صفحه 68 از 87 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

دوستان عزیز اگه میشه راهنمایی کنیید.
    برادر یکی از دوستانم خارج از فروم،مهندس مکانیک هستش . تازه مدیکالش اومده.الان یک سال هستش که توی یه شرکت پیمانکاری کار می کنه که به خاطر کار با صنایع دفاع و انرژی اتمی توی لیست تحریم ها هست.حالا رفته سوابق از بیمه گرفته و یک برگ سوابق بهش دادن که فقط اسم آخرین کارگاه رو زدن واسش.بقیه فقظ کد کارگاه داره.حالا مونده چکار کنه چون دارالترجمه هم اصل نامه رو می فرسته با ترجمه.ممکنه بخاطر اسم شرکتی که توش کار میکنه ردش کنن؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjlotfipour نمایش پست ها
    دوستان عزیز اگه میشه راهنمایی کنیید.
    برادر یکی از دوستانم خارج از فروم،مهندس مکانیک هستش . تازه مدیکالش اومده.الان یک سال هستش که توی یه شرکت پیمانکاری کار می کنه که به خاطر کار با صنایع دفاع و انرژی اتمی توی لیست تحریم ها هست.حالا رفته سوابق از بیمه گرفته و یک برگ سوابق بهش دادن که فقط اسم آخرین کارگاه رو زدن واسش.بقیه فقظ کد کارگاه داره.حالا مونده چکار کنه چون دارالترجمه هم اصل نامه رو می فرسته با ترجمه.ممکنه بخاطر اسم شرکتی که توش کار میکنه ردش کنن؟

مگه ازشون با مدیکال، آپدیت هم خواستند.
    اما بطور معمول هر شرکت تحت نظر بیمه تامین اجتماعی علاوه بر کد کارگاهی یک اسم هم باید داشته باشه. پیگیری کنند احتمالا کارمند تامین اجتماعی که سابقه رو صادر کرده اشتباه کرده.
    سایت اداره تامین اجتماعی رو هم چک کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechatronics

پیش فرض خریدن بیمه سربازی

سلام
    من حدود 33 ماه سابقه بیمه دارم. برای اینکه سابقه بیمه ام را بالا ببرم میتونم 17 ماه بیمه خدمت سربازیم را هم بخرم که جمعا حدود 4 سال و نیم میشه.
    آیا خریدن بیمه سربازی و بالا بردن سابقه بیمه تاثیری برای یافتن شغل در استرالیا و کانادا داره یا اینکه فقط به درد بازنشستگی تو ایران میخوره؟ من الان درخواست خریدشو دادم ولی نمیدونم پولشو که حدود 800 تومن میشه پرداخت بکنم یا نه؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : خریدن بیمه سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط milligator نمایش پست ها
    سلام
    من حدود 33 ماه سابقه بیمه دارم. برای اینکه سابقه بیمه ام را بالا ببرم میتونم 17 ماه بیمه خدمت سربازیم را هم بخرم که جمعا حدود 4 سال و نیم میشه.
    آیا خریدن بیمه سربازی و بالا بردن سابقه بیمه تاثیری برای یافتن شغل در استرالیا و کانادا داره یا اینکه فقط به درد بازنشستگی تو ایران میخوره؟ من الان درخواست خریدشو دادم ولی نمیدونم پولشو که حدود 800 تومن میشه پرداخت بکنم یا نه؟
    در کشورهایی مثل کانادا سابقه کار کانادایی بیشتر مورد توجه هست و شرکت ها به نامه سابقه کار نگاه می کنند تا بیمه(که اصلا نمیدونند چی هست)
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Banned

شما وقتی از سازمان بیمه، نامه سابقه بیمه می گیرید در آن مشخص هست که بیمه موردنظر از چه نوعی بوده و توسط چه کسی پرداخت شده. مثلا می نویسند از فلان زمان تا فلان زمان توسط فلان شرکت یا کارگاه بیمه رد شده و از فلان زمان تا فلان زمان به صورت خویش فرما بوده و از فلان زمان تا فلان زمان هم به صورت خزید بیمه سربازی بوده. در نتیجه شما وقتی این سابقه بیمه را جایی نشان دهید فقط بازه هایی که توسط شرکت های کاری رد شده ارزش سابقه کار خواهند داشت و بخش هایی که خالت خویش فرما یا خرید یا هر چیز غیر کاری دیگری باشند ارزش چندانی ندارد و نشان دهنده سابقه کار نخواهد بود که امتیاز خاصی داشته باشد.

Junior Member

با درود وشاد باش

آیا سمت یا عنوان شغلی باید صد در صد با مدارک و سوابق تحصیلی که برای مهاجرت ارایه دادی مطابقت داشته باشه؟؟؟
    بطور مثال من لیسانس کامپیوتر دارم و مدرک فنی حرفه ای برق ولی در سمت(عنوان شغلی) در قراردادم کارشناس فنی ذکر شده البته قرارداد رسمی دارم،تو شرکت معتبری(بین المللی) که iso هم داره کار میکنم و البته بیمه و دفترچه بیمه هم دارم
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechatronics

سلام
    یه سوال دیگه اینکه تو شرکت سابقه کار من به عنوان کارمند اداری رد شده و به تازگی تغییرش دادن به کارشناس شبکه. میشه اون ماه هایی را که اشتباه رد شده اصلاح کرد؟ یا مهم نیست. اصلا تو نامه ای که برای سابقه کار میگیرن هیچ کجاش ذکر میشه که زمینه فعالیت چی بوده؟ اگه ذکر بشه که رسما بیچارم

Banned

یه سوال دیگه اینکه تو شرکت سابقه کار من به عنوان کارمند اداری رد شده و به تازگی تغییرش دادن به کارشناس شبکه. میشه اون ماه هایی را که اشتباه رد شده اصلاح کرد؟ یا مهم نیست. اصلا تو نامه ای که برای سابقه کار میگیرن هیچ کجاش ذکر میشه که زمینه فعالیت چی بوده؟ اگه ذکر بشه که رسما بیچارم
    در نامه ای که سازمان بیمه به عنوان سابقه بیمه می دهد فقط تاریخ ها و محلی که برای شما رد کرده و مدت زمان آن مشخص است و به سمتی که در شرکت موردنظر داشته اید اشاره ای نمی شود. در مورد نامه سابقه کاری که خود شرکت ها می دهند به تمپلیت نامه های سابقه کار آن شرکت و روال های خاص آن شرکت بستگی دارد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhansam نمایش پست ها
    با درود وشاد باش

آیا سمت یا عنوان شغلی باید صد در صد با مدارک و سوابق تحصیلی که برای مهاجرت ارایه دادی مطابقت داشته باشه؟؟؟
    بطور مثال من لیسانس کامپیوتر دارم و مدرک فنی حرفه ای برق ولی در سمت(عنوان شغلی) در قراردادم کارشناس فنی ذکر شده البته قرارداد رسمی دارم،تو شرکت معتبری(بین المللی) که iso هم داره کار میکنم و البته بیمه و دفترچه بیمه هم دارم
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    از چه روشی اقدام کرده اید یا قصد دارید اقدام کنید؟

Junior Member

M1KE عزیز

من میخوام از طریق اسکیل ورکر اقدام کنم و با تجربه کاری تکنسین برق(Electrician) و مدرک دانشگاهیم مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)