صفحه 74 از 87 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام کسی که توی دو شرکت همزمان کار میکرده
    یکی در زمینه شیشه بری
    دومی برای جوشکاری
    در شرکت اولی بیمه شده اما در کارجوشکاری بیمه نشده
    ولی برای جوشکاری مدرک بین المللی داره
    و الان میخوادبرای مهاجرت برای جوشکاری اقدام کنه
    اینکه شرکتی که ازش برای جوشکاری سابقه کار میگیره بیمه اش نکرده ولی این چندساله از یک شرکت دیگه بیمه بوده ایا به مشکل میخوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی مواد خواجه نصیر الدین طوسی�

نقل قول نوشته اصلی توسط satori hope نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشتم مهندسی متالورژی هستش و الان یه کارگاه یخچال سازی پیدا کردم که میخوام بیمه ام رو از اونجا رد کنم. میخواستم بپرسم که از لحاظ ارتباط بیمه و رشته الان من که مشکلی ندارم؟نه؟! و اینکه نکاتی که همین الان که میخوام بیمه ام رو شروع کنم باید انچام بدم و توجه داشته باشم چیا هست؟ خییییلی ممنونم اگه راهنماییم کنین
    از دوستان کسی نیست که منو راهنمایی کنه؟ آخه من تازه میخوام بیمه ام رو شروع کنم و اگه همین الان بدونم چه کارایی باید بکنم از درد سرای احتمالی در اینده جلوگیری میشه. لطفا کمکم کنید. مرسی

Junior Member

سلام. دوستان من يه سوالي دارم خواهش ميكنم راهنمايي كنيد.
    براي فدرال گفته شده كه يك سال سابقه كار فول تايم پيوسته. من سابقه پرداخت بيمه م يه مقدار پيچيده است: 6 ماه پارت تايم بعد 5 ماه فول تايم، بعد 4 ماه بيمه رد نشده برام بعد 1 سال پارت تايم. از اول تير دوباره فول تايم ميشم، شهريور احتمالا مداركم كامل بشه بفرستم. اما خب مي تونم از شركتم كه شركت معتبري هست نامه بيارم كه تو اون زماني كه بيمه رد نشده هم پارت تايم كار مي كردم.... حالا اين سوابق بيمه من از نظر شما مشكل ايجاد ميكنه؟ يعني سابقه كارم واجد شرايط هست يا نه؟
    ممنونم از راهنماييتون

نقل قول نوشته اصلی توسط satori hope نمایش پست ها
    ظاهرا هیچکی اینجا سر نمیزنه!!! مردیم از بی جوابی....
    اگر فعالیت اون کارگاه مرتبط با رشته شما باشه خب خوبه بالاخره داره یه بیمه رد میشه و بهتر از هیچ چیز هست .
    حالت بهتر از اون اینه که یه مهندس مشاور در زمینه رشته خود شما بتونه بیمه را رد کنه که اول از نظر سابقه کار ایران بیشتر به درد میخوره و کانادا هم که سابقه بیمه فعلا نمیخاد
    حالت سوم اینه که خود شما برای خودت بیمه رد کنی که این از نظر سابقه کار در رشته خودت وضضعیتش جالب نیست و سابقه بیمت از نظر کارفرما مرتبت نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی مواد خواجه نصیر الدین طوسی�

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram55 نمایش پست ها
    اگر فعالیت اون کارگاه مرتبط با رشته شما باشه خب خوبه بالاخره داره یه بیمه رد میشه و بهتر از هیچ چیز هست .
    حالت بهتر از اون اینه که یه مهندس مشاور در زمینه رشته خود شما بتونه بیمه را رد کنه که اول از نظر سابقه کار ایران بیشتر به درد میخوره و کانادا هم که سابقه بیمه فعلا نمیخاد
    حالت سوم اینه که خود شما برای خودت بیمه رد کنی که این از نظر سابقه کار در رشته خودت وضضعیتش جالب نیست و سابقه بیمت از نظر کارفرما مرتبت نیست
    ممنونم که جواب دادید. فقط اینکه " کانادا سابقه بیمه نمیخواد فعلا؟ "

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط marva_704 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    ، من و همسرم واسه مهاجرت به کبک اقدام کردیم و دسامبر 2011 فایل نامبرمون اومده من هشت سال سابقه کار همراه با بیمه دارم . الان تصمیم دارم که از جائیکه کار می کنم استعفاء بدم و با موافقت کارفرمام برای مدتی از حقوق بیکاری استفاده کنم و تمرکزم رو روی خوندن و تقویت زبان فرانسه بزارم ولی شنیدم که باید در زمان مصاحبه شاغل باشی و سابقه بیمه بیکاری در پروسه کارمون تاثیر منفی میزاره.خواهش میکنم من رو در این مورد راهنمایی کنید و بفرمایید که آیا استفاده از حقوق بیکاری ممکنه برام مشکل ساز بشه؟ ممنون میشم بهم جواب بدید
    اتفاقا یکی از دوستان ما چند ماهی قبل از مصاحبه سر کار نرفته بود به خاطر خوندن زبان ، آفیسر خیلی هم خوشش اومده

Junior Member

اگر کسی در شرکت نفت کار کنه برای ارایه بیمه و سوابق کاری برای مهاجرت به کبک باید چه کار کنه؟چون تو نامه امکان رد گفتند باید اس اس او ارایه داد. لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام ممنون میشم اگه سریع پاسخ بدید
    من توی چند شهر مختلف سابقه بیمه دارم و اینها رو تجمیع نکردم. خواستم بدونم اگر از صفحه سایت پرینت بگیرم ببرم تامین اجتماعی مهر بزنه، قابل ترجمه و مهر دادگستری هست؟ سفارت اینو قبول میکنه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    من توی چند شهر مختلف سابقه بیمه دارم و اینها رو تجمیع نکردم. خواستم بدونم اگر از صفحه سایت پرینت بگیرم ببرم تامین اجتماعی مهر بزنه، قابل ترجمه و مهر دادگستری هست؟ سفارت اینو قبول میکنه؟
    نمی‌دانم دوست عزیز. پیشنهاد می‌کنم از دو سه دارالترجمه بپرسید که برای ترجمه سوابق بیمه، این سوابق را باید چگونه و از کجا اخذ کنید.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    من واسه سابقه رفتم شعبه تامین اجتماعی ( 22 ) اونها خودشون از رو سایت پرینت گرفتن و مهر زدن.هر چی گفتم بابا اینو دادگستری قبول نمیکنه گفتن ما دیگه جز این هیچ سابقه بیمه دیگه ای نمیدیم.دارالترجمه هم گفت احتمالا دادگستری و امور خارجه اینو مهر نمیزنه که خوشبختانه قبول کرده بودن و مهر زدن!
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)