صفحه 63 از 87 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad970 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من کارمند رسمی شرکت نفت هستم و همونطور که میدونید برای نشون دادن پست کاری و شرح وظایف نمیشه از شرکت نامه گرفت .شما چه پیشنهادی دارید .متشکرم
    چون نیروی کاری دولتی هستید در صورتی که برای شما امکان دارد به جای گرفتن گواهی سابقه کار مدارکی مثل حکم کارگزینی ،فیش های حقوقی ،قراردادهای کاری، و حتی پرینت پروفایل شخصی خود از وب سایت شرکت نفت (در صورت وجود ) را بگیرید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط bernasha نمایش پست ها
    سلام به همه.
    من میخوام سابقه کار از محل کارم بگیرم. البته تا الان فقط 4 ماه هست که اینجا کار میکنم. میخواستم بپرسم که اگر من نخوام به شرکت بگم که سابقه کار رو برای سفارت کانادا میخوام به چه بهانه ای ازشون گواهی اشتغال به کار بگیرم؟
    چون تازه به اینجا اومدم نمیتونم بگم که بزودی شرکت را ترک میکنم اینجوری احتمال داره کارم رو از دست بدم. لطفا من رو راهنمایی کنید. ممنون از همگی
    برای دولت کانادا فرقی نمیکند که سابقه کار شما خطاب به کجا باشد.از این رو میتوانید از محل کار خود درخواست کنید سابقه کار را به یک کتابخانه ،بانک ،یک شرکت خصوصی دیگر ،یک دانشگاه و...بنویسند

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

من بیمه ام زیر 6 ماهه و از شرکت در اومدم بیرون به میل خودم. حالا الان یه جای دیگه منو بیمه کرده در ادامه همون با همون دفترچه و کد شناسه که باهاش تو سیستم می رم. من می تونم این ماه هایی که در اومدم رو یه جوری بگم همون شرکت بودم اگه یه نامه با توافق بگیرم از شرکت؟کسی این کارو کرده؟لطفا راهنمایی کنید اگه می دونه کسی
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Senior Member anthelion آواتار ها

در برگه ای که برای سابقه بیمه به شما داده میشه اسم شرکت هایی که در آن ها کار کردید همراه با تاریخ ذکر میشه.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

نقل قول نوشته اصلی توسط anthelion نمایش پست ها
    در برگه ای که برای سابقه بیمه به شما داده میشه اسم شرکت هایی که در آن ها کار کردید همراه با تاریخ ذکر میشه.

آخه دفترچه که همونه شماره بیمه ام هم همونه. برای دارالترجمه فقط دفترچه بیمه رو می خوان نه لیست بیمه با روزنامه رسمی. دارالترجمه به من که گفت کسی نمی پرسه بیمه کجا بودید. اگه شرکت نامه بده با دفترچه بیمه باشه مشکلی نیست

دوست من، گواهی کار شرکت و دفترچه بیمه مال خیلی قبل ها بود که خیلی به بیمه اهمیت نمی دادند.
    الان مساله بیمه براشون خیلی مهم شده به طوری که بعضی آفیسرها سابقه کاری شما رو فقط براساس لیست بیمه حساب می کنند.
    بنابراین اگر تمایل دارید امتیاز سابقه کارتون رو بگیرید باید لیست بیمه رو هم همراه خودتون به مصاحبه ببرید و فقط دفترچه بیمه کفایت نخواهد کرد.

در ضمن شما اگه هزار تا شرکت هم عوض کنید مادام که بیمه تامین اجتماعی هستید، شماره همون شماره است و دفترچه همون دفترچه فقط در دفترچه جدید اسم شرکت نیز قید می شود.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014

دوست من، گواهی کار شرکت و دفترچه بیمه مال خیلی قبل ها بود که خیلی به بیمه اهمیت نمی دادند.
    الان مساله بیمه براشون خیلی مهم شده به طوری که بعضی آفیسرها سابقه کاری شما رو فقط براساس لیست بیمه حساب می کنند.
    بنابراین اگر تمایل دارید امتیاز سابقه کارتون رو بگیرید باید لیست بیمه رو هم همراه خودتون به مصاحبه ببرید و فقط دفترچه بیمه کفایت نخواهد کرد.

در ضمن شما اگه هزار تا شرکت هم عوض کنید مادام که بیمه تامین اجتماعی هستید، شماره همون شماره است و دفترچه همون دفترچه فقط در دفترچه جدید اسم شرکت نیز قید می شود.

ممنون از راهنماییتون. من تحصیلی دارم می رم فقط دو نیم سال گپ افتاده از زمان فارق التحصیلی به خاطر اون می گم حالا این افسرها به ما ها هم گیر می دن که داریم تحصیلی می ریم؟

Junior Member sara1kl آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

بهتر است قبل از ورود به کانادا بررسی کنید که آیا خانواده شما ، تحت پوشش بیمه پزشکی قرار می گیرد یا خیر. و بهرحال ضروری است که قبل از ورود به کانادا وضعیت و تکلیف تامین پوشش بیمه ای خود و خانواده تان را مشخص کرده و به سرانجام برسانید.

به محض ورود به کانادا میبایستی برای کارت بهداشت اقدام کنید. همه اعضای خانواده حتی نوزادان بایستی کارت بهداشت مخصوص خود را داشته باشند.برای در خواست کارت بیمه خدمات درمانی با وزارت بهداشت استان و یا منطقه ای که زندگی میکنید تماس بگیرید. در بیشتر استانها به محض درخواست کارت بیمه خدمات درمانی میتوانید از خدمات درمانی استفاده کنید ولی در استانهای بریتیش کلمبیا، انتاریو،كبك و نیوبرانزویک بعد از گذشت سه ماه مشمول استفاده از مزایای کارت میشوید.

کانادا دارای طرح بیمه وابسته به دولت (Medicare) است که مراقبتهای بهداشتی اولیه را به شهروندان ، ساکنان دائم ، و پناهندگان کانادا به صورت رایگان عرضه می کند. در برخی استانها این خدمات رایگان است ( یعنی هزینه آن از محل مالیاتهای عمومی تامین می شود.) و این درحالی است که در سایر استانها باید قسمتی از هزینه ها را پرداخت کرد.
    علی رغم امکان برخوردار طرح بیمه پزشکی رایگان یا ارزان ، برخی از مردم از پوششهای بیمه های درمانی خصوصی (شبیه مثلا بیمه های تکمیلی در ایران / و یا وجود قرارداد درمان و خدمات پزشکی جداگانه از طریق شرکت محل استخدام خود با شرکتهای درمانی بیمه ای معتبر) نیز برخوردارند و حق بیمه آنرا خود می پردازند (و یا ممکن است توسط کارفرمای انها به عنوان جزئی از مزایای شغلی آنها منظور و محسوب شده باشد)
    چنانچه برخورداری از مراقبتهای بهداشتی رایگان شامل حال شما نمی شود( دربعضی از ایالتها حتی کسانی که واجد شرایط هستند، در سه ماه اول ورودشان به کانادا تحت پوشش خدمات بیمه رایگان قرار نمی گیرند، باید اطمینان حاصل کنید که دارای بیمه درمانی کافی ( حداقل 250000 دلار درسال) هستید. اگر قصد دارید مدت طولانی در کانادا اقامت کنید ، بهتر است قبل از ورود به این کشور تحت معاینات پزشکی کامل ، از جمله معاینه دندان و چشم قرار بگیرید. انجام آنها در کشورهای دیگر احتمالا ارزان تر از کانادا خواهد بود. اگر بلافاصله واجد شرایط لازم برای مراقبتهای بهداشتی نباشید، می توانید از بیمه درمانی خصوصی استفاده کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. من تحصیلی دارم می رم فقط دو نیم سال گپ افتاده از زمان فارق التحصیلی به خاطر اون می گم حالا این افسرها به ما ها هم گیر می دن که داریم تحصیلی می ریم؟
    من دقیق متوجه نشدم!!!
    تا جایی که من می دونم درخواست بیمه فقط برای اثبات سابقه کار شما است که برای کسانی که به عنوان کارگر ماهر می رند لازمه. یعنی هر کس که تمایل داره امتیاز سابقه کارش رو بگیره باید به عنوان مدرک بیمه رو ارائه بده.
    حالا اگه شما برای ویزای دانشجویی اقدام کردید که دیگه سابقه کار معنی نداره!!! یا شاید من دارم اشتباه می کنم.

من دقیق متوجه نشدم!!!
    تا جایی که من می دونم درخواست بیمه فقط برای اثبات سابقه کار شما است که برای کسانی که به عنوان کارگر ماهر می رند لازمه. یعنی هر کس که تمایل داره امتیاز سابقه کارش رو بگیره باید به عنوان مدرک بیمه رو ارائه بده.
    حالا اگه شما برای ویزای دانشجویی اقدام کردید که دیگه سابقه کار معنی نداره!!! یا شاید من دارم اشتباه می کنم.

برای تحصیل هم اگر گپ افتاده باشه هم دانشگاه می خواد ازتون که سابقه کار بدید هم سفارت. اگه دانشگاه پذیرش بده work cer فقط از طریق بیمه قانونی هست که تایید بشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)