صفحه 64 از 87 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام
    کسی از دوستان اگر در مورد شرایط من جهت مهاجرت به کانادا یک جواب قطعی بده ممنون می شم
    سن من: 32،مجرد
    مدارک: 50 واحد در دانشگاه آزاد گذراندم اما مدرکی ندارم فقط دیپلم دارم
    از موسسه ماهان مدرک 1.5 ساله MBA در دو گرایش استراتژیک و بازاریابی دارم
    دارای مدرک جوشکاری از فنی حرفه ای به مدت 1120 ساعت (در مجموع)
    سابقه کار 8 سال با بیمه(مستند)دارم که هیچ ارتباطی به جوشکاری ندارد.
    زبان انگلیسی IELTS7.5 دارم و زبان فرانسه امتحان ندادم اما گمون کنم نمره خوبی بگیرم
    هیچ دوست یا اشنایی هم کانادا ندارم.
    1-به نظر شما می تونم برای کانادا اقدام کنم؟یا فقط وقت خودم رو تلف می کنم؟
    2-با توجه به اینکه من می خواهم از طریق فنی حرفه ای اقدام کنم و سابقه قبلی من در زمینه جوشکاری نبوده،آیا امتیاز مربوط به سابقه بطور کامل به من تعلق می گیره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mohandesi shimi

سلام دوستان من همه مدارکم آماده است و می خواستم بفرستم ولی نمی دونم کی نفر اصلی باشه لطفا راهنمایی کنید
    خانواده با دو فرزند زیر 12 سال
    آقا: 34 ساله لیسانس مهندسی مکانیک (رشته6 امتیازی) 11 سال سابقه کار مرتبط، با 8 سال بیمه نمره آیلس 5و 5(4 امتیاز)
    خانم: 31 ساله کارشناس ارشد مهندسی شیمی(رشته6 امتیازی) تاریخ اخذ مدرک 1.5 سال پیش دارای 3 سال و 10 ماه سابقه کار و 2سال و 8 ماه بیمه مربوط به 4 سال پیش و نمره تف ب 1 و ب1

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط barzin نمایش پست ها
    سلام دوستان من همه مدارکم آماده است و می خواستم بفرستم ولی نمی دونم کی نفر اصلی باشه لطفا راهنمایی کنید
    آقا: 34 ساله لیسانس مهندسی مکانیک (رشته6 امتیازی) 11 سال سابقه کار مرتبط، با 8 سال بیمه نمره آیلس 5و 5(4 امتیاز)
    خانم: 31 ساله کارشناس ارشد مهندسی شیمی(رشته6 امتیازی) تاریخ اخذ مدرک 1.5 سال پیش دارای 3 سال و 10 ماه سابقه کار و 2سال و 8 ماه بیمه مربوط به 4 سال پیش و نمره تف ب 1 و ب1
    ممکنه تا روز مصاحبه سن شوهرتون از 35 بالاتر بره و هی امتیاز کم بشه.شما سنت کمتره و این خودش یه امتیاز برتر هست.رشتتون هم که یه امتیاز داره و هردوهم بیمه بودین.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    ممکنه تا روز مصاحبه سن شوهرتون از 35 بالاتر بره و هی امتیاز کم بشه.شما سنت کمتره و این خودش یه امتیاز برتر هست.رشتتون هم که یه امتیاز داره و هردوهم بیمه بودین.
    ملاک امتیاز سن زمان ارسال مدارک هست برای خود من همینطور بود
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط barzin نمایش پست ها
    با توجه به اینکه خانم مدرک زبان فرانسه دارن و ارسالمدرک زبان در هنگام فرستادن مدارک الزامی شده بهتره که ایشون مین بشه چون به نظر می رسه آقا زیاد برای فرانسه وقت نمی ذاره سایر امتیازات هم با هم تقریبا یکیه (امتیاز در صورت مین شدن آقا=63 و در صورت مین شدن خانم = 64)
    کلا شما با داشتن دو فرزند (8 امتیاز) موقعیت خوبی دارین
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

دوستان عزیزم یک سوال فوری دارم.ممنون میشم راهنماییم کنین که حسابی گیج شدم
    من به تازگی قرار شده کارم رو در یک شرکت جدید شروع کنم.بهم گفتن سه ماه آزمایشی اول باید برم و بعد سه ماه قرارداد امضا میشه. تو این سه ماه آزمایشی هم از روز اول بیمه میشم.از طرف دیگه یک هفته هست که نامه انتظار گرفتم و حدودا همون سه ماه دیگه دعوت به مصاحبه میشم.خوب حالا میخوام بدونم آیا روز مصاحبه میتونم فقط سابقه بیمم رو ببرم و بگم فعلا قرارداد کاریم رو نگرفتم؟
    البته من از محل کاری های قبلی از سال 88 تا 90 قرارداد کاری بدون بیمه فرستادم براشون اما خوب الان اولین باره که قراره بیمه بشم. این سه ماه بیمه بدون قرارداد به درد میخوره روز مصاحبه؟
    وافعا گیج شدم. چون ازم سفته هم خواستن و من هم اصلا برنامم معلوم نیست اما برای اینکه بیمه بشم میخوام این کارو بکنم به شرطی که واقعا به درد مصاحبم بخوره...
    ممنونم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

دوستان عزیزم یک سوال فوری دارم.ممنون میشم راهنماییم کنین که حسابی گیج شدم
    من به تازگی قرار شده کارم رو در یک شرکت جدید شروع کنم.بهم گفتن سه ماه آزمایشی اول باید برم و بعد سه ماه قرارداد امضا میشه. تو این سه ماه آزمایشی هم از روز اول بیمه میشم.از طرف دیگه یک هفته هست که نامه انتظار گرفتم و حدودا همون سه ماه دیگه دعوت به مصاحبه میشم.خوب حالا میخوام بدونم آیا روز مصاحبه میتونم فقط سابقه بیمم رو ببرم و بگم فعلا قرارداد کاریم رو نگرفتم؟
    البته من از محل کاری های قبلی از سال 88 تا 90 قرارداد کاری بدون بیمه فرستادم براشون اما خوب الان اولین باره که قراره بیمه بشم. این سه ماه بیمه بدون قرارداد به درد میخوره روز مصاحبه؟
    وافعا گیج شدم. چون ازم سفته هم خواستن و من هم اصلا برنامم معلوم نیست اما برای اینکه بیمه بشم میخوام این کارو بکنم به شرطی که واقعا به درد مصاحبم بخوره...
    ممنونم
    قرارداد هیچی .گواهی سابقه کار میتونن بهتون بدن؟اگر بدن همونم کفایت میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahankavosh نمایش پست ها
    قرارداد هیچی .گواهی سابقه کار میتونن بهتون بدن؟اگر بدن همونم کفایت میکنه
    آخه به چه بهانه ای بگیرم ازشون؟؟
    اصلا نمیدونن من قصد مهاجرت دارم و اگه بفهمن اصلا نمیگیرنم و نمیتون ازشون بخوام.....برای همین اگر بیمه رد کنن فقط میتونم برم از تامین اجتماعی بی سروصدا سابقه بیمه بگیرم...میشه روز مصاحبه به آفیسر بگم چون آزمایشی اینجا شروع به کار کردم فقط بیمه دارم اما قرارداد و گواهی ندارم؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

آخه به چه بهانه ای بگیرم ازشون؟؟
    اصلا نمیدونن من قصد مهاجرت دارم و اگه بفهمن اصلا نمیگیرنم و نمیتون ازشون بخوام.....برای همین اگر بیمه رد کنن فقط میتونم برم از تامین اجتماعی بی سروصدا سابقه بیمه بگیرم...میشه روز مصاحبه به آفیسر بگم چون آزمایشی اینجا شروع به کار کردم فقط بیمه دارم اما قرارداد و گواهی ندارم؟؟
    چي بگم والا...ديگه نميشه ذهنيت آفيسر در اون لحظه را پيش بيني كرد! چون توي ليست بيمه سمت و عنوان شغلي رو نميزنن.البته شما زياد خودتون رو نگران اين موضوع نكنيد همين بهونه ايي كه داريد خوبه براي آفيسر.گرچه 3 ماه كار هم بهش امتيازي تعلق نميگيره اما تاثير مثبت ميتونه بذاره روي تصميم گيري اون.
    اگه شركتتون قبول ميكنه بگيد براي يه كتابخونه/يه بانك و يا يه جاي شبيه به اين ميخواهيد...

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

دوستان سلام

نیاز به راهنمایی فوری دارم .

یه شرکتی پیدا شده که میتونه برای من بیمه رد کنه اما نه با عنوان رشته ام (مترجمی ) یه عنوان دیگه . ولی گواهی کار را مترجمی میزنه . وکیلم میگفت اشکال نداره. اما میخوام مطمین بشم به نظر شما اشکال نداره ؟ البته شرکت هواپیمایی و میتونه توی کارش مترجمی بگنجه. باید بهشون فوری جواب بدم.

کلا اگر شرکتی باشه که اصلا هیچ ربطی به ترجمه نداشته باشه و بیمه رد کنه چی؟ ولی گواهی کار متجرمی بده . مثلا شرکت ساختمونی باشه اما گواهی متجرمی بده.

افیسره میره نوع شرکت را چک میکنه یا فقط شماره بیمه و گواهی کار براش مهمه ؟

مرسی .
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)