صفحه 67 از 87 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

یکی از دوستان من هم پرستار هستش بهش سابقه بیمه ندادن با گریه وزاری رفت پیش ریس شعبه برگشته گفته از بالا دستور دادن اکیدا به پرستارها سابقه ندید چون همشون دارن از ایران میرند این قضیه بیمه شده دردسر برای همه حالا باز برای شما خوبه برای خود من که تاسیسات ام کارش باشه هفت تا پشتک میزنم چه برسه به بیمه اش من خودم رو بیمه کارگر ساختمانی کردم اگر اینقدر درکشون پایین باشه که رد کنند صد رحمت به کارگری تو مملکت خودمون

Junior Member

سلام دوستان یک راهنمایی می خواستم برای مدارک کار باید چه چیزی بگیریم ببریم دارلترجمه؟ همون صفحه تو سایت بیمه با مهر و تایید شعبه و دفترچه کافی است؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر - سخت افزار

سلام
    برای من نامه 90 روزه تکمیل مدارک اومده که ازم مدارک کاری خواستن
    من توی نفت هستم نامه گواهی اشتغال که سا بقه توش باشه رو با خطاب می دن فقط دارالترجمه فرستاده دادگستری تایید نکرده گفته نامه داخلی است به رییس دانشگاه خطاب داشته
    سوالم اینه که با توجه به اینکه مین هستم این 4 سال رو که توی نفتم چه طور می تونم اثبات کنم چه مدارکی می تونم بفرستم؟ دفترچه بیمه اممال نفته ترجمه رسمی کردم با 3 فیش آخر حقوقی که توی نامه خواستن اونم ترجمه رسمی است.

سلام به همگی
    راستش یه موضوعی اخیرا من رو خیلی نگران کرده.......... همسر من با کد 4151 اقدام کننده ی اصلیه و چون کارمند رسمی آموزش و پرورش هست فقط میتونه اونجا یبمه باشه ولی در مدرسه کارش مشاوره تحصیلی و در دفتر خودش کار روان درمانگری که در واقع همین کد 4151 هست رو انجام میده (هر چند که این دو کار با 2 کد متفاوت خیلی شبیه هم هستش......پس در کل همسر من بیمه بوده ولی نه در این کد اقدام شده و عملا بیمه شدن در این کد امکان پذیر نبوده ولی واقعا سالهاست که به این کار مشغوله. ...... حالا با توجه به اینکه آنکارا سابقه بیمه می خواد ما چه جور باید این موضوع رو حل کنیم که رد نشیم و برای پیشگیری چه کار باید کرد؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    میشه یکی در مورد روند جمع آوری لیست بیمه برای گرفتن ویزای مهارت جهت استرالیا توضیح بده.
    ببخشید اگه موضوع رو اینجا مطرح کردم . چون توی تاپیکهای استرالیا این موضوع وجود نداشت.
    ممنون

Banned

روند گرفتن لیست بیمه برای کشورهای مختلف هیچ فرقی ندارد چون نامه بیمه خطاب به جای خاصی صادر نمی شود و حالت گواهی دارد. به شکلی که در اینجا گفته شده عمل کنید و نامه بیمه را بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jojsho نمایش پست ها
    سلام
    واقعا" جالبه چون من هم به این روش می خواستم سوابقم را بگیرم که گفتند حتما" باید از یک شرکت دیگه ای نامه بیارم . این درسته ؟
    بله درست هست

نقل قول نوشته اصلی توسط mama نمایش پست ها
    لطفا اگر كسي از دوستان مورد مشابهي داشته كمك كنه
    من هر ٦٥ پست را خوندم از همه گواهي و سابقه براي بيمه بودن مي خواهند اما مشكل من بر عكس است
    الان افيسر از من خواسته است كه سوايق بيمه فرزندانم را بگيرم كه اگر شاغل بوده اند يا هستند از پرونده من حذف شوند
    بچه هاي من دانشجو هستند وبالاي ٢٢
    ايا راهي وجود داره تا براي انها استعلام بگيرم كه سابقه بيمه ندارند؟
    روش فعلي استعلام گرفتن اينه كه شماره بيمه نامه را به سايت سوابق ميدهيد و سوابق داده مي شود
    وقتي فرزند من شماره بيمه نداشته باشد سوابق هم ندارد ايا بيمه هاي اجتماعي نامه اي مبني بر بيمه نبودن كسي مي دهد؟؟؟
    كجا و چگونه
    براي پيدا كردن قوانين بيمه و ماليات و ترجمه انها چه منبعي سراغ داريد
    ممنون از دوستاني كه وقت مي گذارند
    درود بر اخلاق و انسانيت دوستاني كه هرچند مشكل و كار خودشان حل شده و به سر انجام رسيده است
    به اين فروم سر مي زنند كه كمكي كرده باشند اينشالا كه هميشه سربلند باشند
    از یک شرکت یک نامه بگیرید که سابقه بیمه هر کدام از فرزندان شما را استعلام کند
    اداره بیمه باید نامه بدهد که هیچ سابقه در سیستم موجود نمی باشد
    برای هزینه تحصیل هم از استاد راهنما میتونند نامه بگیرند که کمک هزینه دریافت نکردند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering

سلام.دوستان اگر کسی مورد مشابهی داره کمک کنه:
    من بعد از 2 سال که برای فدرال اقدام کرده بودم ،تازه مدیکالم اومد.توی ایمیل علاوه بر فرم هایی که باید آپدیت کنم و مدارک پزشکی یه سری مدارک دیگه هم خواسته که من دفعه قبل براشون فرستادم ولی بازم اونا رو می خوان.الان دوباره سابقه بیمه 10 سال گذشته رو به همراه معرفی نامه از محل کارم خواستن.حالا این سابقه بیمه رو باید چجوری تهیه کنم و بدم واسه ترجمه؟کلا 30 روز هم وقت دادن تو این تعطیلیه عید
    ممنون میشم راهنمایی کنید.متن ایمیل به این صورته:
    Your Social Security Pension Plan (SSO) contribution statement or a pension statement from another pension organization in Iran, which records your employment for the past 10 years .
    Detailed letters of reference from employer which clearly lists your job title, duties performed, projects completed and duration of employment. This should also be accompanied by a detailed Curriculum Vitae.

Banned

برای تهیه سابقه بیمه می بایست یک معرفی نامه از محل کارتان بگیرید با این مضمون که لطفا سوابق بیمه فلانی را به ایشان تحویل دهید. این نامه را البته برخی از دارالترجه ها هم با این مضمون می دهند که لطفا سوابق بیمه فلانی را برای ترجمه به ایشان تحویل دهید. در هر صورت این معرفی نامه را به شعبه ای که در آن بیمه شما رد می شود می برید و آنجا می گویید آمده اید نامه سابقه بیمه بگیرید! بقیه اش را خودشان راهنمایی می کنند. یک فرمی می دهند باید ببرید پیش چند نفر امضا کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)