صفحه 62 از 87 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام
    من 2 تا شعبه مختلف بیمه ام رد شده.
    رفتم بیمه واسه یکجا کردن سوابق
    ولی بیمه فقط اون زمان هایی که الان کار می کنم و سابقه ام مربوط به همومن شعبه است رو گواهی می ده
    جاهای قبلی رو نمی ده
    از سایت تامین اجتماعی پریینت جاهای قبلی رو می ده اما بیمه اونو مهر نمی کنه
    آیا سفارت قبول می کنه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrusdehghan نمایش پست ها
    سلام
    ولی بیمه فقط اون زمان هایی که الان کار می کنم و سابقه ام مربوط به همومن شعبه است رو گواهی می ده
    جاهای قبلی رو نمی ده
    آیا سفارت قبول می کنه؟
    سلام
    اگر درخواست داده باشید و بیمه شما به شعبه کنونی منتقل شده باشه باید همه سوابق رو گواهی کنه.
    ممکنه همه سابقه روی سایت نیاد ولی بیمه مجبوره همه رو تایید کنه. باز میگم به شرطی که بیمه همه سوابق رو جمع کرده باشه.
    برای من که اینطور بود.

سلام
    جاهای قبلی رو نمی ده
    آیا سفارت قبول می کنه؟
    منم تا حالا به همچین چیزی برنخوردم میتونی اگر سوابقت تجمیع نشده از هر شعبه جدا جدا بیگیری و ترجمه کنی فرقی نداره فقط هزینه هات دوبل و سوبل میشه/
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

با سلام به دوستان
    2 تا سوال داشتم.1.من چند ماهی هست که محل کارم رو عوض کردم بخاطر کامل کردن زبان فرانسه ولی پاره وقت وبا همان عنوان شغلی.ایا باید اطلاع بدم؟ 2.کلا بیمه از محل کار نیستم چون سالهاست بیمه (تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی)شرکت خوانوادگیمون هستم.ایا مشکلی پیش نمیاد برام تو مصاحبه؟چطور دیگه میشه محل کاررو ثابت کرد؟ممنونم

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

عزیزان بنده چند ماهه جایی که قبلا بودم هر کاری کردم مرا بیمه نکرد و من رفتن جایی دیگه با همان عنوان شغلی با بیمه حالا برای من بیمه رد میشه تا روز مصاحبه به نظرتون مشکل ساز نمیشه روز مصاحبه ؟
    رشته 6 امتیازی.... زبان : 9 و 9 زبان همسر: 9و 9
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من کارمند رسمی شرکت نفت هستم و همونطور که میدونید برای نشون دادن پست کاری و شرح وظایف نمیشه از شرکت نامه گرفت .شما چه پیشنهادی دارید .متشکرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

آیا مدرک سابقه بیمه باید حتما رسمی باشد یا دفترچه بیمه را ببریم کافیست؟ شعبه به من سابقه نمی دهد می گوید باید حتما با درخواست کارفرما باشد.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

سلام
    باید حتما سابقه بیمه هم ارائه بدید.
    چرا بهتون نامه نمیدن؟ خیلی کار ساده ای هستش ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mona64 نمایش پست ها
    آیا مدرک سابقه بیمه باید حتما رسمی باشد یا دفترچه بیمه را ببریم کافیست؟ شعبه به من سابقه نمی دهد می گوید باید حتما با درخواست کارفرما باشد.

سلام
    جاهای قبلی رو نمی ده
    آیا سفارت قبول می کنه؟

سلام دوستان

درخواست سابقه بیمه من هم دقیقا مشابه کیس ایشون هست، حدود یکسال هست که بیمم از شعبه متفاوتی رد می شه و فقط سوابق جدید رو بهم می دادن و نمی دونستم با تغییر شعبه، پرونده منتقل نمی شه به واحد فعلی و حتما خودمون باید درخواست انتقال سوابق بدیم که بسته به شعبه ها چند هفته طول می کشه تا پرونده از شعبه قبلی طبق درخواستی که در شعبه فعلی داده شده به شعبه جدید ارسال شه (از طریق پست معمولی ) کاریکه من کردم: بعد از اینکه تو شعبه جدید درخواست انتقال پرونده رو دادید،( یه فرم پر می شه و اونا هم تو سیستم وارد میکنن و می فرستن برای شعبه مربوطه) اگه تونستین پرینت درخواست مربوطه رو از باجه سابقه بگیرید اگه گفت نمیشه و برو شعبه مربوطه خودشون درخواست رو می بینن و از این حرفا و هیچی بهتون برای پیگیری حضوری ندادن حداقل بگید شماره سریال درخواست ارسالی رو بهتون بدن تا تو شعبه قبلی بتونن درخواستتون رو بازیابی کنن خارج از نوبت وگرنه حداقل چند ساعت الکی معطلتون می کنن به بهانه اینکه درخواستا رو ما آخر وقت چک می کنیم و زودتر نمی یاد تو سیستم و از این حرفا،خلاصه سرتون رو درد نیارم این درخواست انتقال پرونده رو تو شعبه قبلی پیگیری می کنین چندین بار طبقات مختلف رو بالا پایین میرین (بایگانی،سوابق ،دبیرخانه) نهایتا که به دبیرخونه رسیدین شماره می کنن و می گن این شماره پرونده رو داشته باش برو ما پست می کنیم (البته شاید بعضی از شعبات دستی پرونده رو بدن خودتون بیارید برای شعبه جدید ولی این شعبه ای که من رفتم گفتن امکان نداره دستی پرونده رو بدن.)با اصرار زیاد و دفتر رییس شعبه رفتن و ... متوجه شدم تنها راهش پست پیشتازه ، راضیشون کردم با توجه به وقت کمی که دارم اجازه بدن پرونده رو ببرم پست پیشتاز کنم خلاصه در قبال شناسنامه بسته هزار تا مهر خورده پلمپ شده رو گرفتم بردم پست پیشتاز کردم و رسید پست رو برگردوندم بهشون. امروزم از طریق پست پیگیری کردم گفتن ساعت یک رسید شده ،حالا ان شا ا.. فردا برم ادامه ماجرا... (ببخشید اگه طولانی شد گفتم شاید تجربه مشابهی براتون پیش بیاد)

موفق باشید
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط artha نمایش پست ها
    سلام به همه،
    من 1 ماه دیگه مصاحبه دارم ولی بیمه ندارم، دارم تمام قراردادها و فیش حقوقی ام رو با خودم می برم.از کسانی که تازگی مصاحبه رفتن کسی می دونه بهم گیر میدن یا نه؟آخه شندیم جدیدا دارن به بیمه خیلی گیر میدن...اگه راهنماییم کنین ممنون می شم...
    سلام امیدوارم مشکلی برای شما پیش نیاد.بستگی داره چه قدر زبان فرانسه شما قوی شده باشه و چه قدر به رشته ی شما نیاز داشته باشند تا بتونید با تسلط کافی آفیسر را مجاب کنید که چرا تا الان بیمه نشدید. متاسفانه این روزها آفیسرها خیلی روی مساله بیمه مانور میدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)