صفحه 73 از 87 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

دوست عزیز پرینت سایت تامین اجتماعی که مبلغ نداره
    حداقل برای من که اینطوریه
    فقط مشخصات خودم و کارفرما و کد بیمه و کارگاه و تعداد ماههایی که بیمه بودم هم تیک خورده
    اگه چیز دیگه ای باید برم بگیرم منو راهنمایی کنین لطفاااا
    لیسانس حسابداری،
    ساکن مونترال -کبک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی منابع آب-دانشگاه ارومیه

دوستان سلام
    میخواستم ببینم من که سربازیم تو جهاد کشاورزی امریه بودم بعنوان سابقه کار با بیمه محسوب میشه؟

سلام
    من یه شرکت کامپیوتری به نام خودم دارم(مدیرعامل هستم)
    اما رشته م معدن -استخراج بوده و اول سال 90 فارغ تحصیل شدم...
    بیمه مو تازه چند ماهه از طریق همین شرکت دارم به عنوان کارشناس رد می کنم...
    ایا برای مهاجرت از طریق فدرال من بنویسم شرکت کار معدنی هم می کرده و بیمه مرتبط بوده قابل پیگیری هست یا فقط شرکت بگه اونا قبول می کنن؟
    ضمنا این چند سال 90 تا 92 به عنوان کار نیمه وقت ازم قبول می کنن؟ اگه اره چجوری؟
    ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط saragole نمایش پست ها
    دوست عزیز پرینت سایت تامین اجتماعی که مبلغ نداره
    حداقل برای من که اینطوریه
    فقط مشخصات خودم و کارفرما و کد بیمه و کارگاه و تعداد ماههایی که بیمه بودم هم تیک خورده
    اگه چیز دیگه ای باید برم بگیرم منو راهنمایی کنین لطفاااا

چیز دیگری لازم نیست، همون کافیه.

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

دوستان یه سوال ... این داستان گردش شش ماهه چیه!؟
    برای فدرال 2014 مگه نگفته...
    current bank certification
    or
    evidence of saving balance
    or
    fixed or time deposit statements
    یعنی موجودی حساب دیگه.. درسته!؟ پرینت شش ماهه و گردش حساب رو دوستان از چه منبعی می گید؟
    من از یه وکیل هم پرسیدم گفت موجودی حساب مهمه
    ممنون میشم جواب بدید

به نظر به نظر شما اگه همراه با اپلیکیشن FSW هیچ additional supporting documentی مثل قراردادها و فیش حقوق برای work experience ارسال نشه، پرونده ریجکت میشه؟
    لطفا دوستانی که تجربه عملی دارند جواب بدند.

سلام دوستان
    ما یه کارگاه داریم که بنام پدرم هست
    یه اتاق هم داریم که من توی اون اتاق که یک درش رو به کوچه هست (یعنی مثل یک مغازه فرض کنید) مشغول به شغل طراحی نرم افزار مهندسی مربوط به رشتم هستم
    خواستم بدونم برای بیمه گرقتن من باید کارفرما خودم رو بزنم یا پدرم رو ؟
    یعنی توی فرستادن مدارک فرقیم می کنه ؟

سلام دوستان
    ویزای ما اومده چند تا سوال بیمه ای داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

من ۱۲ سال سابقه تامین اجتماعی دارم اگه به کانادا بیام بایستی به صورت خویش فرما تا زمان بازنشستگی پرداخت کنم بنظر شما این فکر خوبیه یا کلن بیخیال بیمه اینجا بشیم و اونجا بازنشستگی و سرمایه گذاری بگیریم؟

اگه بازنشستگی تامین اجتماعی خوب نیست کسی تجربه بیمه عمر (خصوصی - دولتی) دارد؟

ارادتمند
    FFN: 20 Dec 2010
    Medical Email 27 Aug 2013 / uploaded 5 Sep 2013 / Pass Request : 11 Mar 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی مواد خواجه نصیر الدین طوسی�

سلام دوستان
    من رشتم مهندسی متالورژی هستش و الان یه کارگاه یخچال سازی پیدا کردم که میخوام بیمه ام رو از اونجا رد کنم. میخواستم بپرسم که از لحاظ ارتباط بیمه و رشته الان من که مشکلی ندارم؟نه؟! و اینکه نکاتی که همین الان که میخوام بیمه ام رو شروع کنم باید انچام بدم و توجه داشته باشم چیا هست؟ خییییلی ممنونم اگه راهنماییم کنین

Junior Member

سلام دوستان ..
    ما پروندمونو در مارچ 2011 اقدام کردیم.. اون زمان در مورد سوابق بیمه ای زیاد تاکید نداشتن و ما سابقه همسرم که نفر اصلی پرونده باشه رو کامل و با نامه شرکت فرستادیم..
    همسرم 5 سال سابقه کار در یک اداره دولتی به صورت روزمزد داشت که کاملا با رشتش مرتبطه ولی مشکلی که ما داریم اینه که هر جور تاییدی که از شرکت میخواهیم بهمون میده ولی اون ارگان دولتی حتی یک خط هم نامه نمیده..
    بخاطر مسائلی که همه میدونن تو ارگانهای دولتی بیمه نمیکنن.. امکان پرینت از حساب هم هست ولی مساله اینه که حقوق ایشونو هر چند ماه میریختن و تو شرحش هیچ چیزی که ثابت کنه حقوق بوده نیست..
    حالا ما موندیم که اون 5 سالو چطور ثابت کنیم.. اگه کار به مصاحبه برسه خوب یک سری نامه کپی که از سیستم اداری اون ارگان داریم رو میتونیم ترجمه کنیم بدیم و توضیح بدیم و اینکه میتونه در مورد کارش که تخصصی هم بوده توضیحات خوبی بده. یک سری عکس هم از محیط کارش و جلساتش داره. ولی مساله اینه که ممکنه برای ما آپدیت بیاد و اگه مدارک معتبر نباشه امتیاز کم بیاریم و بعدشم یا کار به مهلت 18 ماهه زبان برسه یا ریجکت..
    حالا به نظر شما چیکار کنیم... البته یه 5 ماه بیمه داره از شرکت بعدی که مشغول شد و الان هم داره بیمه براش رد میشه ولی اون 5 ماه مال سال 89 بوده ..
    تا الان میشه نه ماه... ولی اون 5 سال حیفه.. اگه اون حساب بشه واقعا امتیاز ما خوبه . واقعا ظلمی میکنن این ارگانهای مملکت ما..
    حالا تصمیم گرفتم برم تو شرکت پیمانکار تامین نیرو و مکاتبات قدیمشو با اون ارگان در بیارم بعد ترجمه کنم.. اونم که اینا بخاطر ایجاد نشدن تعهد اینقدر نامه هاشون عجیب غریبه که معلوم نیست آفیسر چی فکر کنه.. مثلا تو یکی از نامه ها مدت قرارداد 3 ماهه ذکر شده با 5 ساعت کار در روز.. بعد 2 ساعت هم اضافه کاری مجاز داشتن.. عملا 7 ساعتو کار میکرده..
    نمیدونم چیکار کنیم..راهنمایی کنین لطفا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)