صفحه 70 از 87 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima63 نمایش پست ها
    متن نامه اینجوریه :

با توجه به اینکه این شرکت در نظر دارد آقای/خانم... با شماره اعلامی بیمه ....... استخدام نماید ، لطفا در خصوص اعلام سوابق کل بیمه نامبرده به این شرکت دستور مقتضی را صادر فرمایید.

باتشکر از راهنمائیهای خوبتون. یک سوال: من بیمه رو از سایت تامین اجتماعی پرینت گرفتم و بردم تامین اجتماعی همون رو مهر و امضا کرد. آیا همین رو ترجمه کنم کافیه؟
    سلام
    لطفا بگید دقیقا پرینت کجا بردید امضا کردن؟ شعبه خودتون یا شعبه مرکزی رفتید ؟ من شعبم تهران نیست نمیدونم پرینت باید چیکار کنم؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

دویستان سابقه کار با بیمه استعلام می شه؟اگه بیمه نباشیم امتیازی تعلق نمی گیره؟
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    متاسفانه با سرچی که در این فروم کردم جوابی برای سوالم پیدا نکردم وخیلی هم به سوالات جواب داده نمیشود
    من مدرس پاره وقت دانشگاه هستم وبه عنوان مترجم برای کبک اقدام کردم و2 سال خودم را بعنوان مشاغل ازاد بیمه کرده ام ویک گواهی کار بعنوان منرجم هم از شرکتی گرفته ام.ماه اینده مصاحبه دارم.ایا میتوانم یک جوری توجیهی برای بیمه ام پیدا کنم؟ لطفا هر راه حلی به نظرتان میرسد دریغ نکنید و راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط pasokh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    متاسفانه با سرچی که در این فروم کردم جوابی برای سوالم پیدا نکردم وخیلی هم به سوالات جواب داده نمیشود
    من مدرس پاره وقت دانشگاه هستم وبه عنوان مترجم برای کبک اقدام کردم و2 سال خودم را بعنوان مشاغل ازاد بیمه کرده ام ویک گواهی کار بعنوان منرجم هم از شرکتی گرفته ام.ماه اینده مصاحبه دارم.ایا میتوانم یک جوری توجیهی برای بیمه ام پیدا کنم؟ لطفا هر راه حلی به نظرتان میرسد دریغ نکنید و راهنماییم کنید
    دوست عزیز منظورتون بیمه خویش فرماست ؟ باید سابقه کار با بیمه یکی باشه تا اونجا که من می دونم چون زمانی که پرینت سابقه بیمه رو شما می گیرید عنوان شرکت و سمت توش هست.
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

بچه ها یک سوالی کسی که بیمه نفت باشه چطور میتونه سابقه بیمشو برای مهاجرت بگیره؟

Junior Member

Hi
    Im going to toronto next week.
    Would you kindly help me about insurance plans for the first three months of our stay in canada....
    Are there any companies that cover me and my family before the OHIP?
    would you give me some names.?

Thanx

Junior Member

بیمه مرکزی تا اونجا که من اطلاع دارم این کار رو براتون انجام نمی ده فقط شعبه آخری که اونجا بیمه هستید این کار رو انجام می ده حتما برید شعبه آخر هم در خواست سابقه بیمه کنید و هم در خواست جمع آوری سوابق بیمه وقت رو به هیچ عنوان تلف نکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mabna نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 4ماه پیش پرینت بیمه رو گرفتم بردم شعبه ماقبل اخری برام مهر کرد و دادم ترجمه. حالا دوباره همین کارو کردم ولی برام مهر نمیکنند میگن اون مسئول قبلی اشتباه کرده نباید برات قبلا تایید میکرده. مشکلم اینکه شعبه فعلی بیمه من یک شهرستان خیلی دوره و نمیتونم برم وقتم ندارم (2هفته) چیکار کنم سازمان مرکزی ببرم پرینت تایید میکنن؟؟؟؟؟؟؟
    بیمه مرکزی تا اونجا که من اطلاع دارم این کار رو براتون انجام نمی ده فقط شعبه آخری که اونجا بیمه هستید این کار رو انجام می ده حتما برید شعبه آخر هم در خواست سابقه بیمه کنید و هم در خواست جمع آوری سوابق بیمه وقت رو به هیچ عنوان تلف نکنید

Junior Member

سلام
    یکی از دوستان من چند سالی در یکی از کشورهای اطراف مشغول به کار بوده ، اما طبق قوانین اون کشور بیمه سابقه کار محسوب نمیشه و اداره بیمه اونجا سندی مبنی بر اینکه مدتی در این کشور کار کزده ارائه نمیده دیگه اینکه سفارت کانادا برای تایید سابقه کار، متقاضیان مهاجرت رو ملزم به ارائه سابقه بیمه می کنه. می خواستم بدونم برای حل این مشکل راهی هست و یا اینکه کسی تجربه مشابه این رو داره؟
    قبلا از پاسختون ممنونم

سلام عزیزم من 20 روز دیگه مصاحبه دارم ولی چوت پارت تایم کار می کنم و مترجم هستم بیمه ندارم فوق لیسانس هستم و یک کتاب ترجمه و چاپ شده دارم مقاله هایی که در نشریه به اسم من چاپ شده دارم و مالیات بر حقوقمو دادم پیامتو خوندم می شه سریع به من می گی خواهرت چه دلیلی اورده برای بیمه که قبومش کردن لطف می کنی؟ من نمی دونم چه دلیل قانع کننده ای بهشون بگم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)