صفحه 66 از 87 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

نقل قول نوشته اصلی توسط mama نمایش پست ها
    لطفا اگر كسي از دوستان مورد مشابهي داشته كمك كنه
    من هر ٦٥ پست را خوندم از همه گواهي و سابقه براي بيمه بودن مي خواهند اما مشكل من بر عكس است
    الان افيسر از من خواسته است كه سوايق بيمه فرزندانم را بگيرم كه اگر شاغل بوده اند يا هستند از پرونده من حذف شوند
    بچه هاي من دانشجو هستند وبالاي ٢٢
    ايا راهي وجود داره تا براي انها استعلام بگيرم كه سابقه بيمه ندارند؟
    روش فعلي استعلام گرفتن اينه كه شماره بيمه نامه را به سايت سوابق ميدهيد و سوابق داده مي شود
    وقتي فرزند من شماره بيمه نداشته باشد سوابق هم ندارد ايا بيمه هاي اجتماعي نامه اي مبني بر بيمه نبودن كسي مي دهد؟؟؟
    كجا و چگونه
    براي پيدا كردن قوانين بيمه و ماليات و ترجمه انها چه منبعي سراغ داريد
    ممنون از دوستاني كه وقت مي گذارند
    درود بر اخلاق و انسانيت دوستاني كه هرچند مشكل و كار خودشان حل شده و به سر انجام رسيده است
    به اين فروم سر مي زنند كه كمكي كرده باشند اينشالا كه هميشه سربلند باشند
    مگر فرزندهای شما تحت پوشش بیمه شما نیستند؟ همینطور که میدونید بطور کلی تا وقتی فرزندان دانشجو باشند و سن از یک حدی پایین تر باشه میتونند تحت بیمه شما باشند.
    من پیشنهاد میکنم یک گواهی از دانشگاه در زمینه دانشجو تمام وقت بودن بگیرندو برخی از دانشگاه ها هم دیدم که در این نامه قید میکنند چون دانشجو تمام وقت هست اجازه کار نداره. (پس خود بخود مشکل شما حل میشه بدون نیاز به بیمه). اگر هم بطور معمول این مورد در دانشگاه موردنظرتون ذکر نمیشه، بهتره صحبت کنید تا این جمله اضافه بشه. بخصوص که گرفتن نامه از دانشگاه بمراتب ساده تر از بیمه هست. حداقلش مواردی مثل مهاجرت و تحصیل در خارج چیز عجیبی برای اونها نیست.
    برای تمکیل مواردی مثل دفترچه بیمه هم میتونه کمک کنه که توی این دفترچه هم نفر اصلی و نسبت فرد دارای دفترچه هم ذکر میشه
    مورد آخر هم میتونید از محل کارتون نامه ایی بگیرید که افراد تحت پوشش شما رو معرفی کنه بهمراه شماره بیمه

متشكرم دانيل جاناز اينكه اهيت داديد و جواب داديد ممنونمدو پسر من دانشجوي دكتري و فوق هستند اولي از ٢٥بيشتره و وقتي انگليس رفتند شركت نفت ديگه به اونها دفتر چه ندادو با وجود فرم اشتغال به تصيل گفتن چون ايران نيستند پس دفترچه لازم ندارندو بيمه انها راهم قطع كردناما بي وجداني از انها بي وجدان تر افيسري است كه گفته بايد ثابت كنيد كه شهريه و هزينه زندگي انها را شما مي پردازيدوقتي خوشان جايي كار نكنند مگر معلوم نيست كه اولياشون مي پردازند از ما مدارك ميخواد و ما هم كه چيزي نكه ناشته بوديمپول ريختن به حساب صراف كه يه حساب معمولي داره تنها مدارك مي تونست باشه اما كي فكر ميكرد بايد اين رسيد ها را نگه داريماز راهنمايي تان متشكرم نكات مفيدي را ياداوري كرديد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس امار.فوق لیسانس تدریس زبان انگلیسی

سلام به دوستان
    من سابقه ی بیمه ندارم.با توجه به اینکه قراردادها رو سه ماه سه ماه با من میبندند آیا میتونم در روز مصاحبه با توجه به ارائه فیش حقوقی و قرار داد سه ماهه کاری دلیل بیمه نشدنمو همین توضیح بدم که منو به صورت کاراموز استخدام کردن و برای همین بیمه تعلق نمیگیره؟
    میتونم از کارفرما قرار داد یه ساله هم بگیرم ولی نمیدونم باید چطوری افیسر رو قانع کنم که بیمه ندارم
    ممنون میشم جوابمو زودتر بدید
    تاریخ ورود به کانادا:5 اکتبر 2014

Junior Member

سلام دوستان..
    مدارك سازمان فني وحر فه اي برق(صنعتي) بيشتر ارزش داره واسه اونور يا مدرك برق(قدرت) دانشگاه آزاد اردبيل؟

از لحاظ بيمه مشكلي ندارم..بصورت پيمانكاري داره برام رد ميشه..

اميدوارم پستمو اشتباهي اينجا نذاشته باشم....

Junior Member

سلام دوستان
    من به مشکلی برخوردم. من برای ویزای دانشجویی اقدام کرده ام. در فرمهای مربوطه می بایست سوابق کاری ارائه میشد. من از طرف یک شرکت در طول تحصیلات کارشناسی ارشد بیمه شدم که این شرکت حتی در شهر محل تحصیل هم نیست. در فرم مربوطه هم اصلا توجه نداشتم که این را به عنوان سابقه کار بنویسم. آیا امکان اینکه از سازمان بیمه تامین اجتماعی استعلام شود وجود دارد؟
    به نظر شما آیا اشتباه به وجود آمده را برایشان شرح دهم و در کمال صداقت بنویسم که قضیه از چه قرار است؟ جدیدا یه فرم برام ایمیل شده که سوابق کاری را باید اونجا شرح بدیم.
    البته من برای نیوزلند اقدام کرده ام.

ممنون میشوم که هر چه زودتر من را راهنمایی کنید

ايا تا كنون از همه مدارك بيمه خواسته اند يا فقط از بعضي ها خواسته اند؟
    تا انجايي كه من اطلاع پيدا كرده ام بيمه براي متقاضيان كبك تقريبا اجباري است اما در تالار هاي فدرال من كمتر به مساله بيمه برخورده ام
    لطفا هركس سايت رو براي بيمه جستجو كرده جواب بده كه بيمه براي فدرال تا چه حد اساسي است
    ايا ممكنه. كسي از متقاضيان فدرال را براي بيمه رد كنند؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mama نمایش پست ها
    ايا تا كنون از همه مدارك بيمه خواسته اند يا فقط از بعضي ها خواسته اند؟
    تا انجايي كه من اطلاع پيدا كرده ام بيمه براي متقاضيان كبك تقريبا اجباري است اما در تالار هاي فدرال من كمتر به مساله بيمه برخورده ام
    لطفا هركس سايت رو براي بيمه جستجو كرده جواب بده كه بيمه براي فدرال تا چه حد اساسي است
    ايا ممكنه. كسي از متقاضيان فدرال را براي بيمه رد كنند؟
    من که شنیدم بیمه برای فدرال صد در صد اجباری بوده و هست و این چند ماه اخیر برای کبک هم دارن بدجور گیر میدن!!

دوستان من امروز جهت دریافت سابقه ی بیمه ام به شعبه ی 13 تهران واقع در خیابان آزادی – خیابان قانعی مراجعه و سابقه ام را ظرف 30 دقیقه دریافت نمودم. در ابتدا باید نامه ای از محل کار یا دارالترجمه به همراه داشته باشید در غیر این صورت می بایست خود شخصا نامه ای مبنی بر صدور سابقه ی بیمه ارائه دهید من نامه ای به شرح ذیل نوشتم:

به منظور اطلاع بیمه شده خانم/ آقای ------- از وضعیت بیمه خویش، به شماره اعلامی -------، لطف فرموده دستور مقتضی را در خصوص اعلام سوابق کل بیمه نامبرده صادر فرمایید.

پس از امضای نامه آن را نزد آقای سقرجوقی بردم و با امضا و تایید ایشان ما بقی مراحل به سرعت صورت گرفت.

علت درخواست را از من پرسیدند گفتم برای ترجمه می خواهم و هیچ واکنش منفی از طرف مسئول مربوطه ندیدم البته در ابتدا از من پرسیدند آیا قبلا سابقه ی بیمه دریافت کرده ام یا خیر گویا تنها یکبار برای صدور آن اقدام می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه آقایی نمایش پست ها
    دوستان من امروز جهت دریافت سابقه ی بیمه ام به شعبه ی 13 تهران واقع در خیابان آزادی – خیابان قانعی مراجعه و سابقه ام را ظرف 30 دقیقه دریافت نمودم. در ابتدا باید نامه ای از محل کار یا دارالترجمه به همراه داشته باشید در غیر این صورت می بایست خود شخصا نامه ای مبنی بر صدور سابقه ی بیمه ارائه دهید من نامه ای به شرح ذیل نوشتم:

به منظور اطلاع بیمه شده خانم/ آقای ------- از وضعیت بیمه خویش، به شماره اعلامی -------، لطف فرموده دستور مقتضی را در خصوص اعلام سوابق کل بیمه نامبرده صادر فرمایید.

پس از امضای نامه آن را نزد آقای سقرجوقی بردم و با امضا و تایید ایشان ما بقی مراحل به سرعت صورت گرفت.

علت درخواست را از من پرسیدند گفتم برای ترجمه می خواهم و هیچ واکنش منفی از طرف مسئول مربوطه ندیدم البته در ابتدا از من پرسیدند آیا قبلا سابقه ی بیمه دریافت کرده ام یا خیر گویا تنها یکبار برای صدور آن اقدام می کنند.
    سلام
    واقعا" جالبه چون من هم به این روش می خواستم سوابقم را بگیرم که گفتند حتما" باید از یک شرکت دیگه ای نامه بیارم . این درسته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jojsho نمایش پست ها
    سلام
    واقعا" جالبه چون من هم به این روش می خواستم سوابقم را بگیرم که گفتند حتما" باید از یک شرکت دیگه ای نامه بیارم . این درسته ؟
    هیچ اداره ای توی ایران بی در و پیکرتر و بی سامان تر از تامین اجتماعی نیست. من نامه از محل کار داشتم برای گرفتن سوابق بیمه (فعلا برای قرارداد جدید اقدام کرده بودم و نه برای پرونده مهاجرت) گفتند دیگه پرینت نمیدیم و به کارفرمات بگو برو توی سایت ببینه!
    ارسال مدارک :20 نوامبر 2010 .. فایل نامبر کبک: می 2011 ..رشته صفر امتیازی،زبان فرانسه: TEFAQ: B2-C1. ایمیل درخواست مدرک زبان: 19 اکتبر 2012، ایمیل انتظار مصاحبه: 16 فوریه 2013، مصاحبه: 16 می 2013... فایل فدرال: 20 اوت 2013... درخواست مدیکال و نامه آپدیت: اکتبر 2013... ویزا: 4 اپریل 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)