت دولتی کار میکنم بیمه خاص شرکت رو دارم و قراردادم هر سال 1 ساله بسته میشه. یعنی همین قراردادیک ساله رو ببرم؟ و درمورد دفترچه بیمه: آیا دفترچه بیمه رو باید ترجمه کنیم؟
    فايل کبک: دسامبر 2010 -تاریخ مصاحبه : دسامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 _ مدیکال 29 آپریل 2014
    6 امتیازی

دوستان من سوابق رو از سایت بیمه پرینت گرفتم و دم تامین اجتماعی مهر و امضا شد. حالا همین برگه مهر و امضا شده قابل ترجمه هست یا باید حتما نامه ببریم تامین اجتماعی؟
    فايل کبک: دسامبر 2010 -تاریخ مصاحبه : دسامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 _ مدیکال 29 آپریل 2014
    6 امتیازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture shiraz university 0711

fatima 63
    سلام، شما چگونه بیمه خاصی هستین و سوابق را اط سایت تامین اجتماعی پرینت گرفتین و آنجا مهر و امضاشده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان دسته گُلم
    خوبید؟
    سوالم از خدمتتون اینه که : من 6 مرداد 1391 مصاحبه دارم و بیمه نیستم ...
    با آقای کارفرما در مورد نداشتن بیمه صحبت کردم و از اونجایی که ایشون در طی چند سال فعالیت کاریشون، ضربه های ( به قول خودشون: وحشتناک و خانمان سوز ) ی از اداره ی کار ،خوردن -- سر همین جریان کارمنداشون-- اصلاً و ابداً راضی نمی شن که این یکی دو ماهه باقی مونده تا مصاحبه رو ، بنده رو بیمه کنن!!! ولی تنها چیزی که گفت این بود:
    اُمید جان از اونجایی که خیییییییییییلیییییی پسر گُلی هستی و منم بارها و بارها ازم شکایت شده تو اداره کار--- سر همین جریان بیمه --- تو هم برو ازم شکایت کن ، شاید نامه ایی چیزی دادن دستت که به دردت بخوره!!!
    گفت : اگه ازم شکایت کنی، منم بیام بگم که : بله ایشون کارمند من بودن و چند سال واسه من کار کرده ، اما بیمه ش نکردم، منو جریمه می کنن که باید خودت از جیب مبارک بدی!!!
    حالا، من با دادن جریمه ی کارفرمام مشکل ندارم ، حتی حاضرم دوبلشم بدم... اما.....
    آیا نامه ایی که اداره کار بهم می ده ، برای سفارت Quebec قابل قبوله واقعاً ؟؟؟؟
    مرسی از همه تون

نقل قول نوشته اصلی توسط darya30 نمایش پست ها
    fatima 63
    سلام، شما چگونه بیمه خاصی هستین و سوابق را اط سایت تامین اجتماعی پرینت گرفتین و آنجا مهر و امضاشده؟
    بیمه خودم جز صندوق ملی فولاده و اونجا رد میشه. و لی برای شوهرم از سایت تامین اجتماعی پرینت گرفتیم و بردیم تامین اجتماعی مهر و امضا شد.
    6 امتیازی

نقل قول نوشته اصلی توسط omid59 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان دسته گُلم
    خوبید؟
    سوالم از خدمتتون اینه که : من 6 مرداد 1391 مصاحبه دارم و بیمه نیستم ...
    با آقای کارفرما در مورد نداشتن بیمه صحبت کردم و از اونجایی که ایشون در طی چند سال فعالیت کاریشون، ضربه های ( به قول خودشون: وحشتناک و خانمان سوز ) ی از اداره ی کار ،خوردن -- سر همین جریان کارمنداشون-- اصلاً و ابداً راضی نمی شن که این یکی دو ماهه باقی مونده تا مصاحبه رو ، بنده رو بیمه کنن!!! ولی تنها چیزی که گفت این بود:
    اُمید جان از اونجایی که خیییییییییییلیییییی پسر گُلی هستی و منم بارها و بارها ازم شکایت شده تو اداره کار--- سر همین جریان بیمه --- تو هم برو ازم شکایت کن ، شاید نامه ایی چیزی دادن دستت که به دردت بخوره!!!
    گفت : اگه ازم شکایت کنی، منم بیام بگم که : بله ایشون کارمند من بودن و چند سال واسه من کار کرده ، اما بیمه ش نکردم، منو جریمه می کنن که باید خودت از جیب مبارک بدی!!!
    حالا، من با دادن جریمه ی کارفرمام مشکل ندارم ، حتی حاضرم دوبلشم بدم... اما.....
    آیا نامه ایی که اداره کار بهم می ده ، برای سفارت Quebec قابل قبوله واقعاً ؟؟؟؟
    مرسی از همه تون

مدرک بیمه فقط به عنوان تایید سابقه کاری محسوب میشه.
    اما فکر میکنم داشتن بیمه این روزها برای آفیسرها مهم شده و میخوان حتما مطمئن بشن شما نامه جعلی گواهی کار بهشون ارائه نمی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

سلام به همه ی بچه های خوب و نازنین تر از جان فروم
    خوبید همگی؟؟؟
    دوستان کسی بوده که بدون بیمه ، مصاحبه قبول شده باشه؟؟؟
    من فقط 3 ماه بیمه دارم که اونم مربوط به جایی که برای سفارت سابقه کار فرستادم نیس!!!
    آقای وکیل می گه: اون 3 ماهت رو بگیر، بیار واسم، خدا بزرگه!!!

به نظرتون چیکار می خواد کنه؟؟؟

Senior Member ali.mm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضیات- Laval university-Quebec City

ضمن عرض احترام خدمت مبارک دوستان عزیز مخصوصا احسان خان جبار الملک!و آقا امید عزیز.ختمتون عرض کنم بنده فک میکنم بحث بیمه در مورد سابقه کار مطرح میشه.اگر شما(آق امید) قبلا پروندتو بدون سابقه کار فرستادی خب معلومه بدون سابقه کار امتیازت رسیده و الان دیگه خیلی نیازی نداری بهش.پس چرا دنبال اینکاری؟ولی اگر الان میخوای امتیاز اضافه بگیری ،بمن بگو 3 ماه بیمه چه امتیازی میتونه داشته باشه؟ اگر از صاحب کارت شکایت بدی و سابقه بیمه بگیری خوبه.ممکنه مصاحبت رو به تعویق بندازی؟ اگه نه باز هم با یکم خرج احتمالا بتونی تو یکماه کار دادگاهتو جمع و جور کنی.یه جایی ازش شکایت بده که خلوت تر باشه و یکم کارتو زود تر راه بندازن.ده 15روزه رای دادگاه تو شهرستانا صادر میشه.و مابقیش هم یکم سبیل بیمه رو چرب کردنه.اگه واقعا کارتو راه میندازه همچین تندر بزن بپر کاراتو ردیف کن که فردا روز شاید بدردت بخوره! اگه من تو باغ نبودم و بحثو اشتباه فهمیدم بفرمایید.
    موفق ترین انسانها کسانی هستند که با آرامش مدیریت و به سرعت عمل میکنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)