صفحه 69 از 87 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Banned

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

کارکنان ماهر فدرال یا کبک؟ اگر می خواهید برای کارکنان ماهر کبک اقدام کنید در صورتی که مدرکتان را در 5 سال اخیر گرفته باشید نیازی نیست که سابقه کارتان با مدرکتان مرتبط باشد و اگر قدیمی تر باشد می بایست یک سال آن مرتبط باشد. مهندسی کامپیوتر 6 امتیازی است و طبق قوانین موجود که تا 31 جولای 2013 برقرارند می توانید برای کبک اقدام کنید. برای بررسی دقیق تر می توانید شرایط دیگرتان (سن/مدرک/تحصیلات/میزان آشنایی با انگلیسی و فرانسه/سابقه کار و غیره) را در تاپیک زیر مطرح کنید تا دوستان دقیق تر بررسی کنند:

مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای متخصص (کبک)

برای کارکنان ماهر فدرال هم به تاپیک زیر مراجعه نمایید:

مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

Junior Member

M1KE عزیز

برای فدرال قصد اقدام دارم چون شاید فرانسه یاد گرفتن یکم برام مشکل باشه
    و منظورتو از مدرکی که تو 5 سال اخیر گرفتم و متوجه نشدم، من میخوام اسکیل ورکر واسه electrician اقدام کنم و سابقه کار واسش دارم(3سال) ولی مدرکشو از سازمان فنی حرفه ای سال 1382 گرفتم و مدرک لیسانس کامپیوترم سال 1389
    آیا این امکان هست که امتیاز مدرک لیسانس(اگه اشتباه نکنم 22) رو بگیرم ولی واسه اسکیل ورکر برقکار ساختمان اقدام کنم؟؟

Banned

مواردی که در پست قبل توضیح دادم برای حالتی بود که بخواهید از کارکنان ماهر کبک اقدام کنید. برای آنجا اگر مدرکتان را به تازگی گرفته باشد (که در مورد مدرک لیسانس کامپیوتر شما به این شکل است و در 2 سال اخیر آن را گرفته اید) مشکلی ندارد که سابقه کارتان نامرتبط هم بوده باشد. البته برای کبک می بایست مدرک فرانسه هم بگیرید. برای کارکنان ماهر فدرال لطفا در تاپیک زیر مطرح نمایید. اگر از آن راه نتوانستید اقدام کنید می توانید به کبک هم به عنوان یک گزینه بیاندیشید.

مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

سلام
    7 ماه بیمه چه امتیازی داره برای مهاجرت به کبک؟

Junior Member

سلام بچه ها من یه مشکل بزرگ دارم من کارمند آموزش پرورشم 3 سال سابقه کار دارم اما مرتبط با رشته ام نیست .رشته ام عمران آموزش پرورش ارگانایی داره مثل سازمان نوسازی که فقط هم رشته های منو میگیره اما من اونجا نبودم تو منطقه بودم چون هم زمان تحصیل می کردم و می خواستم وقتم آزاد باشه تا الان نمیدونم با سابقه بیمه ام چی کار کنم...کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

Junior Member

سلام من وقتی مدارکم رو فرستادم شاغل بودم ولی بعد به دلیل تغییر محل سکونت یه مدت بیکار شدم و بیمه بیکاری دریافت می کردم در همون مدت که بیمه بیکاری دریافت می کردم جایی مشغول به کار شدم و خواستم برام مدتی بیمه رد نکنن که بتونن حقوق بیمه بیکاری رو بگیرم ... موقع اپدیت مدارک نامه سابقه کار جدیدم رو هم فرستادم.
    حالا سوالم اینجاست برای روز مصاحبه داشتن شغل و بیمه بیکاری همزمان برام مشکل ایجاد نمی کنه؟؟

سلام به همه.مشکل من هم بیمه است.خودم مینم.زمانی که من اقدام کردم بیمه الزامی نبود.اما پارسال وکیلم خبر داد که حتما باید بیمه داشته باشی.من 2 سال سابقه کار بدون بیمه داشتم تو دارالترجمه.ولی با شنیدن این خبر از اون زمان تو یه شرکت بیمه پرداخت میکنم بدون اینکه اونجا کار کنم.مسئله اینه که من اردیبهشت دعوت به مصاحبه شدم اما از اونجایی که حداقل میبایست 1 سال بیمه میداشتم و تا اردیبهشت بیمه ام 8 ماه بود یه نامه پزشک بردم که نمیتونم تا 4 ماه پرواز کنم تا یه ذره زمان بخرم و اینجوری مصاحبه ام رو عقب انداختم.رشته ام مترجمیه و سال 84 فارغ التحصیل شدم که جز 5 سال اخیر نمیشه.مدرک b1 دارم.الان از این میترسم که برم مصاحبه افیسر بگه تو زمان مصاحبه اولت 4 ماه بیمه کم داشتی و بلافاصله یه استعلاجیه 4 ماهه اوردی.شک بر انگیزه به نظرتون؟ اصلا افیسر با مدرک پزشکی من کاری داره؟

Junior Member

من نوامبر 2009 اقدام کردم. دیروزمدیکالم اومد و از من سابقه بیمه هم خواستند که من فقط یک سال دارم و ازکارفرما هم نمی تونم شکابت کنم . آیا مدیکال را انجام بدم ؟ یا اینکه باید ازمهاجرت صرفنظر کنم؟ کسی تا حالا با چنین موردی برخورد داشته؟

Junior Member

سلام دوستان
    من 10 سال سابقه کار دارم ، اما بیمه ندارم ؟به نظرتون چطور میتونم آفیسر رو قانع کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

سلام دوستان
    من حدود 4ماه پیش پرینت بیمه رو گرفتم بردم شعبه ماقبل اخری برام مهر کرد و دادم ترجمه. حالا دوباره همین کارو کردم ولی برام مهر نمیکنند میگن اون مسئول قبلی اشتباه کرده نباید برات قبلا تایید میکرده. مشکلم اینکه شعبه فعلی بیمه من یک شهرستان خیلی دوره و نمیتونم برم وقتم ندارم (2هفته) چیکار کنم سازمان مرکزی ببرم پرینت تایید میکنن؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)